Астрофізик пояснив, чому людина не може побачити НЛО


Опубликованно 14.01.2020 02:48

Астрофізик пояснив, чому людина не може побачити НЛО

Уфологи постійно твердять про існування прибульців, але досі не надано ні одне прямий доказ існування позаземної цивілізації. Заза Османів, астрофізик з Вільного університету Тбілісі (Грузія), спробував пояснити, чому людство не виявило в космосі космічних кораблів прибульців.

З його слів, прибульці використовують для своїх перельотів не звичайні космічні кораблі, які уявляє собі людина, а наноструктурні зонди, повідомляє ресурсДиалог.UA.

Людина може побачити космічний корабель інопланетян, так як в інфрачервоній області спектру помітний вищеназваний зонд.

У своїй теорії Османів спирається на концепцію зондів фон Неймана. Вона полягає в тому, що кораблі прибульців самовопроизводятся, самі літаю з інших галактик, а прибульці час перебувають на своїй рідній планеті. Однак для таких космічних кораблів необхідний постійний джерело палива.

Грузинський вчений не сумнівається, що розміри корабля становлять не більше нанометра. Для самовідтворення кораблі в космосі використовують міжзоряну пил. Пролетівши всього кілька світлових років, кораблі можуть досягти чисельності в трильйони мільярдів.

Рой таких кораблів обов'язково повинен випускати спалахи світла. Людина з Землі може спостерігати в небі комету, протяжністю два км. Якщо таке станеться, що можна похвалитися, що бачив справжній НЛО.

Раніше ми повідомляли, що співробітники NASA на нових знімках з Hubble виявили нову галактику, яка схожа напорталв інше вимірювання.

Нагадаємо, що в Таїланді високого в горах є храм Будди, куди приходять не помолитися, а поспілкуватися зприбульцями.Категория: Техника