Знаменитості витребувати образи в вірусної кампанії


Опубликованно 06.10.2018 04:39

Знаменитості витребувати образи в вірусної кампанії

Кампанія DefyTheName #прагне перетворити таблиці на хуліганів, повернувши ці образливі імена, які люди називають дорослішанням і використовуючи їх як своїх соціальних мережах ручки.

"З особистого досвіду знаю, що одним з найбільш підступних наслідків дідівщина-це відчуття ізоляції," Левінські йдеться в повідомленні. "Особливо для вразливих груп населення, як у нашій юності, це почуття самотності і страждання в тиші, що руйнує впевненість у собі, знижує самооцінку і призводить до ще гірших наслідків."

Колишній практиканткою Білого Дому Монікою Левінські (л) привітання президент США Білл Клінтон під час їх нібито роман. Фото: Додається

Левінські змінила ім'я в Твіттері дисплей для "Моніка кремезний повія Сталкер, що жінка Левінські".

Вона стала однією з найбільш залякують людей у світі, коли її роман з президентом Біллом Клінтоном з'явився на світ у 1990-х роках.

Олена Данем. Фото: Гетті

Алан Каммінг. Фото: Додається

Її вибір, щоб включити "цю жінку", схоже, камінь в город р-н Клінтон, який ганебно сказав, "Я ніколи не мав сексуальних стосунків з цією жінкою".

Інші знаменитості, які взяли участь у кампанії-це Лєна "плаксиві жиру с**т" Данем, Джон "б***ч лузер" Олівер, Сара "дивний" Сільвермана", Тоні "худий шматок кр*р" яструба " і " Алан "марно" Каммінг.

Тоні Хоук. Фото: Додається

Сара Сильверман. Фото: Гетті

Відео, в якому розгорнута кампанія також показала потужний момент як актриса Maysoon Заїд відкрив її обізвав "дебілами" і "криво Гамбія рот терористичної ч**е б***ч, який виглядає, як вона вдарила по голові сковорідкою і, ймовірно, повинен убити себе."

Олівія Манн. Фото: АFР

Джон Олівер. Фото: ДодаєтьсяКатегория: Интернет