Наука

В нашій галактиці знайшли зірку-близнюка Сонця

Міжнародна команда астрономів під керівництвом Вардана Адибекяна з Інституту астрофізики і наук про космос, Португалія, використовувала новий метод для виявлення зірок, що походять з того ж скупчення, що і Сонце.

Число зірок, спочатку входили до складу того ж масивного скупчення зірок, що і наше Сонце, становить кілька тисяч. З плином часу... ( подробнее )

У США знайдено одне з найбільших тварин за 100 років

Зоологи з Університету Сул-Росс в Техасі описали новий вид саламандр. Його представники виявились одними з найбільш великих тварин, описаних за останні сто років у США. Дослідження опубліковано в журналі PLOS One.

За словами авторів, серед жителів штату Флорида ходили чутки про якийсь тваринний, дуже схожим на вугра з леопардовими плямами.... ( подробнее )

Китай висадиться на темній стороні Місяця

Національної космічної адміністрації Китаю вважається таргетування роботизований апарат на фон Караман кратер поблизу південного полюса Місяця. Це вважається найстаріший кратер у всій Сонячній системі, що робить його ідеальним збираючи грунт для водяного льоду і рідких ізотопів водню здійснюється на сонячний вітер.

Обидва мають потенціал... ( подробнее )

Канадський фермер стверджує, що корова більше, ніж шортики

Канадський фермер каже, що у них корова на дюйм вище, ніж шортики. Фото: Facebook

Карл Schoenrock говорить своє рулити бульдозер трохи більше 6-футовий-5, називаючи його "ніжним гігантом".

Австралійські... ( подробнее )

В ожирінні знайшли несподіване перевага

Вчені Каліфорнійського університету пояснили, чому страждають від ожиріння хворі на рак краще реагують на препарати, що стимулюють імунну систему на боротьбу з раковими пухлинами. Виявилося, що зайва вага провокує зростання раку через ті ж сполуки, на які націлена імунотерапія. Про це повідомляє видання Science.

Ряд иммунотерапевтических... ( подробнее )

За рік астрономи зафіксували майже 500 вибухів в ядрах галактик

Крім майже одного мільярда зірок Чумацького шляху місія Gaia (Гея) Європейського космічного агентства також спостерігає экстрагалактические об'єкти. Автоматизована система попереджень цього космічного апарату повідомляє астрономів про виявлення так званих «транзиентов», або короткочасних спалахів. У новій науковій роботі команда астрономів відкрила,... ( подробнее )

Неймовірне таймлапс-відео в космосі показує 2 поїздки навколо Землі

Це неймовірно швидке подорож стало можливим завдяки покадрової відео з Міжнародної космічної станції, випущений у цьому місяці Європейське космічне агентство.

Приголомшливий проміжок кадрах видно маси клубочаться грозові хмари і яскраво освітлених міських центрів світяться в темряві космосу, і дозволяє глядачам побачити деякі місця, як... ( подробнее )

Муміфіковані трупи трьох людей були знайдені в Мексиці

Три тіла були виявлені на вулкан Піко-де-Орісаба, найвищої вершини в Мексиці в 5610m над рівнем моря, розташованому в штатах Веракрус і Пуебла.

Аналіз ДНК тепер буде використовуватися, щоб офіційно... ( подробнее )

Цей дивний експеримент Лего було зроблено в ім'я науки

В ім'я науки, шість Сполученого Королівства та Австралії педіатри погодилися проковтнути "лего", щоб визначити, як довго він буде приймати для їх тіла, щоб передати їх.

Професіонали охорони здоров'я опублікувала результати свого дослідження в цьому місяці в Журналі педіатрії та дитячого здоров'я.

подробнее )

Темна сторона мари Силіконової долини з розширенням життя

Після двогодинного сеансу медитації, він пішов, щоб витрачати тисячі доларів на його останній індульгенція — ін'єкції стовбурових клітин. Лікар клініки запевняє його, що вилучення стовбурових клітин з кісткового мозку і введення їх в інші тканини омолодить їх слабкість держави. Він вірить їм на слово, так само, як він сподівається, що обприскування... ( подробнее )