'Виверження' можливо протягом декількох годин


Опубликованно 15.01.2020 04:03

'Виверження' можливо протягом декількох годин

Влада Філіппін закликав до "повної евакуації" майже мільйон людей поблизу столиці Маніли, так як вулкан продовжує постійно тремтіти у вівторок.

Десятки тисяч людей втекли з сіл потемнілі і накрила важка зола як робота уряду була припинена і більш ніж 4000 шкіл по всій країні закриті, припинення освіти для 5,2 млн дітей у Департаменті освіти сказали.

В даний час близько 40 000 людей з зони Таал живуть в 198 пунктах евакуації без рамки для будинку.

Філіппінський інститут вулканології і сейсмології встановити рівень оповіщення на чотири, тобто небезпечне вибухове виверження можна протягом кількох годин. Рівень 5, найвищий, значить, таке виверження триває.

Інституту консультували мешканців по всьому архіпелагу, щоб захиститися від наслідків важкої, тривалої пеплопада.

Сотні рейсів були скасовані або відкладені, зачіпає десятки тисяч пасажирів. Неспокійна поведінка вулкана Таал і кілька нових тріщин в землі, ймовірно, означатиме, магма піднімається і може призвести до подальшої вулканічної діяльності, Філіппінський інститут вулканології і сейсмології повідомив. Вулкан викидає фонтани розпеченої лави 800 метрів в небо, і масивні колони попелу і вулканічних уламків за раз засвітився з прожилками блискавок на ніч.

Жителі, які живуть уздовж озера Таал ловити рибу виверження вулкана Таал. Картина: Тед Альхибе / АФП

Рибалки ловлять до виверження. Фото: Езра Acayan/Getty Зображення

Філіппінський інститут вулканології і сейсмології підняв рівень тривоги на чотири з п'яти, попередивши, що небезпечне виверження може статися в будь-який момент. Фото: Езра Acayan/Getty Зображення.

Філіппінський інститут сказав, що було близько 50 вулканічних землетрусів, виявлених протягом восьми годин у вівторок, вказуючи на зростання магми. Він також попередив, що важкі і тривалі падіння попелу було можливо в довколишніх селах.

"Швидкість на підйом магми важливо (визначення), коли вулкан буде мати сильне виверження і якщо він буде гальмувати і заморозити", - сказав Ренато Солидум, очолює Інститут. "Станом на зараз, ми не бачимо діяльності сповільнюється, і землетруси все ще тривають." Більш ніж 38 000 людей були переселені в більш ніж 200 центрів евакуації, повідомив прес-секретар ООН Стефан Дюжаррик заявив у Нью-Йорку.

#Himawari8 Ян. 12-я образ #Філіппіни, під #перше виверження TaalVolcano з 1977 року, показало, пара-Ладена шлейфи до 9-мі. високий. @phivolcs_dost напоумив всіх мешканців, що проживають поблизу вулкана #для #евакуюватися. Детальніше: https://t.co/rgqSkCjvtx #TaalEruption2020 pic.twitter.com/agaNzlNPnp— Супутників NOAA (@NOAASatellites) 13 січня 2020 року

Він сказав, що команди ООН відвідували центри евакуації і підтримки влади, які попросили ООН надати допомогу в отриманні маски для обличчя.

Мальовничий вулкан у центрі озера в провінції Батангас на південь від Маніли гомонів до життя в неділю в результаті потужного вибуху, який підірвали колону 15км попелу, пара і рок-в небо. Хмари вулканічного попелу вітром Маніла, в 65 км на північ, закритий аеропорт в неділю і частина понеділка до падіння попелу послабили.

Понад 500 міжнародних та внутрішніх рейсів скасовано або затримується через закриття аеропорту на ніч, що впливають сказали близько 80000 пасажирів, диспетчер аеропорту Ед Монреаль Ассошіейтед Прес.

“Будемо сподіватися, що напрямок вітру не зміниться. Поки випадання попелу не дійде до нас, тоді ми зможемо повернутися до нормального життя," сказав пан Монреаль.

Агентство з ліквідації наслідків стихійних лих нарахували більше 40 000 евакуйованих у Батангас та прилеглі провінції Кавите, які знайшли притулок у майже 200 центрів евакуації. Чиновники очікують, що кількість пухнути.

Вчора #Taalvolcano на Філіппінах викинув хмари попелу більш ніж на 62 км на північ від вулкана. #NOAA20 вчора засік виверження вулкана в інфрачервоному, а сьогодні #ОМПС на #SuomiNPP побачив діоксиду сірки з вулкана. Обидва зображення знаходяться нижче #TaalEruption2020 pic.twitter.com/ZdhLRAyRYU— Об'єднана Полярна супутникова система (JPSS) (@JPSSProgram) 13 січня, 2020

Містер Солидум застеріг жителів від повернення високого ризику сіл на основі уявлень про те, що виверження було ослаблення. Він попередив про пірокластичних потоків, перегрітий матеріал з вулкана, які можуть пересуватися з великою швидкістю і спопеляє все на своєму шляху.

Містер Солидум сказав, що це займе час для спокою Таал, щоб полегшити життя сільських жителів, щоб повернутися до нормального життя. Він додав, що це важко передбачити поведінку вулкана з упевненістю.

"Ми повинні переконатися, що люди розуміють, і, звичайно, уряду, що це не діяльність, яка буде лише короткий час," Містер Солидум заявив на прес-конференції.

Про це 12 січня 2020 року, зображення стає доступним Химавари-8 супутника через Національне управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), показує виверження вулкана Таал. Фото: NOAA з допомогою AP

Невеликий вулкан поруч з філіппінської столиці, який приваблює туристів своїми мальовничому місці на озері вибухнув масовий шлейф попелу і пари на неділю, потрібна евакуація десятків тисяч людей і змушуючи міжнародного аеропорту Маніла закрили. Фото: НУОА

Президент Родріго Duterte важко постраждалих відвідав Батангас, який був оголошений зоною лиха для прискорення виплати коштів з надзвичайних фондів. У супроводі топ-катастрофи-реакція чиновників і членів уряду, він обіцяв, що національний уряд могло б допомогти з очищення і відновлення зруйнованої провінції, коли виверження закінчується.

Урядове агентство по ліквідації наслідків стихійних лих не надав деталі пошкодження, але журналісти побачили десятки будинків зруйновані важкою золи і часті землетруси у двох районах міста.

Принаймні, шість чоловік були доставлені в лікарню в місті Тагайтай, Кавите у зв'язку з захворюваннями дихальних шляхів, викликаного спалахом, міністр охорони здоров'я Франсиско Дуке III сказав.

Виверження не прямим наслідком смерті або серйозних ушкоджень. Смерть водія в аварії на попелясто-крита дорога була пов'язана з слизькій дорозі.

Невеликий острів, де 311 млн вулкана лежить вже давно місця постійної небезпеки", хоча рибальські села існували вже давно є. Ці села були евакуйовані, хоча чиновники вулканології закликали до тотальної евакуації із загрозливих спільнот в радіусі 14км Таал.

Останні катастрофічні виверження вулкана Тааль, 1965, загинули сотні людей. Це другий найбільш неспокійних близько двох десятків активних вулканів на Філіппінах, який лежить уздовж тихоокеанського "Вогняного Кільця", де велика сейсмічна активність в світі відбувається.

Давно згаслий вулкан, Пінатубо, підірвав його вершині на північ від Маніли в 1991 році в одному з найбільших вулканічних вивержень 20-го століття, убивши сотні людей.

– з проводами

Меган.palin@news.com.au | @Megan_Palinтенденції в технології993Категория: Наука