Наука

Австралія обіцяє боротися з Японією через китобійного промислу

Японія регулярно зверталися за ослаблення Міжнародної Китобійної комісії (МКК) заборону на комерційний промисел китів і продовжує вбивати тварин у рамках так званої "програми наукових досліджень" незважаючи на міжнародну критику.

На засіданні МКК вересня у Бразилії, у Токіо вже заявив, що планує "пропонуємо встановити норму вилову для видів,... ( подробнее )

Юпітер-це ідеальний шторм

Вони прямі. Вони чітко визначені. Вони мають різні кольори.

Тепер, завдяки космічному Юнона зонд в даний час на орбіті навколо газового гіганта, ми можемо зробити висновок, що відбувається під ними.

Дослідники з Австралії і США вивчає взаємодію між атмосферою планети і її магнітне поле.

Доктор Навід Костянтину з дослідницької... ( подробнее )

Причиною вимирання стародавніх людей назвали ленность

Археологи з Австралійського національного університету з'ясували, що людина прямоходяча (Homo erectus), предок людей сучасного типу, вимерла з-за того, що докладав недостатньо сил для створення інструментів і видобутку їжі. Про це повідомляється в прес-релізі на Phys.org.

За словами вчених, людина прямоходяча для виготовлення кам'яних інструментів... ( подробнее )

Знову Нібіру: Уфологи лякають землян землетрусами

Уфологи стверджують, що Планета Х змушує вивергатися вулкани планет Сонячної системи і "висмоктує" лаву з надр Землі.

"Фахівці" з позаземним цивілізаціям кажуть, що теорія апокаліпсису від прибуття в Сонячну систему невідомої Нібіру з кожним днем все більш реальні, ніж раніше.

Крістіан Негуреану стверджує, що існує величезна гравітаційна... ( подробнее )

Топ вченого повертається, щоб бути частиною команди, що перемогла

Як віце-канцлер і президент університету Ньюкасла, вона допомогла перетворити промислове місто гавані, ведучи співробітництво між промисловістю, дослідниками, стартапів та інвесторів.

Тепер вона з нетерпінням починає свій трирічний термін в Аделаїді, де вона буде готувати незалежні рекомендації для державного управління та підтримки науково-дослідного... ( подробнее )

Лінь вбила цей предок людини

Недавні розкопки на території Саудівської Аравії, в яких мешкали первісні люди розкрили серію привабливі деталі. Вони можуть запропонувати розуміння того, чому хомо сапієнс (США) з'явилися і завоювали панування над своїм старшим двоюрідним братом.

Простіше кажучи: ви не хотіли б хомо еректус на ваших співробітників.

подробнее )

Астрономи спостерігали затемнення Титану

Дослідники спостерігали за четырехминутным затемненням віддаленої зірки за участю Титану.

19 липня 2018 року Титан, найбільший супутник Сатурна, пройшов транзитом перед далекою зіркою, створивши таким чином затемнення. Це затемнення було добре мабуть на Землі у вигляді тіні, яка пройшла вузькою смугою по суші і океану нашої планети. Це... ( подробнее )

Землі передбачили пекельну спеку

Вчені Університету Монаша в Мельбурні (Австралія) прийшли до висновку, що до 2080 року кількість загиблих від спеки в тропічних і субтропічних регіонах зросте майже в п'ять разів. Причиною є антропогенна зміна клімату, що призведе до почастішання екстремальних погодних явищ. Про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert!.

Дослідники... ( подробнее )

Моторошні подробиці таємницею Австралійський НЛО

Це найбільше масове спостереження НЛО в Австралії ще майже нічого не повідомив про нього в той час.

Протягом багатьох років там були суперечливі повідомлення про точних подробиць події 6 квітня в середній школі Westall, таких як люди, стверджуючи, що там були три блюдцеобразный об'єктів, у той час як деякі думали, що є тільки один.

У... ( подробнее )

Людської історії дали палець

Нових розкопок в Саудівській Аравії виявили схованку скам'янілостей похований всередині ідентифікувати геологічні особливості.

Одна з скам'янілостей хомо сапієнс кістки палець.

Це від вказівного пальця (фаланги).

Решта асорті різних тварин.

За даними дослідження, опубліковані в науковому журналі природа екології... ( подробнее )