Наука

Жителям Північної півкулі загрожують повені

Вчені з Лабораторії реактивного руху NASA вважають, що жителям Північної півкулі загрожують льодовики Гренландії і Антарктики. Серйозною загрозою танення льоду в східній і північній частинах острова є і для громадян Нью-Йорка. Інструмент був розроблений вченими Лабораторії реактивного руху NASA у Каліфорнії, результати розміщені в журналі Science... ( подробнее )

Виявлено новий вид орангутанів

Коли в 1997 році дослідники знайшли в районі Батанг Тору (Північна Суматра) ізольовану популяцію орангутанів, передбачалося, що тварини належать до одного з двох відомих видів: до суматранским орангутанам (Pongo abelii), эндемичному для Суматри, і калимантанским орангутанам (Pongo pygmeaeus), що живуть на прилеглому острові Борнео.

Однак... ( подробнее )

Ми були, ймовірно, не так про воду на Марсі

Новини кидає холодну воду на 2015 дослідження, які показали, що на схилах марсіанських в даний час ознак води на планеті. Замість цього, Арізона вчені повідомляють в природі наук про землі , що ці лінії з'являються більше як сухі, стрімкі потоки піску, а не капає вода, на або поблизу поверхні.

Якщо вода є, вони сказали, що, швидше за все,... ( подробнее )

Трамп відкочується на трофеї слона

Містер Трамп написав у Твіттері про своє рішення не зняти заборону через кілька днів після того, як США служби рибного і мисливського господарства заявив, що буде початися видача дозволів на трофеї слона з Зімбабве і Замбії.

Ці істоти перебувають під загрозою зникнення, видів Закону, повідомляє Нью-Йорк пост .

"Рішення поставити... ( подробнее )

Створена нова теорія чорних дір

Американські фізики запропонували нову теорію формування первинних чорних дірок. Два дослідження опубліковані в журналі Physical Review Letters, повідомляє Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі (США).

Вчені припустили, що первинні чорні діри виникли через долі секунди після Великого вибуху, а їх взаємодія з нейтронними зірками призводить... ( подробнее )

На астероїді знайшли базу НЛО (ВІДЕО)

Конспіролог із США Скотт Уорінг заявив, що знайшов на поверхні астероїда Ерос штучний об'єкт, який міг бути побудований представниками позаземної раси. Відповідну відеозапис Уорінг виклав в YouTube.

Знімки астероїда Ерос були зроблені в 2000 році в рамках досліджень космічного зонда NEAR Shoemaker. Однак виявити штучний об'єкт на фотографіях... ( подробнее )

Є там життя? Це може бути 'по сусідству'. РОСС 128b збуджує

Це розмір Землі.

Він сидить у "зоні Златовласки", де не занадто жарко, ні занадто холодно для рідкої води.

Зірка обертається ласкаве і спокійне.

Це всього 11 світлових років. І все ближче.

Тепер в центрі уваги Європейської Південної обсерваторії, яка знаходиться нишпорити розсіяні фотони світла, що йдуть від... ( подробнее )

Може полювання врятувати вимираючих тварин?

Шокуючий новий документальний фільм, трофей, показує, як масивні конвенцій тепер порка пакет відпочинку для тих, хто шукає ідеальне вбивство.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: ПОТЕРТОСТІ ЗОБРАЖЕНЬ НИЖЧЕ

Єдина заковика в тому, що вони часто доводиться платити десятки тисяч доларів на забій деяких з найбільш відомих тварин в їх природному середовищі... ( подробнее )

Це може ще більше переписати історію заселення Австралії

Вони будуть супроводжувати останки близько 100 інших корінних народів, які жили в Willandra пейзаж під час останнього Льодовикового періоду.

Їх сучасні нащадки, Мутті Мутті, Paakantyi і Ngyampaa людьми, отримають останки предків, і, в кінцевому підсумку, визначати своє майбутнє.

Але є надія, що вчені будуть мати якийсь доступ... ( подробнее )

Рятувальники знайшли 'руйнівний' місці побоїща кажан

Прес-секретар королівського товариства захисту тварин Квінсленда Майкл Бітті заявив, рідкісних кажанів, які є найбільшим в Австралії, отримав "болісна смерть", тому що постріли не відразу вбити більшість з них.

Минулого тижня, жителі сонячного узбережжя міста Conondale повідомляє постріли в місцевого битою рятувальник Семмі дзвінка і, заручившись... ( подробнее )