Технологии

'Facebook робить все: зростання орендної плати виганяти сім'ї із Силіконової долини

Сандра Замора йде Facebook. Не з-за російських виборів втручання, неправильне використання особистих даних або який-небудь з соціальних мереж інших скандалів.

Для 29-річного, це особисте: Facebook є її сусідом, і присутність компанії, вона сказала, бешкетує на її співтовариство.

Замора є частиною групи з Менло-парку орендарів... ( подробнее )

Застарілий розділ скрап Facebook " новини тренді

Facebook закриває злощасний трендових розділі "Новини" після чотирьох років, за даними керівника компанії.

Компанія каже, що цей інструмент застарів і непопулярний. Це також викликало проблеми у відносинах, які натякали на проблеми Facebook з фейкових новин, політичний баланс і обмеження ІЇ в управлінні людським світом.

Коли Facebook... ( подробнее )

Є ноутбуки з пристойними клавіатурами?

Я недавно підвищений до б раніше-2015 для MacBook Pro сітківки через нещодавньої реорганізації компанії Apple MacBook Pro, який відрізав трохи товщини на вартість різних портів і дуже надійна клавіатура з ножичним механізмом. Apple стикається колективні позови за несвоєчасної поломки нової метелики клавіатури, а як основна робота системи повинна... ( подробнее )

Поки я не забув: відео гра, яка вирішує недоумства

Коли ти граєш, поки я не забув, блукаючи навколо будинку, оглядаючи предмети побуту, намагаючись викликати спогади, він відчуває, як велике сюжетне відео гри: ви намагаєтеся зібрати воєдино історію, використовуючи підказки, залишені. Але ця гра ставить вас у взутті з Суніта, жінка страждає від раннє недоумство, яке наповнює те, що ти робиш з сумом... ( подробнее )

Австралія законопроекти змушують Facebook і Google, щоб розкрити зашифровані дані

Технологічних компаній, таких як Facebook і Google будуть змушені дати австралійського агентства безпеки доступу до зашифрованих даних у відповідності з законодавством буде введена урядом Тернбулл.

Але уряд відмовився сказати, як органи безпеки доступу до даних.

Уряд розробив законопроект буде внесений в найближчі місяці, що б... ( подробнее )

Плани uber, щоб виявляти п'яних пасажирів можуть піддати небезпеці жінок | Емілі Рейнольдс

Неможливо сказати точно, скільки грошей убер робить з п'яних людей, але якщо кількість тупуватих людей бродить, в п'ятницю і суботу намагався знайти їх викликали автомобілі-небудь, щоб пройти, це, напевно, досить багато. Компанія чітко знає свою аудиторію: на цьому тижні він подав заявку на патент на штучний інтелект, який міг визначити п'яний або... ( подробнее )

Стів Джобс останні слова: "Вау. Ух ти. Ух ти'

Останні слова покійного, велику радість та багато-цитує Стіва Джобса були виявлені майже місяць після того, як співзасновник компанії Apple помер у віці 56 років.

Робочі місця, які колись незабутньо описав смерть як ", напевно, найкращий винахід життя", залишив цей світ з затяжної поглянути на свою сім'ю і простий, якщо таємничий, спостереження:... ( подробнее )

Цноту втратити Морріс мінор | листа

У мене середньо-сірого 1967 Морріс незначний мандрівник (лист Іеном Аллена, 7 червня). Нещодавно, я повертався до нього в сэинзбери парковка в Макклесфилд з покупками. Висить навколо задньої частини автомобіля я помітив, що літня дама одягнена в Джайлс мультфільм бабка-стиль капелюх з квіткою і темно-незграбному пальто. Коли я підійшов, вона запитала:... ( подробнее )

Убер запускає електричний велосипед-служба обміну в Німеччині

Uber запустив електричний велосипед-служба обміну в Німеччині в рамках зусиль, щоб відновити свої відносини з європейськими урядами.

Спірний їздити-град додаток було забороняється працювати деякі з своїх послуг в Німеччині, Франції, Італії, Іспанії та Бельгії, після битви з таксі організацій та акції протесту в декількох містах.

Десятки... ( подробнее )

Потяги на магнітній подушці: чому ми не ковзаючи додому на ширяють екіпажах?

Чистий, зелений, швидко і тихо, без коліс, без двигунів на провал; в змозі зупинити швидко і безпечно і безшумно ковзати геть на повітряній подушці.

Магнітної левітації (маглів) був, за даними 1980-х років наука показує, наприклад, що завтра в світі, мають намір зробити внутрішні авіаперевезення неіснуючої, наспівуючи з міста в місто на... ( подробнее )