Наука

Рибальський розум був підірваний, коли він знайшов це в грубіяна

Sharkmen риболовлю Мельбурні опублікувала шокуючі знайти на своїй сторінці в Facebook заявивши, “розум вітром. Ні слова брехні".

Пластикове забруднення-це проблема водних шляхів, але рідко гроші знайшли що плавають в океані.

Пост отримав досить реакції на соціальних медіа, один чоловік пожартував, що він був здивований, ніхто... ( подробнее )

Білі Ведмеді грають з пластикове сміття в несамовиті фотографії

Двох ведмежат грати в перетягування каната з Іл-заповнений пластиковий контейнер галон. Інші зображення показують ведмедів з пластиковими висить з рота і намагається з'їсти сміття.

Лос-анджелеський фотограф Денні Салліван, який зобразив сцену, каже, що він сподівається, що люди будуть бачити його фотографії, і думаєш: "Вау, ми дійсно повинні... ( подробнее )

Пета плескає Західного сіднейського зоопарку напередодні відкриття завтра

PETA (люди за етичне поводження з тваринами) прес-секретар Емілі Райс заявила, що новий Сіднейський зоопарк в західному Сіднеї, який офіційно відкриється завтра, було "нема чого святкувати".

Квитки в зоопарк Сіднея, у парку Bungarribee, – перший великий зоопарк у місті збудовано понад 100 років – вже розпродано на ці вихідні.

Це... ( подробнее )

Срібло змія ховається смертельна таємниця

Незважаючи на свою назву, виявляється східні коричневі змії не завжди легко визначити за її коричневий колір, в якості волонтерів у Хантер Новий Південний Уельс виявлений на цьому тижні.

Добровольці з Сесснока район аварійно-рятувального загону перебазувалися срібні східні коричневі змії в середу.

Яскравий сріблястого кольору... ( подробнее )

Астрономи зафіксували невідомі повторювані сигнали

Астрономи виявили вісім повторюваних радіосигналів, відомих як швидкі радиовсплески (FRB). Їх джерела поки невідомі, проте вчені впевнені, що це природне явище. Про це повідомляє видання Science Alert.

Два джерела радіосигналів — FRB 180916 і FRB 181119 — спалахували більше двох разів (десять і три рази відповідно), решта посилали повторні... ( подробнее )

Відео дня: [BadComedian] - #КрымНАШ і Топ-модель по-українськи

[BadComedian] - #КрымНАШ #МарсНаш #MarvelНаш (трилогія марення)

Євген (BadComedian) Баженов опублікував огляд відразу трьох фільмів: Кримський міст, Прибулець і не Тільки вони. У майже годинному огляді він висміяв російські фільми. Огляд Євгена відразу потрапив у тренди YouTube, поступившись тільки догляду Данилко з X-Фактора.

Топ-модель... ( подробнее )

Птахи і коали, зняте на 'тварюка кулачки після лісових пожеж, Вікторія

Фотографії, взяті в полон "тварь кулачки", показати місцевих птахів і збираючи гадів, щоб випити по великій воді ванни, розміщені по всій країні лісу, Новий Південний Уельс. Раніше на цьому тижні, фотографії та загальні здорових коал знайшли в евкаліптових навіс на коалу-пошукових собак.

Працівниками лісового господарства було встановлення... ( подробнее )

Камери NASA зняли незрозумілі звукові хвилі в атмосфері Землі

Дивне зображення, зняте камерами НАСА Міжнародної космічної станції, нагадує звукові хвилі, як ніби створені космічним кораблем.

НАСА опублікувало фотографії непояснених звукових хвиль, що рухаються в атмосфері Землі з високою швидкістю. Високотехнологічні камери на Міжнародній космічній станції зафіксували явище над Атлантичним океаном.... ( подробнее )

Астрономи зняли виривається з галактики вітер

Досліджуючи вплив вітрів», що вириваються з далекої галактики під назвою Макану, астрономи з США і їх колеги з інших країн зробили нове відкриття. У цьому дослідженні вперше безпосередньо показана роль галактичних вітрів – газу, що викидається з галактики – на формування так званої окологалактической середовища. Вона розташована в областях навколо... ( подробнее )

Підлітки відео йде флакон на Facebook після побиття до смерті оленя

На плівці видно, як Коді Hetrick і Алекс Сміт мучити тварин в Пенсільванії лісів, перший обмін інцидент на Snapchat.

Фото: Додаються. Захоплення Facebook. Підлітки тортури оленя до смерті.

Знімок екрана кадри потім зайшов в інтернет, де вони отримали якусь негативну... ( подробнее )