Интернет

Скарб персональних даних, ви віддаєте кожен раз, коли ви ходите по магазинах

Ви погодилися зробити це, коли ви натиснули "прийняти", щоб ті неймовірно багатослівні умови в точці зареєструйтесь або увійдіть.

І в більшості випадків, ви отримуєте вигоду від обміну.

Компанії і бренди використовують цей споживчі дані, щоб персоналізувати досвід і прорубати безлад інформації, даючи вам більше того, що ви хочете,... ( подробнее )

Що Австралія шукали в Google в 2018 році

Ми розкриваємо наші найглибші секрети і невпевненості в пошуковому гігантові. Коли ніхто не дивиться, ми йому задають питання, що ми занадто збентежений, щоб запитати один одного.

В якості домінуючої інтернет індексування в Австралії, це також місце, куди ми звертаємося, коли ми хочемо знайти останні статті і новини по конкретній темі —... ( подробнее )

Карта розкриває таємні військові бази

Онлайн картографічна компанія Яндекс, яка надає супутникові послуги по карті, намагався приховати іноземних військових баз в Туреччині та Ізраїлі з допомогою розмиття. Але замість цього вони зробили прямо протилежне і виділив їх для світу, щоб бачити.

В вбивчий шматок, який тягне нагляду ще більше в центрі уваги, Метт Корду з Федерації... ( подробнее )

Виконавчий директор компанії Google на грилі, чому Трамп з'являється при пошуку "ідіот"

Таким чином підживлює теорію змови деякі лідери Республіканської партії в США — і з схвалення самого містера Трампа — це технологічні компанії, такі як перекіс Google Результати пошуку та ранжирування новинних статей на користь демократів, і більш ліберальної точки зору.

Відразу, генеральний директор Google Сундар Пичаи свідчив перед Конгресом,... ( подробнее )

Структура мозку дітей змінені після телефону або планшета

У рамках проведеного дослідження, проведеного Національним інститутом охорони здоров'я, будемо стежити за розвитком дітей і їх відношення до технологій, протягом декількох років.

Досі, вчені прийшли до висновку, що діти, які проводять сім або більше годин в день на смартфони або планшети передчасно рідшають їхні кори головного мозку.

На... ( подробнее )

Австралія ставить технологічних гігантів на повідомлення, попереджає, що вони стають дуже потужний

Австралійської конкуренції та захисту споживачів (ACCC) заявила про необхідність для потенційних нових правил, щоб зупинити великих високотехнологічних підприємств зловживати своїми повноваженнями у збиток австралійських ЗМІ та цифровий рекламної індустрії.

У попередній доповіді, опублікованій сьогодні, він висунув 11 рекомендації щодо... ( подробнее )

Жінок тероризував в тривожну тенденцію Facebook

Однак ютубер Бред Холмс зробив це, знімати його партнер Дженні кричати в агонії і заливати, так що він може бути переглянутий двох мільйонів чоловік онлайн.

У той час це було сприйнято як весела жарт, але це приклад нового тренда, відомого як "cloutlighting" — де чоловіки виконують екстремальні витівки на їхні другі половинки, потім плівку... ( подробнее )

Запаморочливих Ганна Генріх бікіні

В даний час в Байрон-Бей з чоловіком, Колишній бакалавр Тім Робардс, на світловолосої красуні розмістив прив'язати Instagram сама позує, як видається, смугастий, морський червоно-білих бікіні. Але все не так, як здається.

“Знайди точок. Ви тільки бачите смужки?", - написала вона поруч з постом.

З'явилися коментатори в замішанні,... ( подробнее )

Це лист маленької дівчинки до Діда Мороза буде розбити твоє серце

Лист було опущено в поштову скриньку для листів Діду Морозу в універмазі Лоу у Франклін, Північна Кароліна в дитинстві відомий як Кейтлін.

На аркуші звичайного білого паперу, написав в зелений і синій олівець, дівчина пише: “Деякі не можуть повірити у вас. Але я роблю".

“Одна річ, я дійсно хочу на Різдво-це мій старший брат, щоб... ( подробнее )

Люди в люті після попередження з'їсти тільки шість гарячих фішок в день

Але, схоже, у когось є реальний чіп на плечі про нього.

У дослідженні, опублікованому цього тижня професор Гарварда і харчування вчений професор Ерік Рімм, стверджував, що люди повинні споживати не більше шести фішок в день, щоб уникнути довгострокових проблем зі здоров'ям.

Проф Рімм грубо описав гарячі фішки як "крохмаль бомби"... ( подробнее )