Техника

Моди в грі: як створити пилу в "Майнкрафте"

Багатьом користувачам, які вже тривалий час грають в "Майнкрафт", могло набриднути одноманітне виживання, особливо якщо вони вивчили всі особливості і можливості повністю. У такому випадку доводиться шукати способи урізноманітнити проходження. Прочитавши дану статтю, користувачі дізнаються, що таке моди, зокрема, пила в "Майнкрафте", як їх встановити... ( подробнее )

Як побудувати ТНТ-гармату в "Майнкрафте": види і властивості

Гармата в "Майнкрафте" являє собою просту конструкцію, що складається з твердих блоків, що запускає механізм та динамітні блоку. Вона завдає хороший шкоди і може вбити супротивника з одного удару, знищивши при цьому облогові механізми ворога. Знаряддя має малу мобільність і не представляє небезпеки для ворогів з високою маневреністю. Гармата часто... ( подробнее )

На відстані витягнутої руки: житель США зафіксував НЛО, який дуже близько підлетів до людей, – кадри

Жителі американського міста Шакопи штату Міннесота спостерігали дивний об'єкт в нічному небі. Фахівці стверджують, що американцям пощастило побачити інопланетний корабель.

Очевидці змогли зафіксувати політ НЛО та оприлюднити кадри в Мережі. На відео добре видно, як над пляжем "пливе" щось схоже на літаючу тарілку, передає "Диалог.UA"... ( подробнее )

Учені б'ють тривогу: найпоширеніше смертоносне захворювання знову охопило планету

Всесвітня організація охорони здоров'я в паніці з-за нової хвилі епідемії туберкульозу, яка спалахнула з новою силою.

Лікарі закликають почати протидіяти смертельної інфекції, оскільки в минулому році число заражених склало 10 мільйонів, а померлих від хвороби 1,6 мільйона, передає "Диалог.UA".

Туберкульоз все ще залишається... ( подробнее )

Росія і Китай - загроза: Пентагон оприлюднив кібер-стратегію

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки сьогодні оприлюднив стратегію, яка передбачає боротьбу проти кіберзагроз, передає "Диалог.UA".

Пентагон у цьому документі визнає, що Російська Федерація і Китайська Народна Республіка є основними загрозами для США, а також їхніх союзників в питанні кібербезпеки.

У документі написано,... ( подробнее )

Ноутбук Lenovo Legion Y520: відгуки

У назві ноутбука можна помітити слово Legion. Відгуки про Lenovo Y520 в перший час були вкрай негативними. Проте після кількох місяців роботи з ним споживачі стали говорити, що пристрій має хороший процесор, відеокарту, накопичувач. Екран і дизайн пристрою – стандартні для виробника.

Як виглядає прилад?

Описуваний ноутбук вважається... ( подробнее )

Два способи зробити іконку з картинки

Існує безліч причин, навіщо потрібно зробити з картинки іконку. Одна з них, приміром, - це зображення на вкладці сайту або майстра установки. Сьогодні ми детальніше розберемо 2 способи, як це зробити, і які програми для цього потрібно використовувати. Адже не можна просто так взяти і приписати розширення до картинки, тим самим зробивши її іконкою.... ( подробнее )

В небі над Швейцарією з'явилося обличчя гуманоїда з Нібіру: приголомшливий знімок вразив Мережа – кадри

Користувачі Мережі були шоковані кадром астрофотографа Йорана Стренда, який відображає зловісне явище.

Після потужної сонячної бурі на небозводі Швейцарії виникло лицопришельца, яке висвітлили селенные сполохи Північного сяйва. Уфологи вважають, що викид сонячної плазми спроецировал збільшений силует гуманоїда, який вони взяли за попередження... ( подробнее )

Чому на клавіатурі не працюють цифри: причини та способи усунення проблем

Часто користувачі ПК стикаються з проблемою, коли на клавіатурі не працюють цифри. Чому таке трапляється? Можуть бути різні причини, починаючи від засмічення і закінчуючи апаратної поломкою. Зі статті ви дізнаєтеся про часті причини, через які не працюють цифри, і способи їх усунення. Пил і бруд

Перша причина того, чому на клавіатурі не... ( подробнее )

Як видалити GoForFiles: два найпростіших методу

Веб-серфінг сьогодні досить небезпечним заняттям, так само як і встановлення деяких видів програмного забезпечення, за допомогою чого на комп'ютери проникають всілякі віруси і потенційно небезпечне або небажане. Одним з таких аплетів (хоча і досить нешкідливим) є додаток GoForFiles. Що це за програма і як від неї позбутися, читайте у нижче поданому... ( подробнее )