Секс-іграшки, гігантські телевізори і Алекса: чого чекати від гаджет Кес шоу


Опубликованно 06.01.2020 17:57

Секс-іграшки, гігантські телевізори і Алекса: чого чекати від гаджет Кес шоу

Понад 170 000 чоловік, як очікується, бути присутнім на шоу споживчої електроніки, з 4500 компаній, які представляють через розповзання безліч готелів та конференц-центрів, що еквівалентно більш ніж 50 футбольних полів.

Динаміки протягом тижня включити нас донька президента Дональда Трампа Іванка і радник, і керівник Samsung споживчої електроніки Hyunsuk Кім. Керівники телемереж NBC і CBS, а також від вискочки відео-сервісів, таких як мобільні орієнтованих Quibi і безкоштовно стриммер компанія Tubi, будуть представлені основні доповіді.

По темі: дивно нова загроза Гугл

Учасники прибувають в конференц-центрі Лас-попереду споживчими 2020 електроніки шоу у Вегасі. Фото: Робін Бек/АФП

ЯК ДИВИТИСЯ ВИСТУПИ

У той час як більшість брендів, що демонструють на виставці CES тільки дає доступ до своїх прес-конференцій 2020, компанія AMD, Sony і Samsung пропонують живі потоки, які громадськість може спостерігати і наслідувати.

Ось як налаштуватися на своїх великих оголошень:

• АМД: АМД прес-конференція відбудеться о 9 ранку діапазон на вівторок, де компанія планує показати, як це зробить 2020 "незабутній рік для геймерів, творців і мобільних користувачів ПК".

Ви можете зареєструйтесь, щоб отримати доступ до пряму трансляцію своєї виставці CES Keynote на сайт компанії Кес.

• Компанія Sony: шанувальники можуть очікувати тизер для PlayStation 5, безліч нових телевізорів, і потенційно нові навушники і обладнання камери Sony виступу в 12 годин діапазон вівторок.

Компанія буде у прямому ефірі на своєму сайті.

• Samsung: Samsung прес-конференція розпочнеться незабаром після того, як компанії Sony, в 1:30 год діапазон вівторок. Компанія буде транслювати її на спеціальному сайті, а також на Facebook.

Свої оголошення 2020, як очікується, буде в першу чергу орієнтована на нові телевізори, а конкретно новий 8К моделей, планує продемонструвати інноваційні шляхи для підвищення якості життя людини через його інтерактивні та інтелектуальні технології в епоху вражень", - йдеться в заяві.

ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД ЄЕП 2020

Тему перед розумом, безсумнівно, буде текти воєн, не кажучи вже про зростання витрат на споживачів, які хочуть мати доступ до всього – як гіганти з NBC Universal і Warner ЗМІ готуються вступити в сутичку з Netflix вже в цьому році.

Деякі компанії також обіцяють великий новий поштовх у "укусу" відео, покликане привернути мобільних глядачів з YouTube, незважаючи на те, що подібну діяльність кілька років тому борсалася.

Крім потокового, очікувати появи штучного інтелекту-переплітаються побутова техніка, камери відеоспостереження та автомобілі, нові гаджети, які показують, що швидше 5г стільникового зв'язку можуть запропонувати і, як завжди, новітніх роботів і супер-телевізори.

По темі: Найбільша техніка не десятиліття

Відео сервіси відображаються на екрані в ході наради з технології тенденції до виставки міжнародні. Фото: AP/Джон Локер

Так як технології все більше і більше наповнює наше життя, все більше традиційних компаній показано на заході в Лас-Вегасі. З'явився новий розділ Подорожі, наприклад, з "Дельта Ейрлайнз" її найбільшим експонентом.

Кес провів попередні спроби створити "дорожню карту" для телевізора.

На виставці 2015, супутниковим телебаченням компанію dish оголосив дешевше, кабель, пакет телеканалів, що надаються через інтернет і призначена для шнура-різці. Пропозиції від Sony, наприклад, DirecTV, компанія Google, Hulu та інші незабаром підключилися і слінг блюдо по ТБ.

Однак через п'ять років ці варіанти онлайн з усіх сил, підвищення цін і у випадку з Sony PlayStation в Vue, закриється.

Так що переходимо до плану "Б": власники телеканалів і своїх продюсерів шоу на Netflix продаж послуги підписки безпосередньо споживачам.

Дісней плюс, запущений в листопаді, в той час як Warner ЗМІ НВО Макс і Павлина NBC універсальний приходять в кілька місяців.

По темі: всі нові потокові цьому місяці

Дісней плюс запущений 12 листопада, конкуруючих з сервісами потокового сервісу Netflix, Amazon і Стен. Фото: Робін Бек/АФП

Якщо люди готові швидше платити за підписки таких як Netflix, замість традиційних телевізійних каналів через кабельні пакети, Disney та інших медіа-компаній вважають, що вони могли б також спробувати отримати частину цих грошей безпосередньо.

Але вони стикаються з конкуренцією з боку технологічних компаній також прагнуть копіювати і зазіхати на успіх на Netflix.

Apple запустила власний стриминговый сервіс в листопаді, в той час як Quibi обіцяє телефону-зручний перегляд, з колишнім головним Діснея Джеффрі Катценберг за зусиллям.

Катценберг і Quibi генеральний директор Мег Уітман, колишній гендиректор Hewlett Packard, підприємство, будемо використовувати середовище основної інформації Quibi, який інвестує 1 млрд доларів на нові шоу з підтримкою всіх великих кіностудій.

Короткий для "швидкого приготування," мобільний-перший сервіс призначений для перегляду на кілька хвилин за один раз. Відео програми розбиті на 10 хвилин "глав" – приблизно такої ж довжини, як мовлять сегменти телевізор під час рекламних пауз – призначений для на-ходу глядачів з обмеженими уваги.

"Ми хочемо брати телефон, пристрій, яке було не насправді призначені, щоб дивитися відео, та зробити з неї багато дивляться пристрої", - сказала Уітман в інтерв'ю.

Між тим, Netflix, Amazon і Hulu вже всі давно експериментує з короткою формою пропозиції, багато з них в комедію.

Кріссі Тейджен з'явиться в Quibi за "Кріссі суд". Фото: Анжела Вайс/АФП

Quibi також переглянути деякі свої 20 нових виставок, в тому числі Кріссі суд, суддя Джуді стилі шоу від Кріссі Тейджен.

Він також дебютував з фільмами та іншим контентом, такі як новини і погода.

Quibi запускає 6 квітня по 5 доларів в місяць з реклами і $8 без.

Керівники ПБК не буде пропонувати більш детальну інформацію про майбутній Павич служби до 16 січня. Замість цього, вони будуть пускати в Америці є таланти господаря Террі Крюс, це нам зірка Менді Мур і інші НБЦ світил на CES говорити в цілому про майбутнє телебачення і розваг.

"Глядачі більше не диференціюють на екрані", - говорить Лінда Yaccarino, голова рекламних та партнерських відносин на NBCUniversal.

"Вони хочуть і сподіваються на попит у світі".

Як телевізійних компаній експериментувати з більш більш способів, також вони накопичуються відомості про звички набагато далі, ніж вони є більш-повітряні та кабельні канали.

Що допоможе їм цільової реклами, спрямованої на інтереси глядачів і зробити рекомендації для інших шоу, щоб тримати глядача клеїться.

Компанії також будуть тестувати різні моделі ціноутворення в 2020 році, як вони намагаються з'ясувати, як і скільки споживачі будуть готові платити.

Є межа того, скільки послуг споживачі будуть сплачувати?

Вони будуть адаптуватися до окремих цінами і без реклами? Або вони стікаються в безкоштовні послуги, такі як компанія Tubi, навіть якщо вони не оригінальні фільми і серіали?

Кевін Уесткотт, очолює американські телекомунікаційні компанії Deloitte, ЗМІ та індустрії розваг Бізнес-Консалтинг, зазначає, що споживачі одержують більш широкий вибір і показує, чим коли-небудь, так як приходять нові технології, такі як високоякісний ТВ-дисплеїв і швидше 5г стільникових мереж разом.

Зворотний бік?

"Дуже великий вибір і надто багато технологічних змін" відразу, він сказав, що може зробити так, щоб глядачі побоюються нових варіантів, - сказав він.

– З АПтенденції в технології1656Категория: Телефоны