Технологии

Рефреш: що це таке, і як відрізнити оригінал і підробку.

Покупка нового телефону - це подія, яка коштує чималих грошей. А покупка "крутого" телефону - це ще більша подія з великим фінансовим вкладенням. Особливо? якщо це модний IPhone. Не завжди у людей є можливість придбати його в оригінальному виконанні. Це стало передумовою для появи такого поняття як рефреш. Що це таке, розберемося далі.Як купити дорогий... ( подробнее )

Огляд флагмана "Нокія 6". Відгуки власників

Мобільні телефони вже давно перестали бути тільки засобом спілкування. З кожним роком наші вимоги до сучасних гаджетам тільки ростуть. Зараз нам потрібно все і відразу: величезний екран, відмінна камера, ударостійкість, дизайн і багато іншого. Зовсім недавно на російських ринках з'явився смартфон "Нокія 6", відгуки власників про який вельми вражають."Нокія"... ( подробнее )

Джої з друзів стає перший символ 'практично обезсмертив'

Оскільки заключний епізод популярного серіалу друзі вперше показаний в 2004 році, багато фанатів причепилися до надії на возз'єднання. Раніше в цьому році, шоу співтворець березня Кауффман скасував цю ідею рішуче:

"Там ніколи не буде друзів реюньон кіно", - сказала вона Електронна! Новини. Вона може бути будь ясніше?

Але для тих,... ( подробнее )

імак про: Apple випустила свій найдорожчий комп'ютер – від $ 4,899

Яблуко має дуже дорогим в останню хвилину Різдвяний подарунок для вас. Тільки що випустив імак Pro-це "самий потужний Mac в історії", і найдорожчих, від $ 4,899.

Був представлений в червні на конференції розробників компанії Apple, імак Pro-це прямо спрямовані на Яблуко-з допомогою креативних професіоналів, які досі доводилося мати справу... ( подробнее )

Як користуватися бонусами МТС: оплата. "Спасибі" від Ощадбанку - бонусна програма для МТС

Сьогодні нас буде цікавити бонусна програма "Спасибі" від Ощадбанку. Оплата МТС-послуг - ось те, що турбує багатьох клієнтів цієї фінансової організації. Адже згаданий оператор стільникового зв'язку є одним з найбільших в Росії. Бонусна програма "Спасибі" дозволяє економити на покупках і на стільникового зв'язку в компанії МТС. Але як розплатитися... ( подробнее )

525707 - робот-пилосос від "Оріфлейм": відгуки, опис, характеристики, інструкція

У наше століття нестримного розвитку технічного прогресу найнеймовірніші ідеї письменників – фантастів поступово стають буденною реальністю. Це повною мірою відноситься до робота-пилососа 525707 від «Оріфлейм». Відгуки про це диво заповнили Інтернет. Щасливі володарі розумного агрегату з захопленням описують його можливості і радіють, що тепер прибирання... ( подробнее )

Привіт Алекса, це правда, що ти лівша феміністка?

Ім'я: Алекса.

Вік: Три.

Зовнішній Вигляд: Циліндричні.

Циліндричний трьох-річної давності? Це історія дитячого ожиріння? Ні, це від Amazon Алекса – голосової віртуальний помічник, який може допомогти Вам знайти музику, зробити до-роблять списки, регулювати термостат і забезпечити свою ідеологічну чистоту.

Все... ( подробнее )

Гугл в Амазонії: додаток YouTube витягли з вогню телевізор і Луна

Google використовує YouTube в якості важелів тиску на Amazon, щоб спробувати змусити найбільший в світі рітейлер, щоб продати свій будинок розумним колонки, Chromecasts і продукти гніздо.

Компанія Google витягнув офіційна підтримка YouTube від компанії Amazon Відлуння і пожежної телевізійних пристроїв, це означає, що власники більше не... ( подробнее )

Як Brexity ваш пилосос?

А також пилососи, Дайсон знаменитий для гаджетів, які дмуть гаряче повітря, вентилятори, фени. У ці дні, що список також увійшли засновник компанії мільярдер Джеймс Дайсон, який регулярно підриває нічого не підозрюють британців з його фанатичним видом на квартал і місяць.

Зовсім нещодавно, відомий британський винахідник стверджував, що... ( подробнее )

Ноутбук кращий спосіб програми трансляцій на ТБ?

Ми замінюємо старий ноутбук. Ми використовуємо його майже виключно для перегляду онлайн ТБ через кабель HDMI. Що б бути кращою машини для покупки йти вперед, чи ми були б краще, купуючи ПК? Джеймі

Є безліч способів у наш час дивитися онлайн відео, і ноутбук буде не в верхній частині мого списку. На жаль, "краща машина" буде залежати від... ( подробнее )