Интернет

Піцерії, нас закрили після вірусного фотографії працівник спить в туалет

Анонімний людина виклав фото тато Мерфі бери і випікати піцу в магазині, в Каліфорнії, на Reddit минулого тижня.

Фото, озаглавлених з "Тато Мерфі в Pacifica", показує, приймаючи працівника подрімати на підлозі в приміщенні магазину, інші.

Він створив зробити ліжко перекласти поряд з унітазом, використовуючи згорнутий матрац, подушку... ( подробнее )

Є злидень теорії за 10 рік

Хоча мем розплодилися на Facebook, Instagram і Twitter є відмінним способом, щоб показати, як сильно ти змінився за ці роки, і користувачі можуть вільно обмінюватися зображеннями, один технолог і послідовник мем роздумувала, весь виклик був насправді щось більш зловісне і викликало дискусію про технології процесу.

Кейт о'ніл, який написав... ( подробнее )

Закінчується акула на пляжі Брісбен

Акула була спіймана на пляжі в Маргейте і, як вважають, були негайно звільнені, однак багато хто висловлював думку, це було звичайним явищем, і сказав, що акула не повинен бути пійманий так близько до берега.

Дивитися: акула плаває на переповненому пляжі

Уитсандейс туризму попросив drumlines повинен бути віддалений від точки доступу... ( подробнее )

З приводу закручування інтернет-шахраїв

Пара, обидва у їх 30-их, зустрівся в соціальних мережах в жовтні минулого року і початку спілкування в мережі, що наведений в ній джгут його більш ніж 200 000$.

Протягом наступних кількох місяців, космос Emeh, 32, випещений 34-річного потерпілого в оману розповідями, передбачених Кримінальним, стверджують поліцейські. За даними поліції,... ( подробнее )

Злидень шахраїв, ви повинні стежити за

Більшість людей не знають реагувати, коли принц з Нігерії листи вас і пропонує вам свої багатства, але шахраї завжди придумують розробити нові трюки, що робить його важко зрозуміти, що є справжнім, а що ні.

Технологія зробила його простіше для людей зі зловісними намірами видавати себе за посадових осіб або працівників правоохоронних органів... ( подробнее )

Елон Маск 'жарти' про Граймс секс стрічки для фінансування космічних подорожей

З такою пропозицією виступив один з послідовників Twitter Маск, який іноді називають "Muskbros", і раніше звинувачували армія шанувальників, яка переслідує жінок онлайн.

"Чи може секс стрічки з Гримси створити достатньо шуму, щоб залучити кошти для космічних подорожей?", один з послідовників Маск попросив у Twitter.

Дивна відповідь... ( подробнее )

Що з химерними медаль дисплей Трампа в Овальному кабінеті мова?

Як президент США дивився в дуло камери в Овальному кабінеті і зробив публічне звернення до нації в кінці циклу Америці людських страждань", соціальні медіа, загорілася у відповідь на його полум'яну промову.

Проте бачать глядачі були швидкі, щоб вказати на дивні медаль дисплей складені на столі за ним, цілеспрямовано розміщені в передній... ( подробнее )

Цей швидкий тест може довести, що ти геній

Опитування Playbuzz є складною користувачі інтернету про своїх знаннях з різних тем, від історії з географією, і творці стверджують результати показник вашого IQ.

Ви можете виграти дев'ять з 10 у тесті нижче? Ви повинні отримати дев'ять з 10 або повний марок довести, що у вас верхній рівень IQ.

За словами творців, якщо ви досягнете... ( подробнее )

Компанія Mastercard за свій новий логотип та інтернет сердиться

Багатонаціональні компанії випустив заяву, стверджуючи, що він був офіційно опускаючи слово 'готель від свого логотипу, де він сидів через два переплетених червоних і жовтих кіл, за останні 50 років.

Еволюція... ( подробнее )

Ніяково сімейний портрет ScoMo груба помилка фотошопу

Скотт Моррісон, дружини Дженні і дочки Лілі і Еббі були зображені на його офіційному сайті в лічку.гов.АУ, сидячи близько один до одного на сонце в саду (можливо, в будиночку або Кіррібіллі ми не можемо сказати).

Очі австралійських голосів, зазвичай не звертається до прем'єр-міністра ніг, але в цьому випадку, ми були там пильні команда... ( подробнее )