Безкоштовно для виправлення проблеми розчарування телефону


Опубликованно 14.01.2020 12:36

Безкоштовно для виправлення проблеми розчарування телефону

Ті, хто купив один з випадків Розумний від Apple батарея, в яку додані додаткові батареї і захист 2018 айфон хз, хз Макс і XR моделі, повідомили, відчувають проблеми з зарядка чохол і телефон.

Користувачі повідомили про випадок іноді не заряджається, коли підключений і не заряджається iPhone і він підключений до надійної небудь.

Компанія Apple визначила відповідних випадках як ті, які купили у січні-жовтні минулого року і тепер пропонують безкоштовні заміни для постраждалих клієнтів.

Випадках, як правило, в роздріб за $199.

Чохол Smart акумулятор Apple для iPhone тепер підлягає безкоштовній заміні.

"Це не питання безпеки," компанія запевнила. "Apple замінить випадках право батарей безкоштовно".

Користувачі можуть отримати безкоштовну заміну попереднього запису на найближчий Apple Store або відвідавши один з авторизованих служба Apple.

Компанія Apple раніше пропонував дешеві заміни батареї в старих айфонів після визнання уповільнення продуктивності на старих пристроях для економії заряду батареї, нарешті, в підтвердження того, що багато користувачів підозрювали протягом багатьох років.

Нова програма ремонт йде, як Apple і інші виробники смартфонів будуть змушені приймати один і той же порт зарядки.

Європейський парламент хоче змусити виробників смартфонів, щоб прийняти стандарт, єдиний зарядний пристрій для зменшення електронних відходів і полегшити наше життя.

Це вже відбувається в широких масштабах, при цьому більшість виробників, які випускають Android-пристрої вже стрибати на борту поїзда USB-Сі.

Незважаючи на використання USB-C в нових iPad про моделей, компанія Apple ще включити USB-C на будь-якій із своїх телефонів, залишаючись прихильними свій фірмовий роз'єм Lightning, який також використовується для зарядки iPads, плеєрах, AirPods та інші продукти й аксесуари.

Порт USB-C є симетричним зв'язку сенсу немає неправильного способу підключити його, так само, як роз'єм Lightning від Apple. Він також передає дані швидше і швидше.

Європейська комісія була "обнадійливою" виробників, щоб прийняти USB-C як плата за порт, але зараз, схоже, зміцнює свої позиції, щоб вимагати це від виробників.

Вони повинні бути змушені прийняти USB-C для європейських ринків, швидше за все, зміни розповсюджувалися б на всіх пристроях в світі.

Смартфони і планшети все частіше використовують USB-ІЗ зв'язків.

У поданні до комісії в минулому році, Apple заявила, що змушує виробників використовувати один і той же порт буде задушити інновації.

"Положення, що би відповідності між типом роз'єму вбудована в усі заморозити смартфонів інновацій, а не заохочувати", представництво компанії, представлений старший менеджер зі зв'язків з урядом компанії Apple для Європи Клер Дармон, читати.

“Такі пропозиції шкідливі для навколишнього середовища і надзвичайно негативні наслідки для клієнтів.

"Будуть змушені порушувати цей величезний ринок клієнтів буде мати наслідки далеко за межі заявлених цілей комісії", - сказано в заяві, стверджуючи, що більше одного мільярда пристроїв Apple, які були відправлені по всьому світу з роз'ємом Lightning, а також супутні аксесуари ринок "призведе до небувалий об'єм електронних відходів і значно незручності користувачам", якщо стандартний порт був прийнятий.

Хоча для деяких виробників правотворчість прийняття USB-З означатиме вимушені прийняти нові, більш досконалі технології, для нас це буде означати кінець несумісні з'єднання, коли ви запекло за додаткову плату.

Слід творців телефону просто використовувати підключення, так що ви не повинні носити конкретний зарядний пристрій скрізь? Дайте нам знати, що ви думаєте в коментарях нижче.тенденції в технології1643Категория: Телефоны