Новости-Tech

Apple готує до виходу iPad Pro з дизайном iPhone X

У жовтні 2017 року ми писали, що Apple розробляє iPad з дизайном iPhone X. Тепер в коді бета-версії iOS 11.3 виявилися дані про невідомому «сучасному iPad» (modern iPad).

У жовтні 2017 року... ( подробнее )

Microsoft представить браузер Edge для iPad в лютому

Про це сказав у своєму твіттері Шон Линдерсей, програмний менеджер браузера Edge. Так що користувачам Apple залишилося чекати зовсім недовго

Про це сказав у своєму твіттері Шон Линдерсей,... ( подробнее )

Стандартні програми на смартфонах Alcatel замінив рекламний непотріб

Alcatel ризикує надовго втратити довіру користувачів. У встановлених програмах на смартфонах бренду з'явилася реклама і функції сумнівної корисності, а список потрібних дозволів тільки зростає.

Alcatel... ( подробнее )

Камера Google Clips з вбудованим ІІ надійшла в продаж

Камера від Google, яка автоматично створює знімки, надійшла в продаж за ціною $250

Ще на презентації Pixel 2 компанія Google показала камеру Google Clips, яка лише нещодавно надійшла у продаж... ( подробнее )

LG випустить G6 і Q6 в нових кольорах

LG знову випускає замість нових моделей оновлену панель старих версій. Цього разу два нових кольори — Moroccan Blue і Lavender Violet - отримають G6 і Q6

Схоже, LG налаштовані поповнювати... ( подробнее )

Розпакування металевих смартфонів BLUBOO D5 і D5 PRO

Користувачам подобається повноекранний дизайн Xiaomi Mi Mix 2, тому компанія BLUBOO готувала для них свій смартфон зі схожим зовнішнім виглядом під назвою BLUBOO D5 і D5 PRO. Тепер же, виробник опублікував офіційне відео з розпакування пристрою.

*** на правах реклами ****** на правах реклами ***

подробнее )

На MWC 2018 Ulefone представить перший у світі смартфон з чіпом Helio P70

Mobile World Congress вважається найбільшою виставкою в світі технологій. В цьому році це подія пройде в Барселоні з 26 лютого по 1 березня. На виставку приїдуть більшість світових виробників, які покажуть світові свої новинки і революційні рішення. І компанія Ulefone не стане винятком.

*** на правах реклами ****** на правах реклами ***

подробнее )

TEND – лучшая мастерская по ремонту ноутбуков

Большинство людей не смогут обходиться без своего ноутбука и недели, ведь в нем сосредоточена вся жизнь – работа, общение с друзьями и семьей, развлечения и даже шопинг. Поэтому когда лэптоп выходит из строя, отремонтировать его хочется как можно скорее. Одним из лучших сервисных центров в Киеве по праву считается TEND – здесь вы сможете починить любой... ( подробнее )

Розумні банкноти від Tangem зроблять кріптовалюти масовими

Стартап Tangem має намір випустити розумні банкноти з допомогою яких проста людина зможе використовувати кпритовалюты як звичайні гроші.

Стартап Tangem має намір випустити розумні банкноти... ( подробнее )

В Instagram з'являться відеодзвінки

В Instagram тестують функцію відеодзвінків, як у Facebook, Snapchat і WhatsApp.

Instagram тестують нову (для кого як) функцію — відеодзвінки. Нововведення виявили в попередній версії програми... ( подробнее )