Интернет

Два-річна статті йде вірусна, як він маніпулює розповсюдження підробленої новини про лісових пожеж кризи

Видатний альт-вірні цифри в США і Європі конфіскували на статтю у віці від січня 2018 року, що свідчить запис з камери спостереження про трьох дівчаток-підлітків, які нібито навмисно запалив grassfire і втік.

Аналіз Storyful знайшов статтю і тепер знову виникла і значне число разів у всьому світі з 9 січня цього року.

Багато з... ( подробнее )

Скорботний хлопець фірмових 'мерзота'

В наступні дні він ділив ще відео (так як видалено), що він намагався зв'язатися з нею дух за допомогою спіритичної дошки (які він використовував, щоб заробити на смерті знаменитості, включаючи Mac Міллер і XXXTENTACION для подання в минулому), а також відвідування того, що він претендував на узбіччі меморіал на місці, де він сказав Марано був убитий.

Є... ( подробнее )

Боротися, щоб зупинити небезпечне вірусне поширення

Facebook, Google і Twitter всі боролися по-різному, щоб утримувати медичну дезінформацію, зокрема навколо вакцини, в останні роки. Основою Кремнієвої долини стикаються з потенційно набагато більш складним завданням, так як коронавірус поширюється по всьому світу, маючи вже заражений 2800 чоловік в Китаї загинули щонайменше 82.

У "Вашингтон... ( подробнее )

функції iPhone, ви повинні відключити

Apple недавно був замкнений у суперечці з урядом США протягом двох айфонів, що належать Саудівської Аравії студента авіації, який убив трьох людей і поранив вісьмох осіб до терористичної стрілянина на військово-морській базі у Флориді в минулому місяці.

Телефони використано терористами... ( подробнее )

Саудівська посилання на Безос' зламати телефон

Два експерта висловилися за "негайне розслідування" США інформацію, яка дозволяє припустити, що пан Безос' телефон був скоріше всього зламаний після того, як він отримав MP4 відео файл, посланий від саудівського принца акаунт WhatsApp в травні 2018 року, після обмінялися номерами телефонів на обіді в Каліфорнії.

Телефон мільярдера був,... ( подробнее )

Дивовижний результат чиста швидкість карти

Кабелю.до.Великобританії опублікувало зведення фіксований ШСД ціноутворення у всьому світі у вівторок, і найдешевший інтернет приходить з несподіваного джерела.

У той час як Австралія вийшло цілком пристойно ближче до середини зграї (у нашій мережі-це 113-й найдешевший в середньому $70.32 місяць, хоча наш середній дохід значно вище, ніж... ( подробнее )

Порно зірки, виставлені в даних від витоків

Витік даних включає в себе фотографії і скановані паспорти, водійські посвідчення, кредитні картки, документи (договори), номери соціального страхування, національних ідентифікаційних карт і рукописних БІОС, крім інших відомостей, згідно зі звітом від vpnMentor.

Чому вони кажуть, що порноіндустрія відноситься до жінок як до об'єктів? Цей... ( подробнее )

Кентського державного пістолет дівчина Кейтлін Беннетт тури Білого дому, йде вірусне

Консервативний колишній студент подає на випускний фотографії в Північному Огайо Кентського державного університету в білій сукні зі зброєю, накинутое на неї.

Кейтлін Беннетт, засновник свободи притон, в який тепер сумно відомої фотографії.

подробнее )

Новий нік Моррісон відкидає 'злидня'

Містере Моррісон не тільки "ScoMo". Він також "Скотті від маркетингу".

В соціальних мережах, тег присвоюється в лічку — а копатися в його колишньої ролі в якості маркетингового виконавчої влади — це тренд.

На радіо Мельбурні в понеділок вранці, містере Моррісон, помилково звинувачують праці для свого нового лейблу.

"Це... ( подробнее )

Ще одна особливість Instagram зникає

Кнопку IGTV, який раніше сидів поруч свою п'яту точку зникла, будучи замінена нічим.

IGTV була спроба Instagram, щоб створити місце для довгої форми, вертикальна пряма, покликані доповнювати як люди дивляться відео на своїх мобільних телефонах.

Вертикальні мрія була швидко зламана і Instagram незабаром дозволить користувачам розміщувати... ( подробнее )