Технологии

Телефони "Ірбіс": відгуки, огляд, характеристики. Мобільні телефони Irbis

Телефони «Ірбіс», відгуки про яких досить неоднозначні, виготовляються російською компанією, яка була заснована в 2002 році. Зараз цей бренд належить до виробників високотехнологічної техніки. Офіційний дистриб'ютор – фірма «Треолан». Вивчимо лінійку даних гаджетів і відгуки власників.

Трохи про виробника

Спочатку ЗАТ «Ірбіс... ( подробнее )

Квадрокоптер DJI Phantom 3 Professional: інструкція російською, характеристики, фото

У когось більше, у когось менше, але мрія про крила сидить у кожній людині. Для більшості знайомство з небом відбудеться на борту пасажирських літаків, де реальними відчуттями польоту і не пахне: тут ви просто пасивний глядач, а за штурвалом сидить інша людина. Звичайно, можна стрибнути з парашутом або зловити аналогічну дозу адреналіну на мотодельтаплані,... ( подробнее )

Який найкращий недорогий смартфон на небажання користувачів?

Я 72 років і в даний час використовувати без смарт-телефон Nokia на оплачувати-як-ви-го Асда мережі. Я поставив 10 фунтів стерлінгів на ній рік тому і ще близько ?3 залишилося, так як я тільки використовувати його для надзвичайних ситуацій. Мої онуки на мене, щоб дістати смартфон, але мені потрібна та, яка буде розблоковано і працює з моєї сім Асда... ( подробнее )

Амазон Студіос голові Рій піде Ціна після скарги на сексуальне домагання

Амазонки студії говорить, що прийняв відставку свого керівника, Рой Ціна, таким звинуваченням у сексуальному домаганні, зроблені виробником на Amazon серія людина у високому замку.

Ціна була здана у відпустці минулого тижня і не повинна була повернутися. Представник Amazon вівторок підтвердила відставку і не потребують додаткових коментарів. Амазонки... ( подробнее )

Зрив гри: чому лібертаріанці шикуються з самодержцями для підриву демократії?

У той час, коли дивні альянси не порушуючи раніше стабільних демократій, референдум про незалежність Каталонії був досконалим відображенням дивний вік. Разом з тим, які розмахують прапорами і заклики до "свободи" з Мадрида, фурору, який стежив за голосуванням розв'язали деякі темні елементи, які переслідували останні буремні епізоди в Європі та Америці:... ( подробнее )

Дара Хосровшахи: хто цей чоловік обраний в якості наступного генеральний директор ?ber?

Чоловік призначений новий головний виконавчий убер виїхала з Тегерана в США дев'ять років напередодні іранської революції, і став рушійною силою успіху онлайн туристичної компанії Expedia.

Дара Хосровшахи, який був обраний перед Мег Уітман, виконавчий директор HP для підприємств, і колишній генеральний директор Дженерал Електрик Джефф Іммельт,... ( подробнее )

ZTE Blade A5 Pro: характеристики і опис

Навесні 2016 року у продажу з'явилася модель ZTE Blade A5 Pro (характеристики та відгуки розглянемо у статті). Вона є типовим представником бюджетного сегмента. Як вже зрозуміло з назви, цей смартфон – оновлена версія гаджета Blade A5, 2015 року випуску. Відмінностей хоч і не так багато, але вони стали приємним бонусом для покупців. Розробники збільшили... ( подробнее )

Розумні годинник Smart Watch SW007: відгуки, опис, характеристики

Сучасні технології дозволяють створювати оригінальні розумні годинник Smart Watch SW007. Оригінальна модель таких годин оснащується фітнес-функціями, камерою і функцією підтримки сім-карти, легко синхронізується з гаджетами на операційній системі Android.

Годинник Smart Watch SW007 можна використовувати в якості гарнітури: на невеликий... ( подробнее )

Смартфон Meizu M5c: відгуки покупців

Вітчизняний споживач завжди був і буде більш лояльним до мобільним гаджетом в ціновій категорії до 10 тисяч рублів. Дивлячись на будь-яку статистику мережевих точок розповсюдження, ми побачимо, що в топі продажів міцно тримаються «Алкатели», «Микромаксы», «Самсунги», тобто всі ті, хто пристосувався до специфіки російського ринку.

Бренд... ( подробнее )

Блок живлення з регулюванням напруги: технічні характеристики

Початківці радіоаматори часто виготовляють блоки живлення з регулюванням напруги. Це дуже потрібний прилад, так як без нього не зможе працювати апаратура. Але потрібно враховувати, що для роботи техніки може знадобитися різна напруга – від 1,5 до 30 Ст. І не хочеться кожен раз робити новий блок живлення, мотати трансформатори. Адже набагато простіше... ( подробнее )