Вогняні хлопки "відвертої брехні" і дезінформації про лісовій пожежі


Опубликованно 08.01.2020 12:30

Вогняні хлопки

Дрю взяв до себе в Facebook Вчора, у пості, що з цифровим, зламали кілька широко поширених міфів про пожежі, їх причини і явних бар'єрів в області.

“По-перше, не будучи вогненною, дай мені все прояснити це складне питання? Навіть не близько, і мені потрібно зробити, це ясно," прикрашений вогненної сталі.

“Однак я відчував сильну потребу щось сказати тут, тому що я просто не можу переварити деякі псевдо-науки і відвертої брехні які продаються в соціальних мережах, як новини або факти.

“Ні, зелень не заважає зменшення небезпеки опіків відбувається. Ми все одно їх робимо, і так, безумовно, ми повинні робити більше".

Ось сьогодні вранці настрої вторить Новий Південний Уельс Сільська пожежна служба Уповноваженого Шейн Фітцсіммонс, хто збив поширена помилка, що "зелена стрічка" - це зниження ризиків складніше.

"Наша головна задача з небезпекою скорочення погоду і Windows, доступні, щоб зробити це безпечно і ефективно," Містер Фітцсіммонс, - сказав в інтерв'ю на схід.

“Звичайно, є екологічні та інші перевірки, щоб пройти, але ми і впорядкувати їх. Є спеціальне законодавство, щоб дати нам оформлення і прорубати те, що інакше було б дуже складній обстановці".

Дрю взяв до себе в Facebook Вчора, у пості, що з цифровим, зламали кілька широко поширених міфів про пожежі, їх причини і явних бар'єрів в області.

Містер Фітцсіммонс говорив довше і жарче літо — внесок у зміну клімату — значить, вікно для випалювання по зниженню ризиків менше з кожним роком.

Це широко прийнято серед пожежників, включаючи Дрю, Хто сказав, що екстремальні погодні умови і посуха зробили роботу fireys важко.

"Так, умови так погані у цьому сезоні, що пожежі раніше спалені через райони, де зниження небезпеки опіків були завершені на початку року", - сказав він.

Але він також сказав, що уряди повинні інвестувати набагато більше коштів у зменшення небезпеки опіків.

"Наприклад, Новий Південний Уельс, в якості оцінки, доведеться збільшити свій бюджет від 100 мільйонів доларів до півтора мільярдів, в п'ять разів збільшити і ці гроші треба звідкись", - сказав він.

По темі: шокуюче кількість зарядів підпал лісових пожеж в зруйнованих регіонах, вказують на зловісне початок палахкотить

Комісар РФС Квінсленд Шейн Фітцсіммонс сказав перешкодою для зниження небезпеки опіків вікно було скорочення часу на їх проведення не екологи. Фото: ААР

Він також розкритикував ще одна пропозиція, поширення в соціальних медіа, що екологи "під замком" національні парки і заповідники.

"Так, (вони) мають теж горіти, але важко", - сказав Дрю.

“Вони (притулки) для австралійської фауни, які більше не можуть вижити в присадибних господарствах і дачних селищ ми побудували. Повального спалювання національні парки буквально стерти видів з лиця землі, так як вони часто більше нікуди йти".

І він пішов на виклик обох сторін політичного спектру, щоб вийти за межі соціальних мереж і новини бульбашок споживання.

“Ні, відео на Facebook хлопець у кущах репетує на зелень-це не факти про те, що викликало ці пожежі. Ні, відео хтось кричить на ScoMo для не фінансує в селі Новий Південний Уельс вогонь (державний гов накопичувальна) - це не факти про те, що викликало ці пожежі".

Противники дій зі зміни клімату ухвалили на соціальні медіа та коментарі розділів новинних сайтів, у тому числі Новини.ком.АУ, атакувати припущення про те, що лісові пожежі демонструють більше має бути зроблено, щоб зменшити викиди.

"Ні, зміна клімату-це не підпали", - сказав Дрю. “Удари блискавок, люди, недбалість і т. д. ... Починаючи пожеж. Але так, зміна клімату сприяє підвищення температури і збільшення інтенсивності посухи, яка створює погіршення умов пожежі.

“Так, зміна клімату сприяє більш тривалий пожежонебезпечний сезон. Так, ми повинні були діяти давно зі зміни клімату. Всім нам. Весь світ. Всі.

"Ні, ніхто точно не знає, скільки зміна клімату призвело до загострення умови для катастрофічного пожежонебезпечного сезону в цьому році, однак найкращі наукові дані і науковий консенсус полягає в тому, що існує безсумнівна зв'язок."

Дивних теорій змови про лісові пожежі поширюються у соціальних мережах.

Дивних теорій змови про лісові пожежі поширюються у соціальних мережах.

Університет Квінсленда викладач в критичне мислення Петро Ellerton вважає поширення завдяки людям, які шукають інформацію, яка підтверджує їх існуючі переконання.

"Це прекрасний приклад мотивованих міркувань, де ми виправдовуємо, як ми тримаємося за мир, подивитися, що служили нам в минулому, але в якості свідчень проти нього," сказав д-р Ellerton новини.ком.АУ.

“Спроби зберегти його стають все більш і більш розрізнені і хаотичні. Ви спостерігаєте за тим, що відбувається більш інтенсивно".

Є організовані групи людей, інститути і навіть комерційні інтереси, які "дуже хочуть" для людей, щоб знайти причини, щоб зберегти свої погляди, доктор Ellerton сказав.

Всесвітня федерація дикої природи заплатив $70000 до активістів для підпалу лісів Амазонки. Отже, можливо, що це відбулося в Австралії @RichardDiNatale @зелені? Так!#ArsonEmergency #auspol @ScottMorrisonMP #пожежі https://t.co/zRNE2cIKRp— BeachMilk (@BeachMilk) 2 Січня 2020 Року

Я серйозно хочу знати ім'я людини, який підписав, не знижуючи паливні вантажі в пожежні зони....немає більше ховатися....Імена— Нік чебрецю (@nick_thyme) 31 грудня 2019 року

Вогонь в кущах біля Маджі володів енергії Австралії. Продається на вуглецеві кредити. ІМО, якщо уряд збирається розпродати більшу частину куща, так що конгломерати можуть робити свої екологічні "мита", потім замком, що кущ, вони повинні нести відповідальність за боротьбу з пожежами в— Ганна (@annspan69) 31 грудня 2019 року

Університет Квінсленда дослідник технологій Тімоті Грем дослідив понад 300 твіттер-акаунтів, що були публікації про лісові пожежі, використовуючи хештег #ArsonEmergency.

Він знайшов, що одна третина відображені бот-подібна поведінка – автоматизована поширення недостовірної інформації про те, як лісові пожежі почалися.

Ідея про те, що більшість, якщо не всі пожежі були розпочаті палії-це брехня. У той час як поліція затримала десятки паліїв, цей показник значно нижчий, ніж "сотні", на які посилалася.

Деякі навіть поділилися фейкових новин статей 'звіти' що активісти зміни клімату навмисно засвітилися лісові пожежі, щоб довести свою точку зору.

"Мотивація, що лежить в основі цього часто прагне не змінити думки людей про себе і лісових пожеж, як це відбувається, але сіяти розбрат і вже збільшити існуючу напруженість у поляризованих політичних питань", - сказав доктор Грем Абетка.

По темі: підробленою і що вводить в оману образи лісових пожеж криза в Австралії поширюються

Дивних теорій змови про лісові пожежі поширюються у соціальних мережах.

Дивних теорій змови про лісові пожежі поширюються у соціальних мережах.

Інших вірусних постів на Facebook про лісові пожежі поширилися дивні теорії змови, що уряд відповідає за вогонь, розвели, щоб очистити землі для високошвидкісних залізниць.

Деякі пости навіть припустили, що мусульмани розвели їх, як якийсь джихадстській терористичної атаки.

"Це тільки шокує, якщо ви починаєте з припущення, що люди приймають рішення, засновані на фактах," доктор Ellerton сказав.

“Вони не. І ми рідко маємо.

“Ми набагато більше переконують розповіді, ніж ми на факти. Факти важливі, немає ніякого питання про це, але вони не досить".

Він сказав, що інколи, люди не хвилює, якщо щось не так довго, як він увічнює свою ідеологію або точку зору.

"У світі, де так багато знають і так мало від тебе, це приємно мати свої власні погляди на світ масажується великою кількістю людей," сказав д-р Ellerton.тенденції в технології4817Категория: Интернет