Незвичайна особливість зміна наших телефонів


Опубликованно 09.01.2020 11:45

Незвичайна особливість зміна наших телефонів

Samsung у минулому році представила свій смартфон Galaxy пас на його власні спеціальні розпакований подія незабаром після Кес було і немає.

Поки телефон був на прицілі, перш ніж його первісна приблизна дата запуску пристрою коментар зламався і зламався, він в кінцевому підсумку зробити його на деяких ринках у другому півріччі 2019 року.

Він обійшовся майже у 3000$, Галактика рази розпродані протягом декількох годин, коли він був запущений в Австралії, свідчить про те, що щось під всієї цієї галасом і споживачі зацікавлені в ідеї.

На жаль, довгоочікуване відродження Моторола RAZR з не з'являвся, але foldables від Huawei, TCL і Dell і Lenovo дісталися до одного з найбільших подій в календарі технології галузі.

Крім того, можливо, ми побачимо інші показано на майбутньому Всесвітньому Мобільному Конгресі.

По темі: Huawei У виглядає перевершити суперників зі смартфона складаний 5г

По темі: дорого складаний телефон Samsung вже ламати

По темі: Компанія Motorola RAZR повертається, щоб взяти на ринку складаний смартфон

Хуавей мате X вже у продажу в Китаї (не те, що хтось там насправді може зробити один, компанія Huawei повторень запевняючи нас він повністю розпроданий).

Як Галактика стулку, пристроєм Huawei призначені для того, щоб розгортатися горизонтально, повертаючи телефон в планшет.

У складеному вигляді мат х все ще досить більше, ніж у Galaxy стулки, а також має великий дисплей, і відмінності в конструктиві не зупинятися на досягнутому.

Компанія Huawei покладається на кнопку, щоб зняти панелі і дозволити йому бути розширений. В той час як це робить його легше, щоб розкрити це зовсім небагато від такої футуристичний телефон.

Ми не можемо говорити за модель мат х, але показаний на CES йому вдалося піти від питання Галактики раз, коли розвертався, де (не очевидно, але помітно) вертикальні смуги витоку світла через пластиковий OLED-дисплей.

Помічник Huawei мобільного пристрою X складна відображається на стенді компанії Huawei на CES 2020 в Лас-Вегасі 8 січня 2020 року, в Лас-Вегасі, штат Невада. Фото: Девід Беккер

На жаль, ми не можемо сказати, чи були недавно анонсованої моделі від TCL буде мати аналогічну проблему, яка відображається у своїй будці замкнений у вітрині, що також не дозволило нам отримувати наші брудні руки на неї, щоб перевірити, як він складається і відчуває себе в руці.

Він також виявився муляж прототипу, а не реально працюючу модель.

Намір полягає в тому, щоб продемонструвати той факт, що TCL це цікавить і розвитку технологій.

Навряд чи ми побачимо його на ринку в цьому році, але ми не будемо повністю виключати.

Але це не просто телефони, які зараз складені.

Dell і Lenovo, як показала складаний шт, призначений для подолання розриву між ноутбуком і планшетом.

Одним з ключових корективи для споживачів буде звикнути до друку на екранної клавіатури, які знаходяться в робочому стані на телефон, але для реальної роботи може бути трохи клопітно.

Упевнений, що вони можуть підключати Bluetooth-клавіатури, якщо це необхідно, але якщо весь сенс пристрою полягає в заміні інших-це важко продати, щоб потім сказати вам потрібні комплектуючі для нього, щоб бути працездатним.

Незалежно від того, що лежачого поліцейського бренди просуваються вперед.

Компанія Lenovo приїхала до Австралії в минулому році, щоб показати концепції для ЗМІ, але він теж був не робочий прототип.

Зараз компанія готова вийти на ринок з ThinkPad у Х1 стулка повинна випустити на деяких ринках вже в цьому році.

Ім'я ThinkPad, що свідчить про намір компанії, тут не дивлюся на це як на продукт трюк, щоб промацати грунт, вона вклала в неї в якості майбутніх форм-фактор, якщо його готові поставити шановним брендом ThinkPad на це.

13.3-дюймовий складаний OLED-дисплей покликаний забезпечити більшу гнучкість для користувачів, складаний для читання журналів або звітів на поїзді, і розгортається для використання в якості повноцінного портативного комп'ютера.

Смартфони Royole FlexPai складні показані на виставці CES. Фото: Робін Бек

Dell також кидати свою капелюх на ринг з подібним підходом як TCL, демонструючи складний пристрій під назвою Концепція Орі, з 13-дюймовим дисплеєм.

Концепція Орі призначений для забезпечення плавного рішення інше поняття, яке знадобилося, щоб ЄЕП, концепція дует подвійний екран ноутбука складається з двох 13.4-дюймових дисплеїв, які складаються разом як звичайний ноутбук, коли він не використовується. Ідея дуету мати один екран для відображення і не може бути використаний для сенсорних і перо входи, що дасть вам велику багатозадачність здібності і більш екрану нерухомості.

Компанія Dell попереджає поняття ніколи не могли б бути в продажу, але він не вимагає дуже великою натяжкою.

На відміну від автомобільної промисловості, він тепер прагне заволодіти (як стане ще ясніше, на CES в цьому році), ІТ-індустрії має досить непоганий послужний список для виробництва хорошого за своїми поняттями.

Такі як Lenovo, Dell також буде чекати Microsoft, щоб випустити Windows 10Х, версія операційної системи призначена для роботи краще на складаний пристроїв, таких як подвійний від Microsoft поверхня екрану Нео, перш ніж пристрої зможуть повністю розкрити свій потенціал.

Microsoft також було оголошено раніше подвійний-поверхня екрану дует, приймаючи багатозадачності етосу концепції компанії Dell дует для смартфонів, що дует не залежить від того, чи буде Microsoft зволить назвати.

Маючи ефектно розбився на мобільному ринку можна було б зрозуміти, чому вони так неохоче визнавали, що вони намагаються, знову ж таки, не в тому, що вони повинні бути занадто сильно сміялися за це.

Компанія LG також вибрав для подвійного екрану, форм-фактор на своєму пристрої ThinQ G8X.

Як foldables зрілі, є ймовірність, що один з цих підходів не може виграти в іншого, але ринок для обох форм-факторів і їх трохи різні, але, як і раніше, предметом особистих уподобань природі повинні бути достатньо великі, щоб витримати їх обох.

Кес є щорічної торгової виставки, що відбулася в січні в конференц-центрі Лас-Вегас в Лас-Вегасі, штат Невада. Заходи звичайно проводяться презентації нових продуктів і технологій в індустрії споживчої електроніки.

Репортер відвідав Кес за сприяння компанії LG і TCLтенденції в технології707Категория: Телефоны