Интернет

Уряд США хакери змогли віддалено керувати літаком

Роберт Хікі, національної безпеки кібер-сищик, вдалося захопити пасажирський літак у міжнародному аеропорту Атлантик-Сіті в Нью-Джерсі.

Літак був зламаний в 2016 році, але Хіккі відкрив моторошні подробиці під час свого виступу на недавньому саміті CyberSat, Авіоніки сьогодні повідомили.

Він сказав: “У нас літак на 19 вересня... ( подробнее )

Найбільший постачальник послуг широкосмугового доступу в Європі каже, що волокно сувій був занадто амбітним

Сьогодні керівники найбільших ШСД-оператори зі всього світу зібралися в Сіднеї, щоб обговорити розвиток технологій та їх досвід у розгортанні широкосмугових послуг.

За словами організаторів, на один день заходу здійснює міжнародні кейси від постачальників технології та широкосмугових операторів про те, як вони впроваджують і модернізують... ( подробнее )

"Home-Line" – вибір, перевірений часом

"Home-line" — це український інтернет-магазин постільної білизни для всієї сім'ї, який існує на ринку текстилю більше п'яти років. В магазині представлений широкий асортимент вибору товарів, більше 10 000 різноманітних моделей текстилю: починаючи від дитячих комплектів і закінчуючи високоякісними двоспальними наборами білизни, шовковими подушками,... ( подробнее )

Торшери і настільні лампи в інтер'єрі: ідеї та фото

Коли ремонт у квартирі нарешті закінчений, меблі розставлені, відносини в родині налагодилися, можна зайнятися антуражем. Світильники там всякі розставити, повісити фіранки, фотографії поставити, статуетки скомпонувати і т. д.

Сьогодні ХОЧУ.иа розповість вам про торшери та настільних лампах, а точніше, де придбати цікаві варіанти і які... ( подробнее )

Інтернет-провайдери у поверненні НБН клієнтів по швидкості або судові розгляди: АССС

Бос австралійської конкуренції та захисту споживачів комісії рід Сімс, і зробив попереджувальний постріл у сфері роздрібних послуг, як Оптус і tpg кажу, що якщо вони не працюють, щоб повернути клієнтів, які заплатили за недосяжних швидкостях, вони можуть очікувати судові розгляди.

Він приходить після Телстра, представлених у судовому порядку... ( подробнее )

Новий інструмент робить твіти Трампа виглядають так, ніби вони написані дитиною

Щоб виділити козирі це дивний підхід до соціальних медіа, щоденного шоу з Тревором Ноа створив Chrome розширення влучно названий "роблять козирної твіти вісім разів".

Як і передбачає назва, розширення перетворює твіти Дональда Трампа схожий на дитину строчити.

І при нанесенні на деякі з найбільш обурливих Трампа твіти, Формат,... ( подробнее )

Як оформити інтер'єр малогабаритної спальні: ФОТО 40+

Як хочеться після важкого робочого дня опинитися в м'якій постелі і гарненько виспатися. На превеликий жаль, не всі можуть похвалитися величезними спальними апартаментами, де можна втілити будь-яку шалену дизайнерську ідею.

Сьогодні ми розповімо вам як оформити дизайн малогабаритної спальні так, щоб ви відчували себе справжніми господарями... ( подробнее )

Веселий невдале прикриття людини

Тільки він зробив помилку, використовуючи Уайт-спірит, в результаті якого риси обличчя ляльки будуть повністю вилучені.

Щоб замести сліди, він вирішив залишитися на деякий очі від журналу, але все пішло не за планом.

Побачивши невдале прикриття роботою, його дочка поділилася до і після фото лялька онлайн.

Коли твій батько... ( подробнее )

Ніяково Тіма Кука одностатеві шлюби чірікать в Австралію

Людина, відповідальна за прийняття найвідоміших смартфонів у світі, мабуть, повинен працювати на його гру emoji, тому що він написав неправильний прапор разом з повідомленням.

Деякі бачать користувачі соціальних мереж відзначили, р-н Кук, який був випадково розкрито як бути геєм на каналі CNBC ведучого в прямому ефірі кілька років тому... ( подробнее )

Хороша каструля: якою вона повинна бути (огляд алюмінієвих, керамічних, емальованих, з вогнетривкого скла і нержавіючої сталі)

«Хороша каструля – запорука гарного обіду» — саме так характеризують французи каструлі. І в цьому вони праві! Від каструлі залежить багато чого, вони не зупинилися у своїй еволюції. Завдяки сучасним матеріалам можна підібрати ідеальну каструлю, в якій однаково добре зваряться спагетті, рис, суп або картоплю.

Сьогодні ХОЧУ.иа вдарився в... ( подробнее )