Технологии

Скидання Apple ID: покрокова інструкція по роботі і налаштуванні, поради та рекомендації

На даний момент гаджети володіють досить високим рівнем захисту. Особливо це стосується телефонів і планшетів компанії Apple. Цей виробник подбав про те, щоб у разі втрати або крадіжки девайсів можна було здійснити скидання даних і провести блокування пристроїв. Тільки не всі знають, як впоратися з подібним завданням. Зазвичай для цього використовується... ( подробнее )

Симісторний регулятор потужності своїми руками

У статті ми розповімо про те, як виготовити симісторний регулятор потужності своїми руками. Що таке симистор? Це прилад, побудований на кристалі напівпровідника. У нього аж 5 p-n-переходів, струм може проходити як в прямому, так і в зворотному напрямку. Але ці елементи широке поширення в сучасній промисловій апаратурі не отримали, так як у них висока... ( подробнее )

Амортизатори для пральних машин: ремонт, заміна своїми руками

Як і в автомобілях, для гасіння вібрації бака пральної машини встановлюються спеціальні пристрої – амортизатори. Сучасні деталі мають високу якість, але все одно з часом починають з'являтися при роботі машини сторонні стуки і вібрація. Саме ці фактори повинні викликати у власника занепокоєння, адже без справної системи амортизації можуть виникнути... ( подробнее )

Протикрадіжні датчики: види та призначення. Протикражні системи

Антикражный датчик – це пристрій, який використовується в багатьох сферах життєдіяльності людей. Різноманітність дизайну і конструкцій дає можливість використовувати їх для надійного захисту від крадіжок майже будь-якого товару. Найчастіше антикражный датчик використовується при продажу елітного алкоголю і одягу.

Принцип дії

Принцип... ( подробнее )

Бездротові ехолоти "Діппер": огляд, характеристики

Розумний ехолот «Діппер» відповідає високим європейським стандартам і удостоєний декількох нагород. Він є самим затребуваним серед всіх просунутих ехолокаційних пристроїв.

Ехолот Deeper сканує всю товщу води від поверхні до дна, вимірює температуру і глибину і знаходить рибу. Крім того, він збирає інформацію про структуру і рельєф дна,... ( подробнее )

Sony KDL-32WD603: відгуки, рекомендації, технічні характеристики, експлуатація та налаштування

Телевізори давно стали невід'ємною частиною інтер'єру більшості квартир і будинків. Одні люблять дивитися ефірні телепередачі, інші користуються супутниковим і кабельним цифровим мовленням. У деяких випадках телевізори використовуються просто як великий монітор для перегляду фільмів. Більшість телевізорів купується з мінімальними вимогами: якісна... ( подробнее )

Стабілізатори «Руселф»: відгуки про експлуатації та огляд кращих моделей

Стабілізатори «Руселф» – це досить якісне обладнання, про що свідчать і численні позитивні відгуки. Даний прилад відмінно виручає в тих випадках, коли господарі будинку гостро потребують в приладі, який буде вирівнювати вхідна напруга. Варто додати, що тут доречно говорити саме про його вирівнювання, а не про збільшення, приміром, так як при занадто... ( подробнее )

Радіостанції Мінська, частоти і адреси

Набридла тиша в автомобілі, вдома або на роботі? Тоді не проблема налаштувати радіо на улюблену хвилю. Хочеться на білоруську? Список усіх радіостанцій Мінська на будь-який смак представлений у цій статті.

Сучасні хіти крутять і на "Новому радіо" (98.4 FM). Поп-хіти і танцювальна музика

Ці радіохвилі підійдуть для шанувальників... ( подробнее )

Невідомий зателефонував з номера на 926: який регіон? Варто телефонувати?

Мобільний зв'язок – ключовий атрибут життя сучасників, тому завжди хочеться знати, з ким і чому встановили з'єднання. На екрані висвітився незнайомий номер на 926? Який оператор і регіон надали послугу, чи варто довіряти повідомленням про заблокованих кредитки та пропозиціями про роботу від цього абонента? Столичний номер

Дзвінки надходять... ( подробнее )

Android Beam: що це таке і для чого

Технології не стоять на місці і з кожним днем привносять в наше життя нові можливості. Раніше, щоб поділитися фотографією, книгою або статтею в газеті з одним, ми передавали з рук у руки або відсилали поштою. Пізніше з'явилися інтернет, електронна пошта, локальні мережі. Все це полегшило життя, але все одно вимагало деяких маніпуляцій з носієм інформації.... ( подробнее )