Nissan оновить європейську krossovernu? лінійку


Опубликованно 11.01.2020 02:09

Nissan оновить європейську krossovernu? лінійку

Протягом наступних вісімнадцяти місяців Nissan оновить або представить наступне покоління кожного кросовера, запропонованого в Старому Світі.

Компанія Nissan готується оновити всі кросовери для ринків Європи. Першим у вересні цього року дебютував Juke другого покоління. Наступними в черзі будуть Qashqai і X-Trail. Нові покоління обох моделей надійдуть у продаж до середини 2021 року. Про це глава європейського підрозділу Nissan, Джанлука де Фиччи розповів в інтерв'ю Automotive News Europe.

Також в лінійці з'явиться новий електричний кросовер, побудований на основі електричного концепту Ariya, який дебютував в жовтні цього року в Токіо. Шоу-кар побудований на новій платформі для електрокарів і оснащений двомоторні силовою установкою (по одному на осі), здатної динамічно контролювати крутний момент на кожному колесі з урахуванням стану дорожнього полотна і погодних умов. В оснащення концепту увійшла система напівавтоматичного управління ProPILOT 2.0 з функціями руху «без рук» в межах однієї смуги, допомоги при з'їздах з багатосмугових автомагістралей і віддаленої паркування. За інсайдерською інформацією, новий електричний кросовер буде готовий у найближчі шість місяців. Світова прем'єра новинки очікується в кінці 2020 або на початку 2021 року. Прогнозований цінник в межах 50 000 - 70 000 євро дозволить электрокроссоверу конкурувати з Ford Mustang Mach E.

Прем'єра Nissan Qashqai нового покоління відбудеться у вересні 2020 року. В наступному поколінні «Кашкай» відмовиться від дизельних двигунів на користь гібридної технології E-power. Дизайн нового Qashqai розроблять на основі концепту IMQ, продемонстрував стилістику майбутніх кросоверів марки на Женевського автосалоні в березні цього року. Таким чином, через півтора року у Nissan буде сама молода лінійка кросоверів серед всіх автовиробників, представлених в Європі.Категория: Автомобили