Наука

Астрономи відкрили стародавню спіральну галактику у Всесвіті

Найдавніша з відомих астрономам спіральних галактик, відома як A1689B11, існувала 11 мільярдів років тому. Це всього лише 2,6 мільярди років після Великого вибуху, коли вік Всесвіту становив лише одну п'яту від її справжнього віку. Тому галактика A1689B11 є найдавнішою спіральною галактикою Всесвіту, відкритої на сьогоднішній день.

Дослідники... ( подробнее )

Вимирання динозаврів назвали випадковістю

Японські дослідники прийшли до висновку, що вимирання динозаврів було малоймовірним і сталося за фатальною випадковістю. Вчені вважають, що удар астероїда припав на багатий корисними копалинами регіон, що викликало вивільнення вуглеводнів в атмосферу і посилив глобальну зміну клімату. Стаття фахівців опублікована в журналі Scientific Reports.

Динозаври... ( подробнее )

Супутник наближається до темної матерії таємниці

Швидше за все, складаються з невідомих субатомних матеріал, що темна матерія є невидимим для телескопів і може бути сприйнята тільки через своє гравітаційне тяжіння на інших об'єктах у Всесвіті.

Перший Пекіна астрономічний супутник, запущений два роки тому виявлені 1,5 мільйона космічних променів, електронів і протонів, йдеться в дослідженні,... ( подробнее )

Правління злий вомбат терору закінчилася

Протягом тижня злий вомбат був нападати на людей, які мимоволі забрели на його шляху в Уэймуте, посадка кількох потерпілих у лікарню.

Останню атаку сумчасті прийшли тиждень тому, коли він пішов після того, як група сиділи біля багаття в той час.

“Я відчув, як щось волохате позаду моїй нозі і подумав, що це, мабуть, собака. Це... ( подробнее )

Біологи створили першу полусинтетическую бактерію

Вся біологічне життя на планеті Земля ґрунтується на чотирьох нуклеїнових (азотистих) підставах ДНК: A, T, C і G (аденін, цитозин, тимін і гуанін). Але що буде, якщо людині вдасться створити нові штучні нуклеїнові підстави і вшити їх в ДНК організму? Дослідникам з Науково-дослідного інституту Scripps вдалося провернути саме такий трюк. Вчені створили... ( подробнее )

ЦРУ розсекретило документи про втечу Гітлера

У 1955 році інформатор ЦРУ доповідав про можливе втечу Адольфа Гітлера в Південну Америку. На це вказують нещодавно розсекречені документи Центрального розвідувального управління США. Як передає РИА Новости, в донесенні агента під псевдонімом CIMELODY-3 говориться, що його підлеглий спілкувався з колишнім эсэсовцем Філіпом Сітроеном, який нібито... ( подробнее )

Невеликий Американський містечко з 'чума' кажанів

Жителі рушили вниз Гілл вулиці, вимагаючи допомоги управління з декількома громадські місця закриті, а сотні тисяч кажани захопили місто.

Чартери мер вежі Ліз Шмідт зазначив, що понад 100 членів громади об'єдналися, щоб привернути увагу до проблеми.

"Ніхто, здається, не бути в змозі дати нам відповіді", - сказала вона.

"Це... ( подробнее )

Лід Вік скам'янілості знайшли в Ла метро

Земля-вантажники відвернули, і Леже отримує на руки і коліна і ніжно зчищають бруд з місце зазначив один із членів її команди. Її серце б'ється швидше, тому що є ймовірність, що вона знайде те, що вона називає "велика знайти".

Леже-палеонтолог, який риє для скам'янілості в центрі міста, а не відкритій рівнині або в пустелі. Вона працює... ( подробнее )

'Довбали вчені Swanasaurus' з

Звір, якого деякі дубляж "swanasaurus", так би й ходив по землі 75 мільйонів років тому.

Вона тупцяла експертів, оскільки воно є одним з небагатьох виявлено близько динозаври і вони вважають свої ласти і довгий, як страус, ноги зробили б його адептом при переміщенні по воді і землі.

"Це таке дивне тварина", - сказав Денис Voeten,... ( подробнее )

Трамп хоче повернутися на Місяць, досліджувати Марс

Трамп підписав директиву, в понеділок інструктаж Національної Аеронавтики і космічної Адміністрації (НАСА) "космічна програма переорієнтувати Америки на розвідку людини і відкриття".

Ходу, р-н Трамп сказав, що "є важливим кроком на шляху повернення американських астронавтів на Місяць вперше з 1972 року протягом тривалого часу на розвідку"."Цього... ( подробнее )