Интернет

Ентоні Альбанезе плескає Facebook

На прибирання "підроблені новини" в соціальних медіа, р-н Альбанезе торкнувся проблеми, з якими він зіткнувся, коли права чоловіків активіст Лейт Еріксон лікував зображення з своїй сторінці Facebook.

"Те, що спочатку був прав графічна допоміжна австралійців на знак протесту став графічний штовхає кампанії неосудним Містера Еріксона проти... ( подробнее )

Абсолютно неприпустимо оголошення не заборонив

Оголошення, розміщені у новинах Бі-бі-сі журналісти Х'ю Едвардс і Лаура Kuenssberg.

В одному, МС Kuenssberg редагується, так що її повторення цитата з лідером Консервативної партії і прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон про "безглуздих затримка на квартал і місяць" сприймається як її власні слова.

Дві реклами, які мовник... ( подробнее )

Реальна причина для жарти брата

Містер McGain, 19, був відсторонений від партії на початку цього тижня після того, як погано продуманий ролик був розміщений в соціальних медіа, показуючи йому інтерв'ювання випускників на Золотому Узбережжі.

В один конкретний момент у відео, який не був у прямому ефірі, Містер McGain сміється над расистський коментар від одного інтерв'юйованого... ( подробнее )

Аналітик Азбука виборів Ентоні Гріна накинувся на підроблену сторінку на GoFundMe

Сторінки нібито буде приймати пожертвування для фінансування своїх подорожах у Великобританію на загальних виборах наступного тижня.

У Твіттері, людина, яка Австралія, як правило, залежить про призначення виборів, заявив, що сторінка була "тотальний обман". Його вже зняли з сайту.

У вівторок, зелений розіслав повідомлення з аеропорту... ( подробнее )

Засновники Google крок вниз

Ларрі Пейдж, 46, і Сергій Брін, 46, офіційно компанія Google була створена в 1998 році після двох років роботи над пошукових систем в той час як в Стенфордському університеті.

У перші дні, компанія розміщувалася в гаражі їх одного Сьюзен Воджиски, хто випадково став генеральним директором належить Google YouTube по 16 років.

Вони... ( подробнее )

Лицемірне правило бос з YouTube'

Сьюзен Войчицки розповів в інтерв'ю в неділю на CBS' "60 хвилин" , що вона не дозволить її дітей, щоб використовувати основною версією відео сайту, дозволяючи їм користуватися тільки YouTube дітей.

"Я дозволяю моїх молодших дітей, щоб використовувати YouTube діти, але я обмежити кількість часу, який вони на це", - сказав керівний. "Я думаю,... ( подробнее )

Жінки б'ють чоловіків вірусний стілець виклик'

"Голова виклик" відео циркулювали на відео-платформі тік ток чоловіків і жінок, піднімаючи стільці з лобами в стіну на 90-градусний кут.

Проблеми пішли вірусні після того, як його знайшли, що чоловіки були більш важко підняти крісло в кут, ніж жінки.

зробив мій колега зробити стілець виклик і??? LMMAOOK pic.twitter.com/RQ6d0IeRdH—... ( подробнее )

Велика проблема з заборону технологій

Питання зростання продуктивності праці. У країнах з розвиненою економікою за останні 15 років воно скоротилося вдвічі.

Який є, чому це не робить багато сенсу, щоб ризик пошкодити один з найважливіших потенційних джерел для подальшого зростання продуктивності праці: впровадження 5г.

5г-це наступне покоління бездротових технологій.... ( подробнее )

Жінку звинуватили у використанні 'символ білої влади в кільце фото

“Це моє улюблене кільце. Підсмажити його і вгадати ціну, якщо ви хочете," жінка написала в пості вчора, показуючи їй обручку, і вступати в неї великий і вказівний пальці в гурток.

Пост, який був у популярній групі Facebook, "ось-ось, я кільце осуд", отримав понад 200 коментарів від людей, сперечалися про те, що саме жінка мала на увазі... ( подробнее )

Оператора оштрафували на 6,4 млн. доларів за помилку по електронній пошті

У травні минулого року, Оптус послав 138,988 повідомлення на своїх мобільних клієнтів, розповідаючи їм свої існуючі будинки широкосмугові з компаніями-конкурентами будуть "дуже скоро відключився", і вони повинні перейти до плану Оптус НБН "поки не пізно".

Австралійської конкуренції та захисту споживачів (ACCC) взяв Оптус до суду в червні... ( подробнее )