Льодова аномалія у вигляді куль в Фінляндії змінила пляж до невпізнання


Опубликованно 13.01.2020 00:00

Льодова аномалія у вигляді куль в Фінляндії змінила пляж до невпізнання

Фотограф-любитель Рісто Маттіолі поділився неймовірним краєвидом острова в Ботанічній затоці Фінляндії, який перетворився в "сад каменів".

Маттіолі виявив крижані кулі різних розмірів, якими був усіяний пляж. Причина такої аномалії - рідкісне погодне явище, информируетДиалог.UA з посиланням наВВС.

Вся справа в морозну та вітряну погоду, завдяки хвилям крижинки стикаються одна з одною, що привело до формування кулястої форми. Збільшуються вони за рахунок намерзання морської води. Розміри таких "яєць" на пляжі самі різні - від тенісного м'яча, до майже метра в діаметрі.

Маттіолі зізнався, що ніколи раніше не бачив нічого подібного. Зазначимо, що це дійсно унікальне явище, яке нечасто зустрічається в природі. Про подібні пам'ятки вже повідомлялося раніше, в тому числі в Росії і на озері Мічиган що недалеко від Чикаго.

Раніше наДиалог.UA ми повідомляли про те, що вчені не можуть знайти объясненияаномальным блискавкам, разючим з десяти жертв відразу

Також деякий час тому у Феодосії з'явилися аномальні "багряні ріки" на узбережжі, кримчани вже забили на сполох.

А нещодавно вчені заявили про те, чточерные діри - не аномальні зони, а пусковий механізм еволюції, надавши дані нового дослідження.Категория: Техника