Технологии

Джавід: Tech фірми не брати онлайн сексуальне насильство над дітьми серйозно

Деякі технологічні компанії відмовляються брати онлайн сексуальне насильство над дітьми досить серйозно, міністр внутрішніх справ заявив, оголошуючи додаткові ?21.5 м, щоб допомогти слідчим відстежувати порушників.

Саджида Джавід сказав, що не хоче, щоб "назвати і присоромити" компанії, тому що він хотів дати їм можливість відповісти, а... ( подробнее )

Чому Facebook намагається змусити вас використовувати свій додаток Messenger?

Facebook змушує користувачів свого мобільного сайту, щоб встановити її окремий додаток Messenger, якщо вони хочуть використовувати чат, так само, як це вже зроблено для користувачів програми для Android і iOS.

Додаток Facebook для Android і iOS почали заохочувати людей, щоб встановити Messenger Facebook у серпні 2014 року. Деякі користувачі... ( подробнее )

Великий технік застерігає від помилок, сформульованих в Декларації тисячоліття Японії напередодні зречення імператора Акіхіто

На 30 квітня 2019 року, імператор Японії Акіхіто, як очікується, відмовитися від хризантемовом троні. Рішення було оголошено в грудні 2017 року, з тим щоб забезпечити впорядкований перехід до сина Акіхіто, Нарухіто, але вінчання може викликати проблеми у малоймовірному місці: технологічний сектор.

Японський календар налічує від коронації... ( подробнее )

Як Свинка Пеппа стала відео кошмар для дітей

У листопаді минулого року я прочитав статтю в Нью-Йорк Таймс про тривожних роликів, орієнтованих на дітей, які поширюються через YouTube. Батьки повідомили, що їх діти стикаються з стук-офф випуски своїх улюблених мультяшних героїв в ситуації насильства і смерті: Пеппа свині випиваючи відбілювач, або Міккі Мауса, якого збив автомобіль. Коротка погуглити... ( подробнее )

Професійні рації: огляд, характеристики, відгуки

Робота рятувальних загонів, силових відомств і різних охоронних служб вимагає якісної і постійного зв'язку співробітників. Професійні рації в порівнянні з аматорськими володіють більш широким набором функцій, які необхідні при роботі в екстремальних умовах. На відміну від мобільного телефону, рація гарантує швидке і більш стабільне з'єднання, а це... ( подробнее )

МТС: як зателефонувати, якщо немає грошей на телефоні

Багато людей періодично стикаються з такою проблемою, коли в певний момент треба комусь подзвонити, а грошей на рахунку телефону немає. У цей момент можна опинитися в складному становищі, адже добре, якщо подзвонити потрібно було просто з нудьги, а якщо необхідно терміново викликати таксі, тому що ви не встигаєте на важливу зустріч або поїзд.

Як... ( подробнее )

Sony Xperia XZ1: відгуки, огляди, технічні характеристики і зручність експлуатації

Навряд чи є хоча б одна людина, яка не користувався технікою компанії Sony. У її асортименті представлені телевізори, навушники, музичні плеєри, колонки і багато іншого. Звичайно ж, ніша смартфонів також не залишилася без уваги. На сьогоднішній момент компанія виробляє сучасні гаджети, які можуть конкурувати з деякими флагманами. Саме таким став... ( подробнее )

Користувачі Twitter, щоб побачити падіння послідовників на тлі гоніння на "проблемних" рахунків

Користувачі Twitter побачать падіння їх кількість передплатників на цьому тижні, так як компанія бореться з "проблемних" рахунків, у тому числі ті, які були захоплені для поширення насильства, дезінформації та пропаганди.

Починаючи в середу в Твіттері видалити всі заблоковані акаунти з числа людей послідовником. Більшість людей будуть бачити... ( подробнее )

Надшвидкий широкосмуговий інтернет може зробити дешевше як БТ скорочення витрат на суперників

Мільйони надшвидких і користувачам надшвидкісний широкосмугового зв'язку можуть витягти користь із значного зниження цін після БТ сказав, що це буде скоротити майже 100 млн фунтів від вартості суперників, щоб використовувати свою мережу.

Openreach, БТ-процентне дочірнє підприємство, яке управляє широкосмугової мережі у Великобританії, є... ( подробнее )

Як пронести телефон через металошукач непомітно?

Використання арочних і ручних металодетекторів – це один з найпоширеніших способів огляду в будь-якому громадському місці, починаючи від звичайного магазину, музею і закінчуючи представницькими прийомними та аеропортами. У статті зібрані найпоширеніші міфи, факти і точні варіанти обману перевірки металошукачем.

Бувають ситуації, коли при... ( подробнее )