Технологии

Елон Маск звертається в пердеж єдинорога спір з Поттером

Тому Едвардс, Колорадо Поттер, була в захваті, коли Елон Маск у своєму твіттері фотографію одного з своїх оригінальних кухлів з мультфільм зображення єдинорога пердеж електрика. Генеральний директор Тесла назвав його "можливо, моя улюблена гуртка" у лютому 2017 пострадянському просторі, провідною, збільшення продажів зі всього світу.

Однак... ( подробнее )

Андроїд пиріг 9: все, що потрібно знати

Наступна версія Google Android, нарешті, має назву: "пиріг". Він викочує прямо зараз і упакований з новими функціями, із збільшеним часом роботи батареї на нові жести навігації.

Пиріг став одним з найбільших змін у тому, як планшет виглядає і відчуває себе на декілька років, з більш барвистим інтерфейс, набір нових рухів і закругленими... ( подробнее )

Корпоративний месенджер: визначення, призначення, завдання, умови захищеності, вибір кращого і принцип роботи

Корпоративний месенджер — це інструмент з функціями обміну миттєвими повідомленнями, передачі файлів, групового чату та інших пов'язаних функцій для роботи в офісі. Працівники з різних відділів, приміщень і міст, приєднуючись до однієї і тієї ж групи, миттєво отримують інформацію і мають можливість швидко її обговорити. Запис обговорення може бути... ( подробнее )

Телефон "Верту": відгуки покупців, моделі телефонів, збирання, якість, технічні характеристики та зручність експлуатації

Компанія «Верту» була заснована в далекому 1998 році у Великобританії як філія маститою «Нокіа». Бренд став першопрохідцем на ринку мобільних гаджетів класу люкс. Саме завдяки йому з'явилися такі поняття, як «преміальні» і «елітні» телефони.

Компанія нехай і неспішними, але досить впевненими кроками йшла вперед і згодом стала свого роду... ( подробнее )

Нью-Йорк Таймс расизму поспіль: як Твіттер повернеться до тебе.

Менш ніж через 24 години після того, як було оголошено, що Сара Чжон був вступити в редакцію Нью-Йорк Таймс, репортер був втягнутий у скандал із-за характеру расизму. Старі твіти, в яких Джон, репортер технологій сайт межі якого корейського спадщини, критиці і зробив жарти про білих людей були очищені на правих блог запустити Джим Хофту.

Один... ( подробнее )

Investidating: чому глибокий аналіз фотографія стала частиною онлайн інтрижок

Ідеальний труть фото: так, це повинно отримати вас на свої хороші сторони і приховувати, що подвійне підборіддя, але є більше, ніж просто гарний зовнішній вигляд?

Хана Міхельс, комік і письменник з ла, який поділився з екрану свого профілю в tinder в Twitter на цьому тижні, показало, що багато чоловіків, яких вона поєднується з не цікавлять... ( подробнее )

Амазонки розпізнавання помилково матчі 28 законодавців з фото, АСГС говорить

Технологія розпізнавання Амазонки особи помилково виявлено 28 членів Конгресу, як люди, які були заарештовані за злочини, за даними американського Союзу громадянських свобод (aclu).

АСГС випробування Північної Каліфорнії спірних програмного забезпечення Амазонки Rekognition також виявили, що люди кольори були непропорційно помилково в базі... ( подробнее )

Нейтан Myrhvold новатором або патентний троль?

Колишній технічний директор компанії Microsoft Натан Myrhvold зробив багато шуму в останні роки з новою компанією інтелектуальні підприємств, тепличного мислителів, які мозковий штурм багато ідей для нових технологій - 20,000 патентів за останніми підрахунками.

Деякі вважають Генрі Форда інновацій - як у цієї світної рисою Малкольм Гладуелл... ( подробнее )

Відновлення даних з телефону: покрокова інструкція, поради майстрів

Практично кожен другий власник смартфона або планшета стикається з необхідністю відновлення втрачених даних. Причин може бути дуже багато: випадкове видалення, перевстановлення операційної системи, некоректна робота антивірусного додатки і т. п.

Власне, причина втрати інформації не так важлива, бо нас цікавить подальший процес, тобто відновлення... ( подробнее )

Відновлення контактів після скидання

Одна з найнеприємніших проблем, яка може виникнути зі смартфоном – це втрата контактів. Причин тому не так вже й багато: випадкове видалення, втрата гаджета, так само як і сім-карти, або як у нашому випадку – скидання телефону. Незалежно від сформованого сценарію, проблема є і її треба вирішувати.

Отже, розберемося, як провести відновлення... ( подробнее )