Телефоны

Повернення культового телефону підтверджено

Новий телефон був вперше виявлений в Австралії в ніч на вівторок на те, що абсолютно б їй надії був описаний як місце в Музеї Сучасного Мистецтва в Сіднеї.

Хоча дизайн телефону напевно зустрічається в сучасних тег – це відродження старої класичної та передової піонером в новій категорії складна пристроїв під капотом все виглядає трохи останнє... ( подробнее )

"Жахливий" рої дронов дефлектора влади

Протягом декількох тижнів, починаючи з середини грудня, жителі на північному сході Колорадо повідомляють про десятки спостережень безпілотних літаків — це машини з розмахом крил до шести метрів — рухатися в точному, решітки утворень в нічному небі протягом декількох годин за раз.

“Ну, вони отримали дві червоні миготливі вогні і білий світ,... ( подробнее )

Техніка зшивання зникнуть

На MacBook Air і Pro ноутбуки вже виступає на університетських містечках в минулому, незважаючи на часто коштувати більше, ніж у конкурентів.

Ноутбуки від Apple були і залишаються популярними з кількох причин, в тому числі і культурної потуги і довговічності.

Такі речі, як портативність і весь день без підзарядки, зробив Макбук... ( подробнее )

Нові технології очікується в наступному iPhone

Телстра і Оптус провів багато 2019 говорити про свої плани на їх мережа 5G і в кінці року оператор Vodafone підтвердив, що це також працює на мережі 5G в той час як він чекає на вердикт про злиття з ТПМ.

Але якщо ви хочете підключитися до досвід обіцяна швидкість завантаження і затримки в новій мережі ви можете не тільки забрати SIM-карту... ( подробнее )

Трамп бластів яблуко через 'задні двері'

Це частина тривалої сварки із-за уряд США вимагає для Apple, щоб розблокувати два айфона, підключених минулого місяця зйомки в Пенсакола військово-морській базі у Флориді.

Ми допомагаємо Яблуко весь час з торгівлі та багатьох інших питаннях, і тим не менш вони відмовляються розблокування телефонів вбивць, наркоторговців і інших кримінальних... ( подробнее )

для iPhone кабель для зарядки: Apple може бути змушена змінити до USB-З

Технологічний гігант, можливо, доведеться перейти на USB-кабель з — і угробити дуже популярним роз'ємом Lightning в Європі.

Яблуко би тільки бути змушені використовувати цей загальний зарядний пристрій в країнах ЄС — але, ймовірно, зробити те ж саме в США і взагалі у всьому світі.

ЄС готується до голосування з цього питання "на... ( подробнее )

Безкоштовно для виправлення проблеми розчарування телефону

Ті, хто купив один з випадків Розумний від Apple батарея, в яку додані додаткові батареї і захист 2018 айфон хз, хз Макс і XR моделі, повідомили, відчувають проблеми з зарядка чохол і телефон.

Користувачі повідомили про випадок іноді не заряджається, коли підключений і не заряджається iPhone і він підключений до надійної небудь.

Компанія... ( подробнее )

Кес 2020: найкращі тренди з шоу споживчої електроніки

У той час як багато компаній були штовхає свій бренд у встановлених категорій, таких як телевізори і комп'ютери, деякі показали цікаві проблиски майбутнього.

На тлі деяких менш надихаюче в наметах штовхають дешеві плоскі панелі, кволі навушники і навіть портативні CD-плеєри (в 2020 році!), кілька учасників змогли принести що-то варто хвалитися,... ( подробнее )

Користувачів Instagram будуть любити цю повітряну камери selfie

Легкий, доступний кишеньковий дрон камери можна прив'язати кінцеву аерофотознімки і компанія за AirSelfie показав більш різновидів продукту.

AirSelfie продемонструвала свій довгоочікуваний і критиками повітря Пікс аэрофотоаппарат на виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі на цьому тижні.

Повітря Пікс виграв 'кращий в нагороду... ( подробнее )

Незвичайна особливість зміна наших телефонів

Samsung у минулому році представила свій смартфон Galaxy пас на його власні спеціальні розпакований подія незабаром після Кес було і немає.

Поки телефон був на прицілі, перш ніж його первісна приблизна дата запуску пристрою коментар зламався і зламався, він в кінцевому підсумку зробити його на деяких ринках у другому півріччі 2019 року.

Він... ( подробнее )