Модель Instagram звинуватив грумінгу 13-річний хлопчик


Опубликованно 10.02.2020 21:24

Модель Instagram звинуватив грумінгу 13-річний хлопчик

Бетані Эджком, екзотична танцівниця з Австралії Централ Кост, який йде по імені Блонді Австралії на Instagram, почав посилати сексуальні повідомлення хлопцеві в минулому році після того, як він згадав її в одному зі своїх оповідань, роман звіту.

На 20-літніх, які більше 105 000 передплатників на платформі, але з деактивованим її рахунку, перший запитав, якщо він був "Діва".

Коли він відповів, що він був, вона сказала: "Цур, що невинності".

В іншому повідомленні вона написала: “Тримай, що невинність, я буду іти мимо вашої частині міста протягом тижня або двох. І не кажи нікому, не думаю, що ти навіть права".

Вона першою почала обміну повідомленнями хлопчика в минулому році.

Повідомлення швидко стала сексуальною.

Коли хлопчик сказав їй, йому було 13 років, вона написала: "Я дійсно повинен бути педо, тому що це так палко," з посмішкою особою смайлики.

В іншому повідомленні вона сказала: “Ну ... я офіційно педо. Я не знала, що ти такий молодий. Я не повинен дивитися на тебе так, як я роблю. Хоча і не збираюся зупинятися".

В один прекрасний момент вона відправила хлопчика в серії оголених фотографій, коли він був в кіно зі своєю мамою і намагався змусити його відправити їй фото свого члена.

"Тепер ... покажи мені, що я тобі зробив?", - написала вона.

“Втекти у ванну, поганий хлопчик. Втекти і не кажіть матусі".

Батьки хлопчика мічених їй 'хижак'. Фото: Аца

В 20-річний стверджує, що вона ніколи не мала намір зустрітися з хлопчиком. Фото: Аца

Зіткнувся на Мельбурн-стріт Роман репортер Ден Нолан, явно приголомшений Міс Эджком гнівно заперечив відправку голі фото нікому.

Коли з'явиться повідомлення, вона сказала: "я б 18, коли я зробив це, це було два роки тому", перш ніж наполягати вона не збиралася коли-небудь зустріну хлопця в обличчя.

Потім вона встромила в її груди. "Це мій коментар, велике спасибі", - сказала вона. “Мене не хвилює! Мені плювати на все це".

Батьки хлопчика повідомили про подію в поліцію Кумера на Золотому Узбережжі в листопаді, але прийняли його в засобах масової інформації, тому що вони були розчаровані розслідування, здавалося, не просунулися.

Вона послала йому кілька відвертих фотографій. Фото: Аца

Її реакція на те, що стикаються на вулиці. Фото: Аца

Хлопчик сказав у заяві для програми, що спочатку він подумав, що це "круто", але через деякий час вона "почала діяти трохи божевільний" і "це було не весело, вона вела себе дивно і я не настільки дурний".

Його мати сказала: “вона знала, що йому було всього 13 років і вона переслідувала його! Який хвора людина робить що? Як вона сміє намагатися маніпулювати і дитина з нею злі збочені способи для її власного самозадоволення!"

У заяві на новини.ком.АУ, поліція штату Квінсленд сказав: “цими питаннями може зайняти час, щоб ретельно розслідувати, особливо, коли потрібно судово-медична експертиза. Справа знаходиться у стадії розслідування і детективи докладають всі зусилля, щоб завершити цю задачу в якості пріоритетною".Категория: Интернет