'Я боюся': страхи ростуть для громадянський журналіст зник у Ухань


Опубликованно 10.02.2020 21:24

'Я боюся': страхи ростуть для громадянський журналіст зник у Ухань

Чень Цюші ніхто не бачив з кінця минулого тижня, а друзі та родичі тепер боюся, що він був змушений в карантин урядом.

Докладніше: всі останні новини коронавірус

Пан Чень пішов у минулий четвер, зниклих без вести, як сотні тисяч людей почали вимагати свободи слова в інтернеті після трагічної загибелі викривач доктор Лі Wenliang від коронавіруса.

“Я боюся, у мене вірус у мене на очах. За мною правоохоронних органів Китаю", - сказав він глядачів у емоційне відео, записаного на 30 січня.

Чень Цюші ніхто не бачив з минулого четверга. Фото: Твіттер

Пан Чень був одним з останніх незалежних голоси, що охоплює коронавіруса в Ухань, починаючи з перших днів початку.

Він ходив у лікарні Ухань і знову побудованих ізоляторів, таємно знімав важке становище позбавлених сну Лікарі намагаються, як правило, в живих як мертвих звалили в мішки для трупів навколо них.

В один прекрасний відеопрогравач, хворих на різних стадіях погіршення можна побачити розпростерте на зал очікування місць, а інші підключені до кисневі балони в коридорах.

В один момент містер Чен, чиє ім'я і образ були піддані цензурі в китайських соціальних медіа-платформах — плівки мертвого пацієнта, який сидить в колясці, як родич стоїть за ним, тримаючи його голову.

"Він помер", - говорить вона. “Вони збираються поставити його в морзі. Він був тяжко хворий, але машина приїхала занадто пізно."

Пан Чен описує, що стоять у черзі з "підозрою" синдрому хворих у лікарнях, де лікарі скаржаться, маючи всього кілька сотень комплектів для тестування. "Будучи 'підозрюваних' випадку є психологічною тортурами", - говорить він.

"Якщо ви лікар, а десятки тисяч пацієнтів просимо вас для тест-системами і у вас є тільки кілька сотень, як ви їх розповсюджуєте?"

Пан Чень каже, що багато пацієнтів здатися і повернутися додому після відвідин "п'яти або шести" лікарні. "Тому що їм довелося стояти на лінії протягом тривалого часу, щоб отримати діагноз", - говорить він.

“Тільки тоді, коли вони діагностовані, вони можуть бути вирішені в лікарню. Всі з лікарні я пішов, щоб мені там не вистачало ліжок".

Чень Quishi, китайський юрист і блогер, який прославився своїми репортажами про заворушення в Гонконзі і тепер початку Ухань, був насильно карантин" за порадою друзів.Він був в останній раз чули в четвер і родина і друзі можете зв'язатися з ним#.Ухань pic.twitter.com/oToyXGa0ss— dietsjeКатегория: Интернет