Кенгуру постріл зі стрілкою в 'жорстокий' закон


Опубликованно 13.01.2020 10:12

Кенгуру постріл зі стрілкою в 'жорстокий' закон

Австралійська рятувальна група тварин загального перед образами кенгуру, який був застрелений в Мельбурн Парк, де тварини повинні бути захищені.

П'ять свобод порятунку тварин був викликаний в Lysterfield Парк повідомляє один з багатьох кенгуру, які живуть в цьому районі було розстріляно з цибулею і стрілами.

Фотографії, розміщені на сторінці Facebook групи показав кенгуру, на ім'я Френк, з пробитих стрілою нозі.

Разом з рана на нозі, Франк також отримав серйозну травму шиї.

Групи тварин опублікував шокуючі знімки на Facebook і закликав "жорстокого" людини, відповідального за напад.

Кенгуру зустрівся з жахливими травмами. Картина: П'ять Свобод Порятунок Тварин/Facebook

Невідомий зловмисник вистрілив у Роо в Мельбурн Парк. Картина: П'ять Свобод Порятунок Тварин/Facebook

"У той час як наші запаси жахливо страждає через руйнівні пожежі в штаті Вікторія, якийсь хворий і жорстокої сволотою був доданий до болі", - пише група.

“Біль в безневинну тварину і біль для тих з нас, які вже насилу справляються з тим, що наші тварини проходять.

“Як вогонь горить, і пожежники щодня ризикують своїм життям, щоб врятувати життя і власність, хтось, лук мисливця, ще раз показує, що всі люди не добрі і підтверджує, чому необхідно посилити контроль за придбанням і використанням обладнання для стрільби з лука. Скільки разів ми бачили, як такий мерзенний акт незаконного відстрілу кенгуру зі стрілами?"

Група стверджувала, навіть смертельні пожежі вирують держава не зупиняє людину від нападу кенгуру "в своє задоволення" в районі, який повинен бути захищений.

Рятувальники дикої природи вдалося сфотографувати Френк і відвезти його до ветеринара на операцію, перш ніж транспортувати його в притулок для тварин.

Френк повинен був пройти операцію, щоб видалити стрілку і виправити свої пошкодження. Картина: П'ять Свобод Порятунок Тварин/Facebook

Пізніше він був перевезений в притулок дикої природи, аби зцілити від поневірянь. Картина: П'ять Свобод Порятунок Тварин/Facebook

Френк був поміщений в останній порожній корпус, з іншим вже переповнені дикої природи, які були поранені під час пожежі.

"Це завжди сумно спостерігати такі огидні і непотрібні акти жорстокості, але це ще гірше на даний момент, як ми відчайдушно готуються до напливу постраждалих від пожеж," групи тварин.

"На жаль, наші тварини продовжують страждати у багатьох відношеннях і не тільки від пожеж, і наша робота триває, і цей красивий великий хлопчик потребує нашої допомоги."

Пост Facebook вже поділилися сотні разів і була завалена коментарями в жах любителів тварин.

"Це жахлива і огидна жорстокість, особливо в такий час, коли так багато тварин страждають," один чоловік написав.

Інший сказав: "Це огидно, що люди будуть робити з цими тваринами, погано, купи були вбиті пожеж".тенденції в технології2096Категория: Наука