Користувачів Instagram будуть любити цю повітряну камери selfie


Опубликованно 09.01.2020 11:45

Користувачів Instagram будуть любити цю повітряну камери selfie

Легкий, доступний кишеньковий дрон камери можна прив'язати кінцеву аерофотознімки і компанія за AirSelfie показав більш різновидів продукту.

AirSelfie продемонструвала свій довгоочікуваний і критиками повітря Пікс аэрофотоаппарат на виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі на цьому тижні.

Повітря Пікс виграв 'кращий в нагороду за інновації показати на виставці CES, а нещодавно приступив до відвантаження споживачам.

Тепер він запропонував спочатку подивитися на повітрі Пікс+, перший в світі кишеньковий повітряної камери з регульованим підвісом камери, разом з повітрям дуо, тільки повітряні камери з двома паралельними і камери з висоти пташиного польоту.

Повітря Селфи

Обидва будуть доступні пізніше в 2020 році та плани компанії на пару з гігантів роздрібної торгівлі, включаючи Amazon.

Місія компанії полягала в тому, щоб 'змінити особисті фотографії з маленький дрон здатний робити чудові фотографії і відео з усіх ракурсів і висот.

У AirSelfie призначений для польоту в приміщенні і на відкритому повітрі з додатком, що дозволяє користувачам пілот, знімати фотографії або відео, редагувати зображення і ділитися в соціальних мережах.

Компанія продемонструвала пристрій на виставці CES цього тижня, показуючи, як безпілотник буде літати з руки користувача і прив'язати фотографії, перш ніж повернутися назад до людини.

Він поміщається в кишені.

Три діапазону може літати між 6 і 8 хвилин і може проїхати до 18м від будинку база - небудь відстань або висоту.

Прилади мають до 16 ГБ оперативної пам'яті на борту.

У AIRPIX становить 100 доларів США і поставляється по всьому світу.

У AirSelfie демонструється на виставці CES в Лас-Вегасі. Фото: Таня Франції

Спочатку опубліковано asInstagrammers будете любити це повітряні камери selfieтенденції в технології707Категория: Телефоны