Астролог про небезпечні датах листопада: "Обережно, інакше потім не дивуйтеся"


Опубликованно 14.01.2020 02:48

Астролог про небезпечні датах листопада:

Напруженим буде практично весь листопад. "Чорних днів" у завершальному місяці осені буде предостатньо. Складним буде не тільки початок листопада. "Добре поколбасит" і в середині, а також в кінці місяця. Проблеми очікуються, як в особистому житті, так і в професійній сфері.

Велика частина листопада-2019 погороскопу астролога Валентини Виттрок буде вибухонебезпечною. Збої,як зазначила експерт в інтерв'ю "Фактам" будуть по всіх напрямах. Більш того, Меркурій, який буде знаходитися у ретроградному русі до 20ноября, призведе до збою комп'ютерних програм та розірвання вигідних договорів. Виттрок назвала дні листопада, в які треба бути гранично уважними і обережними, сообщаетДиалог.UA.

Тим, хто вирішив зайнятися вирішенням серйозних питань, варто почекати 6-8 листопада під час транзиту Місяця і Нептуна по знаку Риб, так як це час варто краще присвятити своїм мріям і фантазіям.

Транзит Місяця по знаку Овна зробить нас примхливими та водночас легковажними 9-10 листопада, тому не робіть імпульсивних покупок, інакше потім пошкодуєте.

Напружений аспект Венери до Нептуну 11-18 листопада зробить вас надмірно довірливими. Тому не дивуйтеся, якщо раптом розчаруєтеся в людях, яких вважали навіть самими близькими.

12 листопада відбудеться повний місяць у 20-му градусі Тільця в присутності Урану і Меркурія, що знаходиться в 19-му градусі Скорпіона, який пов'язують з чорною магією. Таке сусідство може спровокувати нещасні випадки, аварії і спазми судин, що є причиною інфарктів та інсультів. Тому будьте обережні і не забудьте вчасно відвідувати лечущего лікаря.

Транзитна Місяць, перебуваючи в опозиції до Венери і Юпітера, пройде по знаку Близнюків 13-15 листопада: нагальною потребою стане критика влади, яких будуть звинувачувати у всіх мислимих і немислимих гріхах.

16-17 листопада транзитна Місяць пройде по Раку: захочеться сховатися від усіх проблем світу в чотирьох стінах свого будинку — в теплі і затишку, під захистом близьких людей. Напружені аспекти Сатурна і Плутона з знаку Козерога говорить про сильному емоційному пресингу з боку партнерів — як на роботі, так і в особистому житті.

Транзитна Місяць, проходячи по знаку Лева, в компанії Венери і Юпітера в знаку Стрільця 18-19 листопада, дасть відчуття того, що життя налагоджується. Ентузіазм, з яким ви візьметеся за будь-яку справу, призведе до професійних досягнень і принесе емоційний підйом.

20 листопада Меркурій перейде з ретроградного в пряме рух, тому знову можна проводити серйозні переговори і укладати важливі договори. Марс увійде в знак Скорпіона, тому потрібно бути напоготові: потрібно бути обережніше зі своїми таємницями, інакше про них може хтось дізнатися. Особливо треба бути обережними політикам та діячам культури.

Далі, 23 листопада,Сонце перейде в знак Стрільця, де з'єднається з вже знаходяться там Юпітером і Венерою і день буде сприятливим.

24-26 листопада транзитна Місяць разом з войовничим Марсом пройде по знаку Скорпіона — велика небезпека травм і емоційного виснаження, яке може призвести до депресії. Тому більше відпочивайте.

26 листопада о 15:07 за Гринвічем (18:07 за київським часом, – прим.ред.) відбудеться молодий місяць у знаку Стрільця, тому загадуйте бажання, вони неодмінно збудуться.

Далі, 27 листопада, Венера переходить в стриманий і неемоційна знак Козерога: розум буде брати верх над почуттями.

28 листопада Транзитна Місяць і Юпітер, проходячи по знаку Стрільця, принесуть професійні осяяння, щасливі шанси в особистому житті і оптимістичний погляд на світ.

29-30 листопада транзитна Місяць, проходячи по Знаку Козерога, з'єднається з Венерою, Сатурном і Плутоном, що відіб'ється на ранимих вразливих людей, які відчують нудьгу і пригніченість.

Раніше астролог Павло Глоба предректяжелый 2020 рік.

Він повідомив, що деяким людям доведеться пережити важкий удар від людини, від якого ніколи не очікував відчути підлості. Також можливі неприємності на роботі.

Нагадаємо ознаках Зодіаку, у яких наприкінці жовтня почалася біла смуга, і продовжиться ще тривалий час.

Також названі знаки, для яких фортуна приготувала великий сюрприздо кінця 2019 року.Категория: Техника