Вчені розкрили топ-5 способів знайти безсмертя


Опубликованно 13.01.2020 11:27

Вчені розкрили топ-5 способів знайти безсмертя

Дослідники науково-популярних ресурсів назвали 5 способів залишатиметься безсмертним, які зараз найбільш активно обговорюються в науковому середовищі.

Після того, як журналісти британського таблоидаDaily Star розповіли про те, яким чином до 2050 року людству вдасться здобути безсмертя, в науково-дослідницьких колах поділилися найближчими до реальності способами жити вічно, сообщаетДиалог.UA з посиланням наЛига Новини Росія.

1. Кріогенна заморожування. Хоча дослідникам ще не вдалося повністю заморозити і розморозити людини, залишивши того в живих, вже не раз вдавалося оживити більш дрібних тварин. Питання лише в тому, яким способом потрібно заморозити велике тіло людини для того, щоб від цього не постраждали тканини.

2. Клонування та пересадка органів. Думка про те, щоб просто пересаджувати неефективно працюючі органи, витає в громадськості вже давно. Тим не менш, поки наука не зайшла ще настільки далеко, щоб запустити масове виробництво доступних і відповідних органів для пересадки, так як нерідкі випадки відторгнення. Тим не менш, досліди проводяться на гризунах, показують, що в цьому напрямку є потенціал.

3. "Молекулярне безсмертя". Одне з найдивовижніших напрямків у теорії про безсмертя людини. Істоти планують підтримувати в живому стані за допомогою спеціальних токсинів, які продовжують розподіл в організмі клітин і тим самим продовжуючи його життя. Тим не менш, дана теорія присутня поки що лише на папері.

4. Генне редагування. Вже зараз генний инструментCRISPR використовується для боротьби з багатьма видами ракових захворювань. За допомогою цього редагування можна здолати безсмертя клітин, і на даний момент вчені намагаються використовувати здобуті успіхи для складання "формули безсмертя".

5. Спосіб інформаційної копії. За допомогою цього методу планується зберегти на певний носій" людську свідомість. Для розвитку подібної технології зараз використовується нейромережі, які допомагають у впорядковування подібних масивів. Надалі отримана інформація "буття" може бути використана для "пожвавлення" у роботах.

Зрештою вчені закликали людство не гнатися за нескінченною життям, так як вона накладе тягар у вигляді безлічі втрачених рідних і близьких людей.

Раніше Диалог.UA повідомляв обудивительной знахідку Ернста Мулдашева - легендарної "воді безсмертя", яка поставила науковий світ "на вуха". Також нещодавно в Китаї виявили бронзовий глечик, в якому знаходиться унікальний напій -"еліксир безсмертя". У Стародавньому Китаї вірили, що цей напій здатний продовжувати життя людини на нескінченно довгі роки.Категория: Техника