Lincoln Aviator похвалився новою «гарячою» функцією


Опубликованно 15.01.2020 04:06

Lincoln Aviator похвалився новою «гарячою» функцією

Кросовер Lincoln Aviator нового покоління оснастили склоочисниками з підігрівом.

Інженери компанії Lincoln розробили нову систему склоочисників VisioBlade, яку в першу чергу оцінять жителі північних країн. Першими випробувати підігріваються склоочисники зможуть власники відродженого кросовера Lincoln Aviator, для якого система VisioBlade запропонована в якості опції.

Вбудовані в склоочисники нагрівальний елемент прогріває щітки до певної температури, запобігаючи обледеніння самих «двірників» і лобового скла. За словами розробників, нові склоочисники прогріваються до 30 °C, що дозволяє розморозити лобове скло автомобіля всього за 4 хвилини, тоді як звичайні справляються з цим завданням за 15 хвилин.

Ще одна особливість системи VisioBlade - вбудовані форсунки омивача, що дозволяють економити до 50% омиваючої рідини. За словами інженера Lincoln Джеффрі Джонсона, на відміну від звичайних систем, в яких рідина розпилюється на лобове скло, в нових «двірників» наноситься безпосередньо перед ними. Крім економії це дозволять забезпечувати кращу видимість, як в світле, так і в темний час доби.

Також у списку доступних для нового Lincoln Aviator «зимових» технологій регульована по висоті пневмопідвіска Air Glide. Працюючи в парі з фронтальною камерою, здатною бачити на 15 метрів, адаптивна підвіска підлаштовується під рельєф і стан дорожнього покриття (сніг, лід). Крім того, на вибір доступно кілька їздових режимів, в числі яких Slippery і Deep Conditions. У другому підвіска Aviator до найвищої точки для кращої керованості в глибокому снігу.

Серійну версію відродженого Lincoln Aviator розсекретили влітку цього року. Кросовер оснастили 500-сильною гібридною силовою установкою, що складається з 3.0-літровий Twin-Turbo V6 і електромотора. Базова версія укомплектована 3.0-літровий Twin-Turbo V6, що розвиває 400 л. с. і 563 Н·м крутного моменту. У парі з мотором працює 10-ступінчастий «автомат».

Раніше повідомлялося, що Lincoln Aviator 2020 модельного року отримав нову аудіосистему Revel Ultima 3D з 18 динаміками і трьома представленими режимами, що відрізняються інтенсивністю звучання стельових динаміків і твітерів в задніх стійках. Ще однією особливістю Aviator стануть особливі звукові повідомлення, записані музикантами Детройтського симфонічного оркестру.Категория: Автомобили