Техника

На Місяці відкрили величезні запаси енергії, яких вистачить на тисячі років

Вчені розповіли про сировину, яка врятує світову економіку.

Мова йде про рідкому гелії-3, який планують видобувати на Місяці, повідомляє Діалог.UA.

Для збору подібної сировини знадобиться побудувати станцію прямо на супутнику Землі. Таку будівництво планують розпочати у найближчі кілька років, про що розповів екс-керівник компанії... ( подробнее )

Маг Ігор Мехеда 9.9.2019: нас очікують тривожні події і три незвичайних дня у вересні

Вересень місяць відзначиться трьома дуже незвичайними датами. У них присутня 9. А це число нумерологи вважають цифрою досконалості.

Тобто, в этоммесяце нам належить, як пише у своєму блозі на"Обозревателе" маг Ігор Мехеда, пережити одразу три не схожих ні на чтодня, повідомляє "Диалог.UA".

Так,вересень 2019 року принесе нам три... ( подробнее )

В Антарктиді вчені натрапили на піраміду, яка старше людства

Дослідники повідомили про новий неймовірне відкриття в арктичних широтах.

Під час власних досліджень представники наукового світу використовують навички віртуальних археологів, уфологів, сучасного обладнання. Також важливим елементом є карти, створені за допомогою супутників. Про це повідомляє видання "Диалог.UA".

Перш аннунакам... ( подробнее )

Адольф Гітлер уникнув смерті: ЗМІ повідомили сенсаційні дані про життя фюрера після війни

Засновник диктатури Третього рейху Адольф Гітлер міг вижити після війни в 1945 році, втікши на таємну військову базу в Антарктиді.

Нові дані про життя фюрера Німеччини Адольфа Гітлера повідомляють про те, що він міг уникнути смерті в 1945 році. Такої думки дотримуються деякі історики і експерти Третього рейху, передаетДиалог.UA з посиланням... ( подробнее )

Як будуть виглядати офісні працівники через 20 років - відео

Британський вчений-біхевіористи Вільям Хаем представив світу точну воскову модель, наочно показавши, як через 20 років будуть виглядати офісні працівники, які страждають від проблем зі сном, правильним харчуванням і зі здоров'ям.

У Великобританії исследовательУильям Хаем показав воскову модель на ім'я Емма, в якій намагався показати, як... ( подробнее )

Жителі Інгушетії пережили напад гігантського мінотавра-людожера

В Інгушетії місцевим жителям вдалося засвідчити появу міфічної істоти.

У вищенаведеному випадку мова йде про мінотавра, який безтурботно мандрує по лісовим масивам. Вже навіть стали відомі випадки нападу чудовиська на гірські села. Про це повідомляє видання "Диалог.UA".

Колись у США зняли на фотоминотавра.

Всі пригоди... ( подробнее )

Телескоп Hubble зробив дивовижний знімок: опубліковані кадри "космічного особи"

Нещодавно в Мережі з'явилися нові знімки з космічного апарату Hubble. На них телескоп зумів закарбувати момент зіткнення двох галактик і "особа", яке утворилося в результаті цього інциденту. Астрофізики запевняють, що телескопу вдалося сфотографувати дуже рідкісний випадок.

В ході зіткнення галактик одночасно відбувається кілька процесів,... ( подробнее )

Павло Глоба назвав головних везунчиків тижня: кому пощастить

Павло Глоба попередив, що доведеться пережити і "нехороші" дати. Але позитивних днів буде все-таки більше. Він прогнозує знакам Зодіаку насичену і продуктивну тиждень. Не виключено, що самотні серця в найближчі дні зустрінуть свою другу половинку.

За гороскопуастролога,в період з 11 по 17ноября особенноповезет Ракам, Дівам і Терезам. Тиждень... ( подробнее )

У грудні наша планета на цілий тиждень може зануритися в "полярну ніч"

В останній місяць року Сонце може "згаснути" для всіх жителів Землі. Ніч довжиною в цілий тиждень, охопить усі куточки земної кулі. Сонячний промінь не зможе пробитися ніде. В останній раз таке відбувалося на нашій планеті близько 250 років тому.

Вже зовсім скоро, у грудні, мешканці... ( подробнее )

Міноборони Великобританії зробило заяву щодо існування НЛО

Уфологи і науковці весь час сперечаються на тему про існування позаземних цивілізацій і НЛО. Конспірологи стверджують, що уряди деяких країн навіть використовують прибульців в своїх цілях. Однак реального підтвердження існування прибульців поки немає.

Не так давно на офіційному сайті Міноборони Великобританії був опублікований звіт, який... ( подробнее )