Наука

Нове потепління перетворить чверть Землі в пустелю

Планета до цього часу вже прогрілася на градус за Цельсієм. Подальше глобальне потепління може призвести до опустелювання суші, що призведе до величезної шкоди сільському господарству і біорізноманіття.

На Землі почнуться лісові пожежі та посухи. Зникнуть дерева виробляють кисень і грає чималу роль у ліквідації вуглекислого газу. Дослідження... ( подробнее )

Хірурги вперше провели повторну пересадку обличчя

Французькі хірурги провели першу в світі операцію з повторної пересадки обличчя. У пацієнта, який отримав нове обличчя сім років тому, почалося відторгнення донорських тканин, і лікарі прийняли рішення щодо повторної трансплантації. Перед новою операцією чоловік провів близько півтора місяців у штучній комі. Про завершення процедури повідомило видання... ( подробнее )

Вчені розрахували потужність вибухнув над США метеорита

Метеор, падіння якого привернула увагу мешканців міста Детройт в ніч на середу, розпався на частини після входження в щільні шари атмосфери Землі. Послідував вибух досягав потужності 100 тонн в тротиловому еквіваленті. Про це повідомило управління метеороидов Центру космічних польотів NASA.

"Ми вирахували, що цей метеор переміщувався з... ( подробнее )

Складена карта вторгнень прибульців на Землю

Світові уфологи створили карту Землі, на якій відзначили місця вторгнень прибульців на нашу планету. Крім точок виявлення представників інопланетної раси, дослідники привели коментарі випадкових свідків унікальних подій.

Згідно позначенням на складеною світовими уфологами карті вторгнень прибульців на Землю, за минулий рік жителі нашої... ( подробнее )

Астрономи знайшли дивну гарячу планету

Вченим вдалося виявити невписывающийся в загальні рамки Гарячий Юпітер.

Астрономи знайшли саме гаряче місце на экзопланете CoRoT-2b. Це відкриття може допомогти вченим краще зрозуміти, як дмуть вітру на "гарячому Юпітері", а також інших газових гігантів, чия орбіта знаходиться дуже близько до своїх батьківських зірок.

Такі планети... ( подробнее )

У Чумацькому Шляху знайшли останки 11 галактик

Міжнародна колаборація з більш ніж 400 вчених, зайнятих масштабним проектом Dark Energy Survey, розповіла про попередні результати перших років роботи. На що пройшла у Вашингтоні зустрічі Американського астрономічного товариства Брайан Янні (Brian Yanny) і його колеги представили унікальні дані огляду, який охопив близько 1/8 частини неба. Серед... ( подробнее )

Для людської пам'яті створили мозкової імплантат

Професор Сонг Донг опублікував результати свого дослідження в ході зустрічі Американського товариства нейронаук (Society for Neuroscience), передає портал Futurism.

Щоб протестувати розробку, дослідницька група Сонга набрала 20 добровольців, у яких були імплантовані в мозок електроди для лікування епілепсії.

Коли пристрій імплантували... ( подробнее )

На Мадагаскарі знайшли новий вид лемурів

На Мадагаскарі спостерігається дивовижне біорізноманіття, не зустрічаюча ні в одному іншому місці Землі. Наприклад, лемури живуть виключно на цьому острові й на сусідніх Коморських островах. Серед цих приматів виділяється в загальному близько 100 видів. Нещодавно вчені описали ще один вид щурячих лемурів, що отримав назву Cheirogaleus grovesi.

Це... ( подробнее )

Секретний об'єкт Зону 52 показали на відео

Сандийские національні лабораторії (SNL) Міністерства енергетики США опублікували у відкритому доступі відеоролик, на якому зображений таємничий випробувальний полігон Тонопа в штаті Невада, відомий у вузьких колах як "Зона 52".

Військовий полігон Тонопа розташований в 48 кілометрах на південний схід від однойменного міста в штаті Невада... ( подробнее )

Вчені змогли зробити алкоголь безпечним

Вчені Університету штату Іллінойс в Чикаго показали, що медикаментозне придушення микроРНК MiR-21 дозволяє звернути процес руйнування судин у людей з алкогольною залежністю. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті MedicalXpress.

Відомо, що один з шести дорослих людей випиває більше чотирьох разів на місяць, і для цієї частини населення... ( подробнее )