Fortnite після колапсу: Epic Games додасть нову карту, водний транспорт і порятунок бійців (оновлено)


Опубликованно 13.01.2020 02:30

Fortnite після колапсу: Epic Games додасть нову карту, водний транспорт і порятунок бійців (оновлено)

Судячи по трейлеру, на локаціях з'явиться більше води, по якій гравці зможуть пересуватися по острову.

Судячи по трейлеру, на локаціях з'явиться більше води, по якій гравці зможуть пересуватися по острову.

Оновлено: Epic Games офіційно анонсувала другу главу.

Fortnite вже не буде колишньою. На минулих вихідних Epic Games влаштувала грандіозне завершення сезону, в кінці якого чорна діра засмоктала карту і весь світ гри. До того ж соціальні мережі проекту одягалися в чорне і не публікують новин про гру. Все ж у Мережі знайшлися люди, які «відкопали» трейлер нового сезону, дізнавшись, що ж чекає гравців в цей раз. Що чекати

Оновлення стане новою главою для Fortnite. Розробники так і прозвали нове оновлення — Chapter 2 Season 1. Якщо вірити слитому ролика, то максимальний рівень бойового пропуску піднімуть зі 100 до 127.

З геймплейних нововведень «засвітилися» моторні човни, розсікаючи на яких можна влаштовувати битви. Гравці також навчаться пірнати з висоти у воду і навіть плавати. У ролику також показали, як персонаж несе на собі пораненого бійця. Можливо, в командних битвах гравці зможуть підхоплювати членів команди, відносити їх у безпечне місце і там вже воскрешати.

 

Що стосується карти, то вона знову зміниться. Судячи по трейлеру, на локаціях з'явиться більше води, по якій гравці зможуть пересуватися по острову. До того ж у Мережі з'явилася карт, яка може бути фейком, але частина зображених на ній локацій збігаються із зазначеними місцями в трейлері. Притому опублікували її ще до зливу трейлера. Нова карта також «засвітилася» на сторінці Fortnite в італійському App Store, яку помітив користувач Reddit.

 

Для тих, хто хоче знати більше: Activision, чи це ти? В Call of Duty: Modern Warfare не буде лутбоксов і «злого доната» Масштабний злив Warcraft 3: Reforged: оновлені герої, юніти і портрети Payday 3 вийде до 2023 року і стане порятунком Starbreeze від банкрутстваКатегория: Новости-Tech