Телефоны

Телстра малює перша кров в битві за 5г

Компанія оголосила сьогодні, що вони перейшли на технологію 5G в окремих районах Голд-Кост, що робить його одним з перших у світі, щоб зробити так.

Генеральний директор телстра Енді Пенн заявив, що компанія планує більш ніж в 200 5г-здатних сайтів, і працює по всій країні до кінця 2018 року.

"Сьогодні включимо демонструє прихильність... ( подробнее )

Тривожно конфіденційності Google секрет

Ассошіейтед Прес розслідування було встановлено, що багато сервіси Google на пристроях Android і iPhone зберігати дані про місцезнаходження, навіть якщо Ви використовували режим конфіденційності, який говорить, що буде запобігти Google від цього.

Комп'ютер-вчені з Прінстонського університету підтвердили ці результати за запитом ЗС.

По... ( подробнее )

Google буде відстежувати кожне ваше рух, так це чи ні

Компанія Google створила дивно ефективну систему для відстеження тих, хто займається бігом смартфон на операційній системі Android.

Компанії в дуже значній мірі спирається на знання всюди і показувати вам цільову рекламу. Насправді він хоче знати, куди ви йдете, так сильно, що він записує ваші рухи, навіть якщо ви явно про це не.

Розслідування... ( подробнее )

Oppo Find X Super Flash: нова версія флагмана з технологією Super VOOC за ціною $875

Наприкінці червня компанія Oppo випустила флагман Find X з висувною камерою і 3D-сканером особи. Трохи пізніше виробник випустив Oppo Find X Lamborghini Edition. Ця версія отримала технологію швидкої зарядки Super VOOC і цінник в 1700 євро. А тепер виходить Oppo Find X Super Flash — новинка з тією ж функцією, але набагато більш щадним цінником.<... ( подробнее )

Як перейти на цифровий Детокс дієта на сім славних днів

За даними нового дослідження, смартфони є не тільки погіршується лицем до лиця, вони також викликають більше дезорганізації, ніж коли-небудь раніше, повідомляєFox бізнес.

Майже половина американських батьків, опитаних дослідження Уейкфілд сказав, що вони втратили клацати важливу фотографію або відео ключовий момент у житті дитини, тому... ( подробнее )

Водій учень приклеєний до телефону викликає жах аварії

Даніель Купер, 19, був так занурений у її чат, вона врізалася в стіну без гальмування або рульового управління, щоб уникнути цього, сонце доповідей.

Двох пасажирів, які не були пристебнуті ременями безпеки, понесли катастрофічні травми. Перукар були прикуті до її мобільний і поїхала без неї L пластини.

подробнее )

Гра fortnite тепер тільки на дорогі нові моделі Samsung

Там є спеціальний хештег робить раунди на Twitter — #GalaxyNote9 — і вболівальники навіть знімають самі розгортала свої новенькі телефони, як Різдвяний ранок.

Привіт, Samsung Galaxy Примітка 9. #Розпакування #Unpacked2018 pic.twitter.com/Wk58Ve9GpR— Ленс Ulanoff (@LanceUlanoff) 9 Серпня 2018

@Чорно #GalaxyNote9 #Розпаковується... ( подробнее )

Новий конкурент Apple годинник

Галактики дивитися, виявлених у компанії по всьому світу подія в Брукліні, в одночас, стане першим Samsung smartwatch з власного мобільного інтернет-з'єднання, і перші носяться технології в Австралії, які будуть підключатися до мереж мобільного зв'язку за кордоном, що дозволяє австралієць мандрівників, щоб відкрити карти і залишатися на зв'язку під... ( подробнее )

Samsung показав свої нові ноти і висока ціна ще

Але рекордні Samsung в $1799 смартфон, який прибуде до Австралії на 24 серпня, також буде поставлятися з чого-то інших телефонів Google не може збігатися андроїд: це буде єдине пристрій у своєму роді для запуску ігор зараз fortnite приголомшливий успіх.

Галузеві експерти сказав, що натиснувши на "культурний феномен" міг стати переможцем... ( подробнее )

Чи Райс телефону трюк дійсно працює?

Це був довгий день на роботі, а я готувала вечерю, коли трапилася трагедія.

Я простяг руку, щоб схопити мій стакан вина і вибив мій телефон з кухні лави.

Світ раптом сповільнилося, і я з жахом дивилася, як мій телефон перекинувся через повітря до водянистої могилі.

Я зробив відчайдушну серветки, щоб зловити його, але... ( подробнее )