Сказати " ні " нездорової їжі з допомогою цього гаджета в 2020 році


Опубликованно 08.01.2020 15:00

Сказати

У той час як технологічні гіганти, як Apple і Google прагнуть провести свої власні анонс подій, чотириденної виставці, яка відкрилася у вівторок, це місце для компаній, щоб представити свої товари та послуги на майбутній рік.

Потокові сервіси і технології відеоспостереження є одними з гарячих тем в цьому році, але один носиться гаджет може бути виверт, щоб остаточно пригвождать резолюції ваш Новий рік.

Лондонський стартап створив DnaNudge, який збирає вашу ДНК через щоку тампон, і потім відправляє по харчуванню даних до смузі на зап'ясті, потенційно допомагаючи вам зробити здоровий вибір дієти в супермаркеті.

По темі: новий телевізор, який коштує більше, ніж дві машини

Мають генетичну схильність до високого тиску? Можливо, браслет скаже вам триматися подалі від солоної закуски.

Після того як ви просканували штрих-код на продукти харчування, браслеті загориться червоним або зеленим кольором, щоб вказати, чи може бути добре для вас.

У той час як деякі сервіси мають вискочив по карті ДНК в надії допомагати людям робити правильний вибір дієти, деякі вчені кажуть, що генетичний код є лише одним з багатьох чинників здорового способу життя.

Якщо ви зацікавлені в DnaNudge, хоча, поїздка в Лондон буде обов'язково – як тільки там щоки тампонів.

По темі: галюциногенний Samsung до 2030 року, концепції

Райан поруч, засновник і генеральний директор Bartesian, демонструє свій коктейль-роблячи машину на стенді Bartesian. Фото: AP фото/Росс Д. Франклін

Ще один продукт, який може революціонізувати те, як ми їмо і готувати їжу-це Bartesian, робот-бармен Райан поруч.

Як кава-машина Nespresso, капсули змішайте соки, трави та інші спеції і прянощі на Джину, віскі, горілки або текіли.

Сенсорний екран на комп'ютері дозволяє вибрати, наскільки гострою ви хочете, щоб ваш напій, і є навіть можливість безалкогольні "безалкогольні коктейлі".

– з АПтенденції в технології1424Категория: Телефоны