Секс-іграшки домінують на виставці споживчої електроніки


Опубликованно 08.01.2020 15:00

Секс-іграшки домінують на виставці споживчої електроніки

Гаджет шоу дозволило місця для сексу технологічних компаній як річний іспитовий. На виставці, такі компанії були розкидані по всьому розділу здоров'я та фітнес, поруч стартапів качки фітнес-трекерів і інфра-червоні сауни.

"Це був процес", - сказав глава Асоціації споживчої електроніки (яка ставить на Кес) Гарі Шапіро.

Це був тривалий процес для багатьох секс-технологічних компаній, щоб переконати інвесторів, що вони є частиною зростаючої тенденції, яка має достатньо клієнтів.

По темі: новий телевізор, який коштує більше, ніж дві машини

Багато прийшло з стартапів жіночий засновників і від більш молодих споживачів, які говорять відкрито про статеве життя.

"Сексуальне здоров'я і хороше самопочуття, здоров'я і благополуччя", - сказала Лора Дікарло, генеральний директор і засновник компанії з однойменною назвою. Запуск в цьому році демонструвати свої ОСЭ роботів "персональний масажер".

“Це більше, ніж просто задоволення. Це безпосередньо пов'язано з стресу, для поліпшення сну, для розширення можливостей і довіри".

Дікарло за ОСЭ, пристрій, який продається за $290, отримав $3 млн на суму попередньої продажу, особливо в частині тієї уваги, яку він отримав після Кес організатори скасував рішення незалежного журі, щоб дати вібратор престижної інноваційної винуватця торжества премія в галузі робототехніки та безпілотників категорії.

Організатори, ГТС, повідомила компанія залишає за собою право скасувати нагороди за приладами вважаються "аморальні, непристойні, грубі або не у відповідності з ГТС."

По темі: галюциногенний Samsung до 2030 року, концепції

Іві Сміт з автозавантаження Лора Дікарло сприяє ОСЭ робототехнічних 'масажер'. Фото: Гленн Чепман/АФП

Дікарло і інші жінки-засновників відсунули, і після критики, організатори в кінцевому рахунку відновлений нагороду і вибачився.

Лора DiCarolo є однією з десяти компаній, на виставці зосереджені на вібратори, дозатори мастила та інші секс-технічної продукції.

Засновники цих стартапів кажуть, що їх продукти є розширення можливостей і здоров'я для жінок, то вони кажуть, що часто упускається з виду в теч.

Історично чоловічими технологій виставка отримала критику в останні роки за те, що всі чоловіки спікерів і раніше, дозволяючи напівголих "кабінках", зміцнення "чоловічий клуб" репутацію.

Як і з іншими технологіями, в деяких експонентів, у тому числі Дікарло мали великі стенди на виставці CES, в той час як інші, такі як носяться вібратор компанію Crave були заховані.

Виставка жадають входить в Кемпер з "Побудуй-атмосфера-майстерня", де учасники могли отримати вигравіруваний вібратор для носіння на шиї.

Секс техніка існувала в тій чи іншій формі протягом десятиліть. Але ворота дійсно почали відкриватися в 2016 році, сказав Андреа Баррика, засновник статевого виховання в школі О. сайту. У тому ж році кілька інших "ФЕМ технік" компанії Прогрес в таких галузях, як менструації і менопаузи. Тих, хто проклав шлях для секс-технологій зростають і стають інвесторами, зацікавленими.

Як і зараз, дозволяючи секс-тек, Кес організатори привезли в офіційному "рівності партнерів" жіночий фактор, щоб забезпечити гендерна різноманітність.

Жіночий фактор, який готує з практики рівності, пройде конференція для жінок під час чотириденного шоу.

– з АПтенденції в технології1103Категория: Телефоны