Технологии

Мобільні телефони "Сигма": характеристики, відгуки та фото

В даний час в мобільній індустрії широким асортиментом представлені функціональні смартфони з вузьким корпусом і великими сенсорними екранами. Вони, безперечно, є високопродуктивними, але, на жаль, рівень надійності відверто кульгає. Багато користувачі стикалися з тим, що після падіння, навіть з невеликої висоти, на дисплеї з'являлися тріщини або... ( подробнее )

Autoexpert DVR-817: технічні характеристики, фото і відгуки

Наявність відеореєстратора може дуже допомогти водієві транспортного засобу в різних непростих ситуаціях: наприклад, при доказі невинності в ДТП або при подачі скарги на неправомірні дії співробітника ДІБДР. Важливу роль при цьому відіграє якість зйомки, який може запропонувати реєстратор. Припустимо, якщо на відео можна розглянути номер автомобіля,... ( подробнее )

Мобільний телефон Nokia 305 - характеристика, особливості та відгуки

У 2012 році в продаж надійшов телефон Nokia Asha 305. Характеристики пристрою досить посередні. Одночасно з цією моделлю на ринку з'явився ще один девайс – Asha 306. Їх можна сміливо назвати близнюками, які доповнюють один одного. Відрізняються вони підтримкою двох «сімок» - реалізована вона тільки в смартфоні з індексом 305. Таке рішення фінського... ( подробнее )

Смартфон Prestigio Muse G3 LTE: відгуки

Влітку 2017 року був випущений смартфон Prestigio Muse G3 LTE (PSP3511 DUO), відгуки і характеристики якого будуть розглянуті в рамках даної статті. Стартували продажі новинки вже восени. Апарат привернув увагу покупців невисокою вартістю. Всього за 5 тисяч рублів кожен бажаючий може придбати гаджет з підтримкою 4G. Що ж стосується решти оснащення,... ( подробнее )

Facebook визнає, що це створює ризик психічного здоров'я, але каже, що через сайт ще можна допомогти

Facebook визнає, що соціальних медіа може бути шкідливо для психічного здоров'я користувачів, знак, компанія відчуває тиск з боку зростаючого хору критиків піднімають тривогу з приводу впливу платформи на суспільство.

Дослідники соціальної мережі зізнався в блогпост в п'ятницю, що дослідження показали, що витрачати час на Facebook "пасивного... ( подробнее )

З'ясувалося: шпигунські операції США, яка маніпулює соціальних медіа

Американські військові розробляють програмне забезпечення, яке дозволить їм таємно маніпулювати соціальними медіа сайтів через підроблені онлайн-персонами з вплив інтернет-бесіди і поширювати проамериканську пропаганду.

Каліфорнійська корпорація уклала контракт з Центрального командування ЗС США (centcom), яка контролює збройних дій на... ( подробнее )

Активні стереоколонкі Defender Mercury 55: опис, характеристики

Компанія Defender - це російський бренд, який виробляє безліч різних пристроїв для пк, у тому числі і спеціальні засоби для тієї чи іншої оргтехніки і периферії.

Товари цієї фірми люблять насамперед за низькі і демократичні ціни, а також за гідне якість. Сьогодні хотілося б розповісти про один з продуктів компанії, а саме про акустична... ( подробнее )

Як перевести гроші з "МТС" на "Мегафон": інструкції та рекомендації

Як перевести гроші з "МТС" на "Мегафон"? Далі ми постараємося докладно розібратися з цим питанням. Це не найважча задача, але транзакції через мобільні пристрої не всім знайомі. Їх пізнання значно полегшує життя. На які нюанси перекладів звернути увагу? Як впоратися з поставленими завданнями?Способи проведення транзакцій

Для початку спробуємо... ( подробнее )

Інструмент Google буде зупинити цих дратівливих оголошень після вас по всьому інтернету

Гугл Інструмент Google буде зупинити цих дратівливих оголошень після вас по всьому інтернету

Нові параметри дозволять користувачам приховувати рекламу-нагадування в кожному конкретному випадку, даючи більше контролю над приглушеними оголошень на різних пристроях Семюель Гіббс Пт 26 січня 2018 10.05 МСК Останнє редагування... ( подробнее )

Зелені пагони у ожини? Впав телефон гігант перетворює свою руку до програмного забезпечення

Пам'ятайте Ожини? Одноразовий гігантських смартфонів пройшла через важкі часи протягом останніх шести років, і стати набагато менше програмного забезпечення компанії. Його результати минулого тижня показали тільки, як маленький: у третьому кварталі виручка склала $висота 226m (?169 м), найнижча тримісячний всього з 2004 року з операційним збитком... ( подробнее )