Windows 7 користувачі відмовилися від Microsoft


Опубликованно 14.01.2020 07:45

Windows 7 користувачі відмовилися від Microsoft

Microsoft вперше випустила Windows 7 в 2009 році, в основному для вирішення масові невдачі в клопом-черепашкою операційної системи Windows Vista, які передували цьому.

Він виявився значно краще сприймається користувачами і критиками (але знову ж таки у порівнянні з Vista, це не складно), заправка Майкрософт репутацією випускаючи операційні системи, які є хорошими (Windows ХР, 7, 10) після того, як ті, що погані (Віста 8).

У вівторок компанія припинила розширену підтримку Windows 7, тобто, якщо ви один з майже 400 мільйонів осіб, за оцінками, до цих пір використовує операційну систему ви більше не будете отримувати оновлення системи безпеки, залишаючи комп'ютер вразливим для хакерів і шахраїв, а також шкідливих програм і вірусів.

Більшість користувачів все-таки можна оновити до Windows 10 безкоштовно.

Коли Windows 10 була випущена в 2015 році, Microsoft видав безкоштовного оновлення для користувачів Windows 7, 8 і 8.1, даючи їм рік, щоб вийти на новітню операційну систему безкоштовно.

Хоча ця програма офіційно закінчилася в 2016 році, багато повідомлення користувачів онлайн рекомендуємо Вам ще можете скористатися пропозицією через сайт Майкрософт, що особливо доцільно, якщо ви знаходитесь на Windows 7.

В іншому випадку, нову копію Windows 10 встановить вам назад $225 для домашнього рівня і 339 $за Pro версію.

Тим дорожча версія поставляється з великою кількістю функцій, включаючи віддалене шифрування в разі втрати пристрою.

Компанія Microsoft раніше заявляла, що хоче мати Windows 10 працює на більш ніж один мільярд пристроїв, мета очікується в цьому році після затемнення 900 млн. У вересні минулого року.

Масовий приплив користувачів, оновлення фактично законсервували Windows 7 має також внести істотний вклад у досягнення рубежу.

Microsoft хоче більше мільярда пристроїв на Windows 10.

Незважаючи на те, що встановлений на більшості комп'ютерів у світі, Windows тільки друга найбільш використовувана операційна система ОС Android від Google, яка живить понад 2,5 мільярда смартфонів і планшетів по всьому світу.

Оновлення до Windows 10 рекомендується для підтримки безпеки вашого комп'ютера, але не всі оновлення.

Деякі користувачі залишаються на старих версіях Windows.

В кінці минулого року, наприклад, з'явилися фотографії, які нібито свідчать президент Росії Володимир Путін досі використовуєте Windows XP операційної системи вперше випущений в 2001 році.тенденції в технології1596Категория: Интернет