Нафтогаз прокоментував арешт бондів Газпрому


Опубликованно 14.01.2020 03:09

Нафтогаз прокоментував арешт бондів Газпрому

Нафтогаз подтверил інформацію про арешт щодо SPV-компанії для випуску єврооблігацій Газпрому в японських ієнах. Про це повідомляє прес-служба компанії в понеділок, 11 листопада.

Відзначається, що у випадку, якщо Газпром ще деякий час буде “ігнорувати рішення міжнародного арбітражу, грати в несознанку і не помічати арешти своїх активів“, його “єдиною надією залишаться державні дотації“.

“Зараз Газпром "заборгував" Нафтогазу майже 3 млрд доларів (ще понад 12 млрд дол ми вимагаємо в новому арбітраж). В ряді іноземних юрисдикцій ведеться судова робота щодо визнання і примусового виконання рішень арбітражу. У повідомленні є теза, ніби Газпром обрав юрисдикцію Великобританії “суди якої захистили активи Газпрому від позовів Нафтогазу“. Ми не знаємо, хто автор тези, але припускаємо, що мета його - приспати пильність потенційних інвесторів Газпрому, адже саме Великобританія одна з найуспішніших юрисдикцій для Нафтогазу з точки зору процесів примусового виконання Арбітражного рішення“, - йдеться в повідомленні.

В "Нафтогазі" нагадали, що сьогодні в якості забезпечувального заходу Газпром за рішенням суду вже сплатив 345 млн доларів, з яких 200 млн - за рішенням британського комерційного суду.

“Тому твердження, що британські суди начебто захищають інтереси Газпрому невірно. Ми продовжуємо сподіватися, що керівництво російської компанії зрозуміє контрпродуктивності тактики ігнорування боргів і займе більш конструктивну позицію“, - повідомляють в НАК.

Нагадаємо, в "Нафтогазі" розповіли про ціни на газ у листопаді.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Подписывайтесьна Bigmir)net на Facebook і TelegramКатегория: Новости-Tech