Може супер-швидко і широко доступні 5г бути останній цвях в труну проблеми НБН?


Опубликованно 03.11.2018 09:57

Може супер-швидко і широко доступні 5г бути останній цвях в труну проблеми НБН?

Новий супер-швидкий 5г мережі почнеться викочує з наступного року, з Telstra вже випробувати його в підготовці, і очікувану дату завершення 2020 року.

Це стане першим мобільним технологіям, в своєму роді, щоб запропонувати послуги порівнянна з поточної широкосмугового інтернету, в плані швидкості і потужності, кажуть експерти.

У своїй промові минулого тижня, австралійський конкуренції і стілець споживчими комісії Рід Сімс сказав, що сувій буде мати значний вплив на ринок широкосмугового доступу, в тому числі НБН".

"Послуги мобільного широкосмугового зв'язку може стати більш життєздатною заміною для фіксованого ШСД," Містер Сімс, - сказав.

“Це приводить нас до цікавого питання конкуренції: що значить 5г на НБН? Нам доведеться почекати і подивитися, що відбувається, коли 5г стає широко доступний і як ринки відреагують".

Розгортання Національної широкосмугової мережі страждає від проблем, Деякі клієнти незадоволені повільним або ненадійним з'єднанням. Фото: Бьянка Де Марчі

У минулому році колишній НБН з бос Білл Морроу закликав до введення податку на послуги мобільного широкосмугового зв'язку, що було сприйнято як бажання обмежити конкуренцію, коли він почав.

Тодішній прем'єр-міністр Малкольм Тернбулл швидко збили ідея, але явного занепокоєння операторами НБН привів АССС винести попередження.

“Те, що ми ніколи не повинні робити, однак, прагнуть стримувати інших, в цілях захисту бізнес-модель НБН. Це стане катастрофою для споживачів", - сказав містер Сімс.

НБН потерпає від значних проблем протягом багатьох років, від бюджетних обдувы і тривалих затримок, зростаючий гнів серед споживачів про сумнівні швидкостях і неповної надійності.

Telstra є опробування нових 5G мобільних інтернет-технологій і, як очікується, щоб почати прокатки його в наступному році. Фото: ААР

В даний час мережі мобільного зв'язку Австралії здатний забезпечити завантаження даних зі швидкістю до 20 мегабіт в секунду, але реальна швидкість з'єднання буде нижче через перевантаження.

"Максимальна швидкість завантаження в мережах 5G може бути більше, ніж один гігабіт в секунду", - говорить сповідують штанги Університету Мельбурна Такер. "Але на практиці, він, ймовірно, забезпечить швидкість завантаження близько 100 мегабіт в секунду або вище."

Професор Такер сказав, що споживачі могли бачити в мережі 5G в якості зручної альтернативи підключення до НБН.

Однак вартість буде значно вище, враховуючи плани НБН б більшу кількість даних, ніж мобільних пакетів.

"Це буде одне з головних відмінностей між НБН і 5G", - сказав він.

Крім того, в мережах 5G буде мати меншу дальність покриття та оператори повинні інвестувати в більшу кількість базових станцій, щоб забезпечити аналогічні покриття, що в даний час доступно з 4G.

Wulguru бізнесмен Денніс Еванс засмучений НБН розкачати. Фото: Еван Морган

Представник компанія NBN Co сказав він уже стикається з конкуренцією з високошвидкісними мережами 4G, але поглинання сервісу залишався сильним.

"Незважаючи на це конкуренція з швидкісний 4G мобільний, НБН вже досягнення цільових показників майже на 75% по всій країні", - сказав спікер.

"Ми прогнозуємо, що близько 25 відсотків житлових будинків будуть або мобільного широкосмугового тільки вдома або будуть пустувати і не робити ніяких широкосмугових послуг — і це саме те, що відбувається на землі."

Він очікує, що восьми мільйонів будинків буде активовано підключення до мережі НБН до 2020 року, коли 4G буде повністю розгорнута.

"Реальність така, що навіть з загальнонаціональної високошвидкісної мережі 4G доступні, фіксованих широкосмугових мереж, у тому числі 4,4 млн будинків і підприємств на НБН мережі — досі близько 97 відсотків всього інтернет-трафіку в Австралії з мобільного несучи залишки."

Австралійський конкуренція і споживач голова комісії Рід Сімс застеріг від спроб задушити 5г заради НБН. Фото: ААР

Харрісон Эстбери з порівняння споживчих Canstar послуги Синь сказав, що це буде захоплююче кілька років інтернет-технології в Австралії.

"Це гаряча дискусія починає розгоратися як 5г краях, ближче до виходу на публіку — 5г очікувана досягти гігабітних швидкостей, в той час як НБН було зустрінуте суперечливо, як здається камбали з 100 Мбіт / с максимальної швидкості," Містер Эстбери заявив.

Але він не думає, що 5G буде НБН вбивця деякою підозрою.

“Це не означає, що ви не повинні отримати трохи схвильований. З до 20 Гбіт / с швидкість завантаження теоретична можливість, Австралія може випробувати цілий новий світ, коли справа доходить до інтернету. Він може бачити допоміжну роль поряд з НБН," Містер Эстбери заявив.Категория: Интернет