Наука

Марсіанський супутник зняв падіння метеорита

Автоматична міжпланетна станція Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) була запущена до Марсу в 2006 році. Використовуючи високотехнологічні інструменти — камери, спектрометри, радари, — апарат аналізував геологію Марса й допомагав іншим місій. Хоча планувалося, що місія MRO триватиме всього два роки, станція залишилася на орбіті Червоної планети на цілих... ( подробнее )

C комети Чурюмова-Герасименко візьмуть 100 грам пилу

Нещодавно запропонована космічна місія під назвою Comet Astrobiology Exploration Sample Return (CAESAR) може значно розширити наші уявлення про походження та історії комети 67P/Чурюмова-Герасименко. Якщо ця місія пройде відбір NASA, вона доставить зразок матеріалу з поверхні комети для подальшого вивчення на Землі.

Місія CAESAR (ЦЕЗАР)... ( подробнее )

Попередження про небезпеку астероїда НАСА

Тривожні спостереження прийшов як офіцер планетарної оборони НАСА Ліндлі Джонсон заявив журналістам, був лише "обмежену" можливість побачити деяких астероїдів.

Це означає, що космічний камінь може врізатися в землю з невеликим застереженням.

Містер Джонсон розповіла Metro, що наземні телескопи були використані, щоб подивитися... ( подробнее )

Велике питання 60 мільярдів доларів за новий вид м'яса

Це питання ще не вирішене регуляторами в Америці, де ця галузь розвивається, але на даний момент це виразка захисники прав тварин та інші проти скотарями у війні слів.

Прихильники науки освоюють "чисте м'ясо", щоб описати м'ясо, вирощене шляхом реплікації клітин тварин. Багато в звичайні м'ясної промисловості дратує термін і хочуть викорінити... ( подробнее )

Знайдені докази наявності води на Місяці

В пустелі на північно-заході Африки вчені виявили місячний метеорит, що містить переконливі докази наявності прихованих запасів води на Місяці. На думку дослідників, що вивчали метеорит, на нашому природному супутнику її запасів може бути навіть стільки, що вистачить для забезпечення майбутньої колонії. Про своє відкриття вчені поділилися в журналі... ( подробнее )

Зонд розглянув кратери і гори на астероїді

Міжпланетна станція Хаябуса-2 отримала нові знімки астероїда Рюгу. Виявилося, що його поверхня покрита кратерами, найбільший має діаметр більше двохсот метрів, а на екваторі видно гірський хребет. Про це повідомляється на сайті Японського аерокосмічного агентства.

Головним завданням місії Хаябуса-2 є доставка грунту з поверхні астероїда... ( подробнее )

Щиру вдячність старий орангутанг в світі

Предстоятель воротаря Мартіна Харта працював з Пуан вже майже 18 років і поділилася своїми думками на час, який вона провела з "велика стара леді" через сердечне повідомленні, опублікованому в Західній Австралії.

"Він почуває себе досить сюрреалістично попрощалися, всі ми знаємо, що життя не безкінечне, але чому-Пуан завжди є той, хто може... ( подробнее )

Очеретяні жаби ковбаси річ

Якщо ідея жувати вниз на корчах-одне з найбільш жахливих в Австралії здичавілих видів звучить трохи нудотно, ви розумієте план.

Жаба ага сосиски не були зроблені для споживання людиною, а вони є частиною програми, відраза на смак, щоб спробувати запобігти місцеві види від знищення шкідника.

Як частина плану, очеретяна жаба м'яса... ( подробнее )

Венера стала обертатися швидше за ураганів

Найближча сусідка Землі відома своєю жорстокою вдачею. Її атмосфера в 90 разів щільніше земної і створює катастрофічний парниковий ефект і потужні невгаваючі урагани. Рік тут триває 225 наших днів, тоді як місцевий день становить 243 наших. Але урагани куди швидше: вітер робить повний оборот навколо планети всього за чотири дні. Ці постійні і сильні... ( подробнее )

Знайдено новий тип чорної діри

Команда дослідників з Університету Нью-Гемпширу виявила докази існування проміжно-масової чорної діри (IMBH). Відкриття було зроблено за допомогою космічної рентгенівської обсерваторії "Чандра", що належить NASA. Крім того, у дослідженні були задіяні рентгенівський телескоп XMM-Ньютона (ESA) і Швидкий Рентгенівський Телескоп (NASA).

Відтепер,... ( подробнее )