Интернет

Зловісні витоки-це ОК, щоб бути білим'

Ці п'ять, здавалося б, нешкідливі слова занепокоїли уряд в хаос після того, як вона підтримала рух Полін Хенсон в Сенаті викриваючи "анти-білий расизм" і "нападу на західну цивілізацію".

Сьогодні вранці уряд backflipped, стверджуючи, що "адміністративна помилка процесу" він голосував не в ту сторону по ходу руху МС Хенсона помилково.

Але... ( подробнее )

Веселий запрошення посольства США не

Лист, під назвою "Зустріч", розміщені фото смугастий кіт одягнений у синій печиво монстр костюм і тримає тарілку Чок-чіп печиво, під назвою "Кішка піжама-джем".

Фото, який був випадково відправлений... ( подробнее )

Життя до Google був менш зручний. Але, звичайно, не все так погано

Як тільки виповнилося 20, в мережі найбільших пошукових систем, використовується для більше трильйона пошукових запитів по всьому світу в рік, змінив світ своїх користувачів — серед них мільйони роблять робочі місця, де Google став життєво важливим інструментом.

Але відповіді не завжди були всього в декількох кранів геть.

АДВОКАТ

Алан... ( подробнее )

Законодавства 'небезпечно двозначні і ризики, допомагаючи злочинцям

В поданні на депутатський запит, споживач, технологічний гігант назвав законопроект "небезпечно двозначним" і сказав він ризикував, допомагаючи, а не заважаючи, злочинної діяльності.

Парламентське розслідування проводиться уявлень про зв'язки та інші законодавчі акти поправки (допомогу та доступ) Білл-2018, який прагне надати владі широкі... ( подробнее )

Росія потрапляє назад в Англію і каже, що відносини знаходяться на "низькому рівні"

В ході тривалої прес-конференції в посольстві в Лондоні Олександр Яковенко звільнений недавніх гучних заяв кібератак з боку російських військових агентство розвідка ГРУ і причетності до інциденту з нервово-паралітичним Солсбері.

Він сказав, що чотири людини ГРУ "закрити доступ" команда звинуватили британських і голландських намагаються... ( подробнее )

Кока-Кола закінчує писати 'Привіт, смерть' на Ківі автомат

Америка, безалкогольний напій гіганти намагалися дати своїм клієнтам ківі у аеропорт Окленд, гостинно вітаючись з простим повідомленням на одному зі своїх автоматах.

Над морозної пляшки, маркетингу ділків у компанії вирішили, імовірно, після активного мозкового штурму, пишуть "КІА Ора, приятель" на першому поверсі машина.

подробнее )

Facebook відмовляється ідентифікувати хакерів

Facebook говорить, що ФБР розслідує друге серйозне порушення безпеки свого сервісу, але компанія заявляє, що влада попросили його не обговорювати, хто може стояти за цим нападом.

Останні Facebook... ( подробнее )

'Ми були представлені всякі слова про секс'

Хвилюються ті слова були написані так званий модератор контент на Філіппінах. Смутний членів, які належать до невеликої армії людей спокійно найняв соціальних медіа-компаній, щоб просіяти через нескінченний потік фотографій і відео, які були позначені як неугодних користувачів.

Вона включає в себе деякі з найбільш огидних речей, які тільки... ( подробнее )

Ось як один ніпель викликала створення Ютубі

Це була соска, яка надихнула на створення найпопулярніший у світі сервіс потокового відео.

Але як може одна жінка піддається ареоли допомогти зародилася кілька мільярдів пошуковик долар, відповідального за передачу 100 годин контенту кожну хвилину?

Тут, дозвольте мені сказати вам!

подробнее )

Карти Google пошук закінчується розлученням

І Перу жінка виявила, що на важкому шляху.

З великою кількістю технологій в нашому житті в ці дні, є багато способів, щоб зловити нечистого на руку коханця. Є секретні програми для відстеження смартфона, можна прокручувати старі історії повідомлень, або навіть зробити таємний запис. Але для перелюбний, ви не очікуєте, щоб отримати зведені... ( подробнее )