Наука

Астрономи знайшли справжній вулкан

Зірка 40 Ерідана був виявлений тривалий каналами і фільмами франшизи, як бути, де знайти Вулкан, будинок офіцер по науці Спок. Він навіть показав в декількох епізодах.

Реальність, однак, втрутився.

40 Ерідана (також відомий як HD 26965) є потрійний зоряній системи близько 16 світлових років. Головною зіркою не дуже великий, зішкріб... ( подробнее )

Виявляється, восьминоги любові МДМА

Група дослідників в США вирішили дати групі восьминогів МДМА, часто згадується як "екстазі" або Моллі, щоб подивитися, як це буде змінити свою поведінку.

Після того, як дозується, морські істоти стали набагато більш соціальний, доброзичливий і зацікавлений в інших.

Це змусило тварин — зазвичай анти-соціальні істоти хочуть зібратися... ( подробнее )

Падаючий в Австралії метеорит вдалося зняти на камери

У вівторок, 28 серпня, о 19 годині 40 хвилин за місцевим часом над австралійським містом Перт пролетів метеорит. Камери відеоспостереження, встановлені на автомобілях і житлових будинках, зняли це подія.

Очевидці розповіли про те, що сталося. Одна з них — Розена Кокс (Rosena Cox), що живе в 125 кілометрах від Перта: “Я почула приголомшливий... ( подробнее )

Чорні діри виявилися зірковими реаніматорами

“Невидимі“ чорні діри проміжної маси можуть проявляти себе, тимчасово “оживляючи“ білі карлики, пролітають на невеликій відстані від них. До такого висновку прийшли вчені, що опублікували статтю в Astrophysical Journal.

“Вкрай важливо розуміти, як багато подібних чорних дірок існує у Всесвіті. Відповідь на це питання допоможе нам розкрити... ( подробнее )

Неймовірний жест жертвою нападу акули

Гачки з наживкою будуть зберігатися протягом тижня після двох нападів менш ніж 24 годин.

Дві акули — одна мірна 3.3 м, а інша-2м — були спіймані на одному ударне відділення в карному розшуку гавані сьогодні.

"У той час як акули такого розміру потенційно дуже небезпечні для людини, поки неясно, якщо вони несуть відповідальність... ( подробнее )

Вкрай рідко двоголову змію знайшли на задньому дворі

Рідкісна знахідка була ідентифікована як щитомордник. У пості Facebook, герпетолог Джон Д Kleopfer зазначив, що "дикий bicephalic змій виключно рідкісні".

Жінка на ім'я Стефані опубліковано початкової ціни гада Вірджинія природокористування і управління сторінки в Facebook запитують: "які шанси знайти двоголова змія???"

Згідно... ( подробнее )

Гравітаційні хвилі не змогли довести наявність інших вимірів

Хоча минулорічне відкриття гравітаційних хвиль в минулому році, народжених від зіткнення нейтронних зірок, було приголомшливим, воно не додало зайвих вимірювань нашого розуміння Всесвіту буквальних, у всякому разі.

Астрономи Чиказького університету не знайшли ніяких свідчень існування додаткових вимірів у Всесвіті, відштовхуючись від гравітаційно-хвильових... ( подробнее )

В Антарктиді знайшли ознаки смертоносної катастрофи

Вчені Науково-технічного університету Китаю виявили сотні муміфікованих тушок пінгвінів Аделі (Pygoscelis adeliae), які загинули 750 років тому. Причиною масової загибелі птахів дослідники називають погодні аномалії, при цьому дуже велика ймовірність повторення таких подій у майбутньому. Про це повідомляє видання Science Alert.

Мумії тварин... ( подробнее )

Вчені виявили кладовище масового пінгвін

Дослідники говорять, що, швидше за все, масових смертей були пов'язані з двома масивними пов'язані з погодними аномаліями, які можуть стати більш поширеним явищем в майбутньому в результаті зміни клімату.

У 200-річної пінгвін Аделі могила на півострові був знайдений у відкладах, які не тільки зафіксували важке стоку подій, але і допомогли... ( подробнее )

Археологи в нуль на корабель капітана Кука "Індевор"

Це тому, що вони повинні перевірити деревини аварії знайшли на дні гавані на східному узбережжі Америки після епічної 25-річний пошук

Масові археологічні дослідження транспортних суден навмисно потоплений англійцями в гавані Ньюпорт, Род-Айленд, в 1778 році під час американської війни за незалежність призвела до аварії, яка відповідає розміри... ( подробнее )