Телефоны

Яблуко вдарив $9м за брехню австралійців

За словами Сари суду, комісар Австралійська Комісія з конкуренції і споживачам, які завели справу проти технологічного гіганта, штраф штрафи за порушення прав споживачів в Австралії.

"Це хороший результат для нас і головне хороший результат для споживачів," мс суді розповів новини.ком.ау.

Apple, був притягнутий до суду АССС за... ( подробнее )

Защищенные смартфоны: насколько они практичны в использовании?

За последние несколько лет в мире мобильной электроники появился новый термин – защищенные смартфоны. Это отдельная категория мобильных девайсов, которые созданы для людей, занятых опасным трудом, ведущих очень активный образ жизни либо для поклонников экстремальных видов спорта. Соответственно, это делает их практически не уязвимыми от падений.

Впрочем,... ( подробнее )

Блицы Samsung iPhone для швидкості інтернету

Останні цифри говорять про те, що на даних швидкостях, Samsung Galaxy С9 виконує послідовно краще, ніж новий iPhone х, передає Сонця.

На швидкість завантаження інформації по телефону залежить від цілого ряду факторів.

Ваше місце розташування, в мережі ви використовуєте, і навіть погода все може зробити різницю у вашій швидкості... ( подробнее )

Все про Meizu 16: живі фото, характеристики і ціни флагмана витекли в мережу

Смартфони ювілейної лінійки Meizu 15 вже почали з'являтися у продажу, а ближче до кінця літа компанія випустить «повноправний» флагман Meizu 16. Ми вже бачили, як виглядає задня частина смартфона, а тепер в мережу потрапив знімок фронтальної панелі. Одночасно з цим інсайдери опублікували ймовірні специфікації стандартної моделі і великого Meizu 16... ( подробнее )

Стрьомно функція руїн в іншому випадку дивовижний телефон

Жарти в сторону, у Xperia XZ2 може бути самий унікальний смартфон в даний час на ринку, і це не погано. Ось все, що вам потрібно знати про цієї амбітної пристрої:

Дизайн

Відійшовши від площі зовнішній вигляд своїх попередників, новий флагман компанії Sony спостерігається масовий зсув у естетичному оформленні і здебільшого, це... ( подробнее )

Samsung і LG обіцяють смартфони без динаміків вже в наступному році

Навесні Samsung привезла на виставку Display Week прототип екрану, передає звук за допомогою вібрацій. Технологія дозволяє позбутися від звичного розмовного динаміка, і, за повідомленнями корейських ЗМІ, на початку наступного року компанія представить комерційну версію розробки. LG теж не залишиться осторонь і випустить власне рішення.

подробнее )

Зонд як Amazon виставив умови

Убивчий доповідь в Нью-Йорку, Китай дивитися праці виявила жахливі умови відправлення працівники мають право При Ехо гучномовців та електронних книг Kindle.

Кур'єрами, схожі на контракт працівників в Австралії, не вправі розраховувати на оплату лікарняних або відпускних, а може бути звільнено без заробітної плати за темпів виробництва,... ( подробнее )

Передчуття підйом Китаю 'чорних технологій' промисловості

Китайського виробництва xdh з-Ср-5600 сканер — або "мобільний сищик", як торговий персонал описав його, коли рекламували його заявлені характеристики — був одним із сотень пристроїв спостереження на виставці в недавній поліцейської техніки виставці в Пекіні.

Китайська Міжнародна виставка поліцейського обладнання є одна зупинка магазин для... ( подробнее )

'Обламує вниз': постріл Apple в ФБ

Не було ніяких нових елементів оголошено на конференції технологічний гігант у всьому світі розробниками ніч, але і там було майже переважною список покупок програмних функцій розкривається для телефонів, планшетів і комп'ютерів, і Apple показало, що вона не боїться приймати своїх суперників на голову.

Не тільки компанія відкриє новий спосіб... ( подробнее )

Ви можете бути в змозі виправити помилку, що несправний Датчик, після всіх

Представників в Сан-Франциско компанія відвернулися споживачів зі скаргами на несправний Fitbits, якщо їх продукт несправний після одного року, і запропонували тільки заміну несправної техніки на період від 30 днів після покупки.

подробнее )