Ford оновив мінівени S-Max і Galaxy


Опубликованно 11.01.2020 02:09

Ford оновив мінівени S-Max і Galaxy

Ford озвучив список оновлень для європейських версій мінівенів Ford S-Max і Galaxy.

Планова модернізація принесла Ford S-Max і Galaxy ряд змін в дизайні і розширений список оснащення, включаючи підтримку хмарних сервісів. Моделі 2020 року можна відрізнити за новим дизайном бамперів і інших колісним дискам, а в дорогих версіях Vignale і ST-Line ще й за оновленою радіаторній решітці з більш великими «сотами» і хромованою окантовкою. Для S-Max і Galaxy Titanium запропоновані 18-дюймові двоколірні колісні диски з 15-ма спицями. В якості альтернативи для Galaxy Titanium доступний комплект 17-дюймових двоколірних 20-спицевих дисків.

Для салонів запропоновано нові варіанти оздоблювальних матеріалів та декору. Стандартні для версії Vignale мультифункціональні передні сидіння опціонально доступні і для інших комплектацій. Комплектація Vignale з шкіряною обробкою салону, обігрівом рульового колеса, сидіннями з електрорегулюванням, масажем та вентиляцією тепер є і у Ford Galaxy.

За доплату запропоновано вбудований модем FordPass Connect з мобільного точкою доступу Wi-Fi, який також включає мобільний додаток FordPass, що дозволяє знаходити автомобіль, перевіряти рівень палива, термін служби масла і сигналізацію, а також дистанційно блокувати і розблокувати двері. Завдяки новій функції Local Hazard водії зможуть отримувати інформацію про потенційно небезпечної ситуації на дорозі попереду на основі даних, отриманих від аварійних служб, місцевої влади та інших підключених транспортних засобів.

У моторній гамі 2.0-літровий «дизель» в трьох варіантах потужності: 150, 190 і 240 л. с. В базових комплектаціях мотор поєднується з 6-ступінчастою механічною коробкою передач, в топових - з 8-ступінчастим «автоматом».Категория: Автомобили