Хворі шахраї цільової австралійці шахраїв в Facebook


Опубликованно 09.01.2020 02:45

Хворі шахраї цільової австралійці шахраїв в Facebook

ВБФ псу псу НЗ Н

Увага шахраї на деталь викликає особливу тривогу. Фото: Бретт Вортман

Суінберн університету соціальних медіа великі директора доктора Белінда Барнет заявив, що Увага шахраї', щоб деталь була особливо тривожною і довів цифрових платформ необхідно приймати термінові заходи, щоб покінчити з ескалацією загрози для своїх користувачів.

Хоча остання версія афери імітує австралійське видання, злочинці, раніше замаскований обман як легітимні новинні статті з "Гардіан", Новини Yahoo, матеріал НЗ і Бі-бі-сі.

Новини корпорації також докази афери, що діють у США, Нова Зеландія, Сінгапур, Норвегія, Швеція та Франція, з брендами експлуатуються афера, здавалося б, не в силах зупинити його поширення.

Остання версія афери, яка копіює формат новин.ком.стаття АУ, показує, шахраї нарощує їх намагається обдурити гроші від потерпілих.

З невеликими змінами, підроблені новинні статті, Як правило, пропонують Samsung Galaxy S10 для смартфонів за $1 до $3, прикидаючись, що угода є частиною стратегії маркетингу", щоб штучно підняти свою популярність за Яблуко.

"Samsung може повернути au користувачі, відмовляючись від дуже недорогих телефонів для людей і перетворюючи їх на постійних клієнтів Samsung, які будуть поширювати слово своїм друзям," шахрайської статті.

Читачам пропонується перейти за посиланням, щоб "стверджують, що їх пропозиція", яке призводить до скопійований сайті Samsung, який витягує найменування, адресу, номер телефону, адреса електронної пошти та, зрештою, їх деталі кредитної карти, щоб заплатити за 3 $Телефон.

Жертви, а не заявляли, що платили $99 невідомої компанії і не отримавши смартфон у відповідь.

Французьку версію афери смартфон, проведений на Facebook, поруганного, щоб подивитися, як на офіційному сайті Samsung. Фото: Додається

Лохотрон-це тривожний нове доповнення до довгого списку обманів оголошення для австралійців на Facebook, який потрапив під вогонь критики за маркетинговий фейк статей, використовуючи такі знаменитості, як Карл Стефанович, Едді Макгуайр, Керрі Bickmore і Дебора Найт просувати Біткойн-шахраїв на неіснуючі кремів для обличчя.

Але доктор Барнет сказав прям копія новини.ком.формат ас показав, шахраї були нарощує намагається обдурити гроші від потерпілих.

БІЛЬШЕ НОВИН

Як ставки по іпотеці палить клієнтів

Несподівано принцеса Мері з Данії з дітьми

До і після: що лісові пожежі зробили

"Цих шахраїв множаться більше і більше, і Facebook не робить достатньо, щоб протистояти йому", - сказала вона. “Це, очевидно, про те, що фактичне топовий використовується.

"Якщо ми регулюємо і зробити соціальні медіа компаній, відповідальних за шматки, які вони просувають, навіть якщо ми не будемо регулювати органічних посади, але тільки те, що заробляти гроші в Facebook — це вирішило б багато проблем".

Samsung Австралії підтвердила, що в курсі "пропонуємо містифікація" навколо своїх смартфонів, і попереджав "клієнтів бути пильними при розгляді пропозиції сторонніх постачальників для продукції Samsung".

Прес-секретар Facebook сказав, що соціальні мережі використовуються автоматизованих та ручних модераторів, щоб визначити шахраїв рекламувала на своєму майданчику, але не зміг зловити кожне оголошення" просування обман.

"Ми не хочемо реклами, які включають широко викрито дезінформація або оману і необгрунтованими претензіями на нашій платформі", - сказав він.

Австралійський конкуренції і цифрових платформ запит споживчими комісії знайшли шахраїв поширення на цифрових платформах зросла на 188 відсотків протягом чотирьох років, з більш ніж $70,000 програв шахраї тільки за один тиждень в минулому році.

"АССС стурбований збільшенням такої поведінки і використовувати цифрові платформи, щоб полегшити таку поведінку," звіт знайшов.

"Це шкідливо для бізнесу, що мимоволі відображати ці оголошення, і для споживачів, які стають жертвою цих шахраїв і понести як фінансові, так і нефінансові втрати."

АССС рекомендується впровадження цифрових платформ омбудсмена для вирішення споживчих і ділових спорів та порядок компенсації — рекомендації Уряду Моррісон заявив, що буде розглядати тільки після запуску пілотної програми з розгляду скарг споживачів.

Спочатку опубліковано asSick шахраї цільової австралійців в лохотрон Facebook тенденції в технології1175Категория: Интернет