Технологии

Серйозний пролом в системі безпеки, знайдені в процесори Intel

Недолік безпеки був знайдений практично у всіх процесорах Intel, які потребують виправлення в Windows, MacOS і Linux, за даними звіту.

На даний момент розробники роблять все можливе, негласно фіксувати суттєві діри безпеки в чіпи Intel, з патчами вже доступна в деяких версіях Linux і тестування Windows, хоча виправляє, як очікується, значно... ( подробнее )

Краще любити через технології: в день на секс-іграшки хакатон

Дванадцять років католицької школи готує для вас багато дивних речей, але ходити в церкву, щоб знайти 50 осіб тестує вібратори один одному носи, пов'язуючи один одного в обійми раздувне машини і кидаючи навколо біти деконструкції секс-іграшки під величезним вітражним вікном, яке зчитує ти цар слави Ісус Христос не є одним з них.

Я в лондонському... ( подробнее )

Телевізор LG 32LJ600U: відгуки покупців, огляд, характеристики

До лінійки мультимедійних пристроїв середнього рівня за нинішніми мірками належить телевізор LG 32LJ600U. Відгуки при цьому вказують на те, що різниця між ним і флагманськими пристроями не настільки вже й суттєва. Саме про це доступне рішення і піде далі мова.

Про компанію

Прабатьком компанії LG була фірма Goldstar, яка була... ( подробнее )

Пральна машина "Ханса": відгуки, коди помилок, ремонт

Пральна машина «Ханса», відгуки підтвердження, користується попитом у вітчизняного покупця. І варто зауважити, абсолютно заслужено. Бренд був заснований в 1997 році. В асортиментному ряду представлено багато цікавих моделей. Вони відрізняються хорошою якістю, надійністю і, що найголовніше, функціональністю. Давайте детально ознайомимося з продукцією... ( подробнее )

Apple говорить, що криза і Привид недоліки впливають на всіх Mac і iOS пристроїв

Компанія Apple попередила власників айфонів, ipads і комп'ютерів, пристроїв залежить від дефекту процесор, який міг залишити їх вразливими для хакерів. Компанія Apple веде гонку, щоб стати першою в світі компанією 1 трлн $ Детальніше

Компанія порадила мільйонів своїх клієнтів, щоб завантажити програмне забезпечення з надійних... ( подробнее )

Бос Тесла Елон Маск веде його найнесподіваніших цілей: бонус 55млрд $

Тесла Спостерігач Бос Тесла Елон Маск веде його найнесподіваніших цілей: бонус 55млрд $ Деякі говорять, що фірма вже переоцінена на $60млрд. Але бачення її засновника-це по-справжньому амбіційний Карл Уест Пт 26 січня 2018 15.59 МСК Поділитися на Facebook Поділитися на Twitter Поділитися по електронній... ( подробнее )

Facebook пости 4.3 прибутком $млрд, а Цукерберг плачеться 'важкий рік'

Facebook Facebook пости 4.3 прибутком $млрд, а Цукерберг плачеться 'важкий рік' Чистий прибуток в останньому кварталі минулого року вилазити на 12,7 млрд. дол. Цукерберг обіцяє зробити мережу для благополуччя Руше Домініка в Нью-Йорку @dominicru Срд 31 січня 2018 21.42 МСК Останнє редагування четвер 1 лютого 2018... ( подробнее )

Facebook повинні обмінюватися інформацією про втручання Росії у Великобританії

Facebook знаходиться під тиском вчених і парламентаріїв, щоб показати, що він знає про Росію спроби маніпулювати британського політика, як дослідницька робота борсатися проти компанії заблокованою соціальної мережі.

"Facebook був на цьому дуже тихо", - сказав представник ліберал-демократ вихід Великобританії Тома гальма. Він сказав, що... ( подробнее )

Світлодіод SMD 5630: технічні характеристики і відгуки

З моменту появи перших світлодіодів вони активно почали застосовуватися в самих різних сферах життя людини. Це і ліхтарі, і побутове освітлення, і, звичайно ж, екрани телевізорів і різних гаджетів, в яких є екран або область індикації. У цій статті мова піде про світлодіоді SMD 5630. Трохи історії

Вперше випромінювання від твердотільного... ( подробнее )

Розміри матриць фотоапаратів: таблиця. Фізичний розмір матриці фотоапарата

Практично кожна сучасна людина стикався з непростою ситуацією на вибір цифрового фотоапарата. Як його вибрати, щоб отримати якісні знімки? Від чого залежить фізичне якість знімка? Спробуємо, не заглиблюючись у тонкощі, відповісти на ці питання. Художню цінність фотографії в цій статті розглядати не будемо.Визначальні характеристики цифрової камери... ( подробнее )