Karma анонсувала електричний пікап


Опубликованно 15.01.2020 04:06

Karma анонсувала електричний пікап

Компанія Karma Automotive опублікувала тизер футуристичного електричного пікапа, який складе конкуренцію Tesla Cybertruck.

У модельній лінійці каліфорнійської компанії Karma Automotive поки тільки одна модель - гібридний седан Revero. На що проходить в ці дні автосалоні в Лос-Анджелесі компанія показала концепт електричне купе - Karma SC2 EV Concept, але планів серійного виробництва новинки у виробника на даний момент немає.

Зараз компанія опублікувала єдиний тизер футуристичного електричного пікапа з дводверної кабіною і невеликим кузовом. У концепту високий дорожній просвіт, нахилене лобове скло і оригінальні вікна з виїмкою в нижній частині. На даху встановлені сонячні батареї - фірмова риса автомобілів Karma.

Ніяких технічних подробиць про концепт компанія не надала. Відомо, що в основу моделі ляже модульна платформа власної розробки - Skateboard, що підтримує установку повністю електричних і гібридних силових установок. Як заявив під час представлення концепту генеральний директор Karma доктор Ленс Чжоу, «трансмісії розширеного діапазону являють собою розумну альтернативу систем з повним акумулятором, особливо в великих транспортних засобах, що використовуються підприємствами і автопарками».

Джерело: KarmaКатегория: Автомобили