Ще один із співробітників виходить за проступок


Опубликованно 15.01.2020 01:39

Ще один із співробітників виходить за проступок

Цей 56-річний виконавчий залишить технологічний гігант на 31 січня, компанія підтвердила Фокс Ньюс. "Я вважаю, що це також найкращий час для мене, щоб звільнити місце для наступного покоління лідерів", - заявив виконавчий написав у записці, що був посланий до колег, повідомляє агентство Блумберг.

Містер Драммонд, який отримав в минулому році US47 мільйонів доларів (А68 мільйонів доларів) зарплати та власного капіталу за даними Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) заявок, є новітньої американської виконавчої називатися в епоху #Метоо.

Девід Драммонд був першим юристом компанії Google, але тепер він вийде після того, як звинуватив у неправомірних діях. Фото: AP фото/Махеш Кумар А., файл

У блозі в серпні 2019 описав передбачувану позашлюбний зв'язок з колишнім коханцем. Незалежна підкомітет вивчає, як керівники вирішували вимоги сексуального домагання і зловживань, включаючи заходи, Містер Драммонд, CNBC повідомив в листопаді.

У свою чергу, пан Драммонд позначені сам в той час як "далекий від досконалості", хоча він заперечував, що починаючи стосунки з ким-небудь алфавіту, крім Дженніфер Блейклі, колишній диспетчер, який написав розгромний пост в блозі.

Google був під тиском тих, хто всередині своєї власної компанії стосовно, серед іншого, високопоставлені співробітники ведуть себе погано.

По темі: дивно нова загроза Google

“З Ларрі і Сергій у цей час залишають свої керівні пости в алфавіт, компанія виходить на новий цікавий етап, і я вважаю, що це також найкращий час для мене, щоб звільнити місце для наступного покоління лідерів. В результаті, після ретельного розгляду, я вирішив піти у відставку в кінці цього місяця," Містер Драммонд, який був першим юристом компанії Google, написав у своїй записці для співробітників.

Питання звинувачень у сексуальному домаганні і як вони були оброблені схвилювали багатьох галузях, в тому числі і великих технологій.

Двадцять тисяч співробітників компанії Google по всьому світу вийшли в знак протесту в листопаді після того, як вибуховий Нью-Йорк Таймс розповідь про те, як компанії захищені топ-менеджерів, яких звинуватили у сексуальних домаганнях – в тому числі платять $90 млн., який нібито змусив підлеглого у виконанні дії сексуального характеру.

Коли дістатися на Фокс Ньюс, технологічний гігант відмовився від подальших коментарів з цього питання.

Ця стаття спочатку з'явилася на Fox News і була відтворена з дозволутенденції в технології120Категория: Интернет