Наука

Опублікована остання робота Стівена Хокінга

Опублікована остання стаття відомого британського фізика-теоретика Стівена Хокінга. Її виклали в мережу співавтори вченого. З препринтом можна ознайомитися на сервері arXiv.org.

Нова робота була завершена всього за кілька днів до смерті вченого. Нагадаємо, фізика-теоретика, космолога і популяризатора науки Стівена Хокінга не стало у березні... ( подробнее )

Найбільші птахи в історії виявилися практично сліпими

Эпиорнисовые, найбільші з коли-небудь жили птахів, мабуть, вели нічний спосіб життя і були майже сліпими, повідомляється в Proceedings of the Royal Society B. Американські біологи прийшли до такого висновку після того, як реконструювали і проаналізували эндокран (рельєф на внутрішній стороні черепної коробки) двох видів эпиорнисов.

Эпиорнисовые... ( подробнее )

Китай гримнув для скасування заборони на носорога і товарами тигр

Торгово носорогів, тигрів і пов'язаних з ними продуктів буде дозволено при "особливих" обставин, Державна рада, або кабінет міністрів, йдеться в заяві.

До них належать наукові дослідження, продажу культурних цінностей, та "медичних досліджень або зцілення".

Нещодавно санкціонованих місцях торгівлі буде жорстко регламентований.... ( подробнее )

Муміфікований австрійський священик зустрівся в шортах

Труп, який отримав прізвисько шкіряний Франсе, місцеві жителі, викликали переполох, коли виявилося, що ще не зотліло, незважаючи на те похований у 1746 році, передає Сонця.

Особистість священика... ( подробнее )

Знайдена перша акула-вегетаріанець

Сама назва акул стало синонімом жорстокого хижака, однак нові спостереження каліфорнійських біологів показують, що це не завжди справедливо. Невеликі молот-риби, широко поширені в американського узбережжя Атлантики і Тихого океану, виявилися здатні при необхідності харчуватися і рослинною їжею. Про всеїдність цих акул вчені розповідають в статті,... ( подробнее )

Вперше радіотелескоп відкрив об'єкт планетарної маси

Астрономи за допомогою системи радіотелескопів VLA вперше виявили об'єкт планетарної маси за межами Сонячної системи. Його маса знаходиться на кордоні між коричневими карликами і газовими гігантами, а сам він має потужне магнітне поле, яке більш ніж в 200 разів сильніше, ніж у Юпітера. Подібне відкриття підтверджує працездатність нового методу детектування... ( подробнее )

Біологи зняли на відео глибоководного монстра

Команда дослідного судна Nautilus зафіксувала під водою дивна істота. Зовні воно схоже на повітряну кульку з хвостиком-мотузочком. Кілька хвилин воно "зависло" у воді, а потім перетворилося на витончену змійку і попливло.

"Це че таке взагалі? Це риба?! Ого!", - чути на відео, яке зробили учасники експедиції.

При наближенні вони... ( подробнее )

Астрономи скасували наймогутнішу космічну спалах

У віддаленій від нас на 1800 світлових років зоряній системі назріває потужний вибух, проголосили астрономи два роки тому. І ось тепер вони свої прогнози скасували.

Це повинно було б стати днем, записаним в аннали історії: в 2022 році люди Землі стануть свідками народження так званої червоної нової, проголосив астроном Лоуренс Молнер з... ( подробнее )

Крокодила знайшли у дворі басейн

Таллі голови жителя Ноель Кінг зробив сенсаційне відкриття крокодила близько 1м довжину в сусідський басейн вранці, коли він пішов, щоб очистити його.

Будинок на березі моря належить радник Таунсвілл Марджі Райдер і її чоловік Джефф, які часто відвідують апартаменти для відпочинку.

подробнее )

Улюблений жираф Mukulu помирає 23

Як немовля, у жирафа Ротшильда привернула увагу світової громадськості після того, як він був сфотографований, коли тебе цілують по голові своєї матері.

У середу в зоопарку Мельбурна підтвердили сумну новину, що Mukulu помер.

Народився в зоопарку Перта, він переїхав у Вікторія у 1996 році. Він був найстаріший чоловік з його підвидів... ( подробнее )