Темна сторона мари Силіконової долини з розширенням життя


Опубликованно 14.12.2018 01:48

Темна сторона мари Силіконової долини з розширенням життя

Після двогодинного сеансу медитації, він пішов, щоб витрачати тисячі доларів на його останній індульгенція — ін'єкції стовбурових клітин. Лікар клініки запевняє його, що вилучення стовбурових клітин з кісткового мозку і введення їх в інші тканини омолодить їх слабкість держави. Він вірить їм на слово, так само, як він сподівається, що обприскування нікотин в рот дасть йому переваги сигарети без негативних побічних ефектів.

Коли він іде на ніч, обладнана з мелатоніном у таблетках і синій світло блокування окуляри, щоб гарантувати його цикл сну не порушується, він задоволений своїми досягненнями у цей день. Він зробив ще один маленький крок до своєї мети. Він може бути продуктом 21-го століття, але він також є частиною зростаючого контингенту, які роблять все від них залежне, щоб зробити його живим у 23.

Силіконовій долині венчурний капіталіст Пітер Тіль влив величезні гроші в науці довголіття. Фотограф: Девід Пол Моріс

Люди вже давно відчуває одержимість жити вічно. Але всі ті, хто поділяє прагнення до безсмертя є щось загальне — їм не вдалося. І все ж мрія про вічність не вагався. Настільки, що багато хто сьогодні живі не може допомогти, але цікаво, якщо ключ до їх безсмертя вже причаївся в постійно розширюється калюжі людських знань.

Сучасна наука відкрила асортимент нових способів поліпшити виживання, і тепер члени технологіями і ультра-багаті прийняття нових підходів у спробі продовжити своє життя. Але те, що часто залишається недомовленим, що сучасна наука також показала темну сторону збільшення тривалості життя: неминучі фізіологічні компромісів, які, здається, призначені, щоб затримати нас. Природа, здається, спростовують наші людські форми від необхідності він всіх. Так що це буде: людство, чи щось зовсім інше?

УТОПІЧНА ФАНТАЗІЯ

Людство має довгу і славну історію невдалих пошуків безсмертя і звеличуючи має переваги різних еліксирів життя.

У 1930-х роках вчені провели експерименти на щурах показують, що обмеження калорій може привести до значного збільшення тривалості життя, знаходячи, що все ще тримає велику вагу з сьогоднішніх шукачів безсмертя. Незважаючи на цей успіх, дослідження процесів старіння залишався малого масштабу в кращому випадку. Але була революція на горизонті.

1945 року народження геронтологическое суспільство, яке створило журнал і культивується дослідницького інтересу в цій новій області. Її робота виявиться стоїть, а по розумінню початку 1980-х років людство і апетит для дослідження старіння значно зросла.

Обмеження калорій було не єдиним пунктом у списку вік-припинення стратегій. Нові проникливості в клітини спілкуються за допомогою сигналізації та вплив цього процесу на поведінку клітини швидко виходять на перший план. Особливо ті, які засновані на гормон інсулін, який був знайдений, щоб регулювати багато аспектів старіння.

Тоді, в 1990 році, Даніель Рудман зрадила з його дослідження гормону росту людини. Він зауважив, що обсяг м'язової маси тіла (все тіло, крім жиру) зменшилася як кількість гормону росту, який виробляється клітинами організму ослабла. Цікаво побачити, якщо він міг звернути цю тенденцію назад, його команда вводили літніх чоловіків з синтетичними гормонами росту, активізації їх тіла з більш молодий формі, відновлюючи їх здатність розщеплювати жирові клітини і виростити нову кісткову і м'язові клітини.

При цьому підприємці сіл і прийняв до відома. Багато стрибнули на ідею для матеріальної вигоди, вирішив продати гормон як антивікової терапії. Журналісти були потрапити в хвилю збудження, написання "укол молодості" і з проханням, якщо ми могли б зараз повністю зупинити процес старіння.

жінка, попиваючи зелений смузі загального зображення

Почалися метаморфози анти-старіння промисловості. І хоча ніхто точно не знав, що світ буде з'являтися, коли їх місія довголіття було зроблено, вони вирішили, що це буде щось гарне.

Гормон росту людини захоплення з відпалою, але купа альтернативних додаткова терапія з готовністю зайняв своє місце. 2003 бачив завершення проекту "Геном людини", який, як вважалося, містить відповіді для вирішення багатьох вікових захворювань шляхом виявлення ключових генів, які їх викликають. Ще відповідь, щоб уникнути ушкодження, яке приходить з віком залишається недосягнутої.

БИОХАКЕР ТІЛА

Є безліч кафе в Каліфорнії. Але є дещо, в центрі Лос-Анджелеса і Санта-Моніки наприклад, які пропонують унікальний досвід. Усередині ви знайдете освітлення змінюється протягом дня, електромагнітних стільці призначена для збільшення потоку клієнтів кров, і кави, які переплітаються з маслом і подають з маслом. Це підприємець Дейв Аспрей, куленепробивне кафе, розташованому в самому серці так званого биохакер руху.

Еспрі-відомий, суперечливою фігурою, які часто публічно заявляє, що він буде жити до 180 років, збільшуючи його щоденні звички, щоб змінити свою фізіологію. Куленепробивний блог фірми Asprey, усіяний статті та подкасти з докладним описом переваг для здоров'я, нібито можна досягти застосуванням таких "писак"..youtube-iframe {display: block;height: 0;overflow: hidden;padding: 0;padding-bottom: 56.25%;position: relative;margin-bottom: 20px;}.youtube-iframe iframe {border: 0;bottom: 0;height: 100%;left: 0;position: absolute;top: 0;width: 100%;}

Далеко не точна наука, биохакер-це зонтичний термін, що охоплює купу Самодопомоги матеріалом, ложкою наукового міркування, а також посипати філософії для хорошої заходом. (Люди, які використовують технології, щоб збільшити свої тіла, також називають biohackers, але вони частіше називають трансгуманисты, що ми прийдемо пізніше).

Деякі з найбільш ексцентричних biohackers навіть заохочувати регулярне вживання легальних і нелегальних наркотиків, таких як психоактивну наркотичний засіб МДМА, щоб поліпшити харизму і нарколепсії модафініл ноотропні для поліпшення когнітивної функції. І на відміну від багатьох антивікових Силіконової долини компаній, які приділяють велику довіру до генетичної мінливості грає ключову роль в старінні, биохакер приймає чисто эпигенетический підхід. Він проповідує, що ми можемо досягти довголіття, просто змінивши свої звички та спосіб життя.

Отже, якісь фізичні стресори робити biohackers рекомендуємо ми піддаємо себе? Є багато, але відмінним прикладом є загальним biohack приймати холодний душ. Імовірно, намочивши своє тіло в крижану воду, забезпечує благом для імунної системи. Наукових доказів, що підтверджують це, в кращому випадку попередній, і підкреслює тенденцію biohackers легко екстраполювати на результати наукових досліджень, які посилюють їх світогляд. Але вам потрібно тільки подряпати під поверхнею, щоб розкрити каламутну воду внизу.

Кріотерапія стала дуже популярною в останні роки.

Холод також може тренувати свої судини, щоб бути чуйним, активації спалювання калорій бурого жиру і зменшити запалення, але це палиця про два кінці. Низькі температури також може стискати кровоносні судини, підвищує артеріальний тиск, а також підвищити сприйнятливість до інфекцій. Це діє в якості протидії передбачуваним (і непідтверджені) благо здоров'я.

Маючи це на увазі, холодний душ і інші екстремальні практики - Дейв Аспрей, який думає, що йому допоможе жити до 180 років - молодий чоловік, це гра, і може літати в умовах тривалого життя. У биохакер практика може дати чистий виграш в здоров'ї, коли ви ще молоді, але з віком є шанс, що баланс буде зміщуватися у бік втрати.

НЕМИНУЧІСТЬ КОМПРОМІСІВ

Поле биохакер рідко вважає темну сторону збільшення тривалості життя, що все приходить з компроміс. Дослідження показали, що ми можемо продовжити життя, але по вартості здатність боротися з інфекцією. Наприклад, ми можемо продовжити життя плодової мушки, дрозофіли, змушуючи їх з'їсти високим вмістом цукру, низьким вмістом білка дієти. Це пов'язано з певними витратами у вигляді менше потомства однієї батьківської і зниження здатності боротися з інфекцією, процес, який вимагає білка.

Ми можемо також збільшити довговічність, збиваючи імунні гени або піддаючи летить до мертвої інфекції. Але, крім того, обидві ці процедури призводять до істотно знижена здатність боротися жити інфекцій.

Збільшення клітинних компонентів розкриває молекулярні деталі, що лежать в основі багатьох таких компромісів. Історія Попелюшки анти-старіння поле шляху mTOR (мішень рапамицина у ссавців), молекула, яка виконує різні ролі, посилаючи сигнали по всьому тілу. Контроль mTOR в дію дозволяє нам контролювати значну частину системи клітин, включаючи, як вона старіє і ділить. І зараз існує безліч омолоджуючих препаратів, які модулюють активність мТОР.

Biohackers, в свою чергу, мають тріщини так, щоб природно маніпулювати мТОР в подібний стан, обмежуючи їх споживання калорій, іноді через періодичне голодування. Логіка позаду цієї істоти, що mTOR тільки сигнали на стільниковий, щоб побудувати і зростати, коли є достатня кількість поживних речовин для того, щоб бути вартим. Тому, споживаючи менше їжі, значить, менше мТОР активності, зниження росту клітин і, в свою чергу, рівень клітинної смерті. Але практика показує, що пригнічуючи функцію цієї важливої молекули не тільки уповільнює старіння, але і пригнічує імунну систему.

Пригнічуючи імунну систему, захищає наші мітохондрії. Фото: Радж Creationzs

Наша імунна система є дорогою, так як вона використовує наші дорогоцінні мітохондрій (батарейок, що влада наші клітини) утворює токсичних сполук і викликати запалення при боротьбі з мікробами, які пошкоджують мітохондрії. Тому, пригнічуючи імунну систему, як показано в нашій роботі та в інших місцях, ми можемо уникнути подібних ушкоджень і дозволяють збільшити довговічність.

Звичайно, такий підхід приходить з чималим ризиком. Ці всі експериментальні дослідження проводилися в контрольованих умовах, з мінімальним впливом мікробів. У природному середовищі, свідомо послаблюючи імунну систему, будь то за допомогою наркотиків, яке доповнює або обмеження калорійності харчування, може коштувати нам дуже дорого, особливо у світі, де бактерії постійно розвиваються більшої стійкості до антибіотиків.

Компроміс між імунітету і довголіття є прекрасним прикладом природний спосіб урівноваження Ваг. Профілактика мітохондріальних пошкоджень і припиняє загибель клітин може здатися відмінною життя-розширення досвіду на обличчі, але вищесказане повністю функціональний імунну відповідь до вас є важкі і потенційно смертельні, ціна.

Варто також зазначити, що природний добір зберіг мТОР-еквівалентний механізм впродовж всієї еволюції всіх тварин, грибів і рослин, який підкреслює, наскільки корисною вона повинна бути. Можливо, ми не повинні бути настільки готові возитися з такою невід'ємний елемент фітнес-наших клітин.

БЕЗСМЕРТЯ АБО ЛЮДСТВО?

Завжди знайдеться безліч способів наших смертних форм може піти не так. І ми бачили, що фізіологічні обмеження здаються завжди утримують нас від радикально розширивши наші тривалості життя і усунення основної причини старіння — якщо воно взагалі існує.

Але на кордоні між науковою фантастикою і новаторською науки інші цікаві технологічні ідеї, які могли б, можливо, відкрити інший вид безсмертя. Технологія вже може допомогти нам зловити вікові дефекти на ранній стадії, але вона має потенціал, щоб стати ще краще: а що, якщо нам вдалося обійти зовсім біологічні компромісів?

Neuralink мільярдер Елон Маск в компанії вже на марші, щоб поставити нас вниз цей трансгуманист шляху. Вона передбачає майбутнє, в якому люди набагато більш тісно пов'язана з електронними пристроями, ніж ми сьогодні. Вона пропонує нам працювати в напрямку мозок-машинний інтерфейс, що б принципово інтегрувати нас з нашою технологією, досягаючи справді симбіотичних відносин.

Елон Маск хоче ваш мозок. Фото: Кріс Карлсон

Дослідження все ще перебуває в його ранніх стадіях, але мозок-машинних інтерфейсів вже знаходяться у використанні у вигляді вушних і очних імплантатів, які можуть відновити наші почуття, і мозкові імпланти, які дозволяють людям з обмеженими фізичними можливостями віддаленого управління комп'ютером і роботами. Neuralink прагне піти ще далі і, непомітно з'єднує нас з електронних пристроїв, інтернету і навіть інших людей. По суті, ми були б енциклопедичну інформацію під рукою і мати можливість спілкуватися один з одним телепатично.

Щоб зробити цей чудовий аксесуар можна, Мозково-машинний інтерфейс б впорскують в нашу кров і досягає мозку. Там він буде самостійно зібрати в сітчасту структуру, на зовнішній стороні кори головного мозку, що обплітають технології на основі нашого розуму і свідомості.

Незважаючи на інвазивність імплантатів Neuralink, є вже безліч здорових людей, які прагнуть до такого штучного підвищення. Деякі навіть пішли так далеко, щоб провести операцію на собі, просто встановити гаджет мізерні реальної вартості. Але це може бути тільки початок.

Neuralink і технологія його надихає, може стати воротами в постчеловеческом майбутньому. Завдяки дослідженням у цій галузі, ми можемо розшифрувати значить точно перевести наше органічне шляхів хімічних нейронів в електронні дані, які можуть инкапсулировать їх. І тому ми можемо, зрештою, вдасться захопити нашу істот в комп'ютер і жити вічно, як пам'ять до частини програмного забезпечення.

Це може бути екстремальне рішення питання про те, як жити вічно, але є багаті люди, такі як підприємець Дмитро Іцков, присвячена ідеї об'єднання з комп'ютером. Іцков це Ініціатива 2045 перегляди мозок-машинних інтерфейсів, як тільки перший крок у чотири-частина шляху, який досягає найвищої точки в штучному житло мозку людини, яка управляє голограмою-Аватар.

Іцков і інші футурологи обіцяє безсмертя, але щоб знайти її, нам доведеться зробити, можливо, самий великий компроміс їх все, віддаючи один з наших найцінніших і визначають подарунки: наша людська форма. Органічний мозок назавжди був посудину нашої душі. Штучна копія може піти так далеко, як захоплення всієї мережі з 100 трильйонів сполук, але це правда ти?

Що ми залишимо після себе, якщо завантажити наші мізки?

Це глибоке питання, але в нашій трансцендентності (або розбіжності) від органічної речовини означає, що ми цілком можемо перестати бути людиною, як ми його знаємо. Побоювання, що люди воюють за тисячоліттями — ресурси, багатство, друзі — може перестати бути важливим. Фізичних задоволень, які були основоположними для нашого досвіду — інтимність, азарт, музика, їжа — можуть бути замінені віртуальними сигнали і синтетичних стимуляторів.

Або, принаймні для деяких. Інша частина нас, хто не може дозволити собі стати безсмертними аватарами залишиться, щоб боротися за цих тривіальних проблем, у той час як багаті після людей дрейф вище для вічності.

Маск показав, що підприємництво може внести свій внесок в науку завдяки своїй вилазки в космічній галузі та революційний дизайн ракета його компанії. Але боротьба за довголіття був так міцно обійняв Силіконової долини і інших в діловому світі, що деякі науковці активно дистанціювалися від вирішення проблеми. У біологічних польових досліджень, які так пов'язаних із всесвітньою мережею експертів, більш благородних цілей повинні зайняти чільне положення.

Фундаментальною працею з усіх цих зусиль полягає в тому, що вони є прикладом науки, ймовірно, викликано не стільки прагненням до глибшого розуміння Всесвіту і на благо людства, а на особистій вигоді і індивідуальної вигоди.

Чи будемо ми коли-небудь знайти спосіб, щоб подолати фізіологічні компромісів, які стримують безсмертя, то ми дійсно бути в змозі відтворити людську свідомість в комп'ютер питання надто для нас поки складно відповісти. Але тих, які ведуть звинувачення проти смерті, принаймні, надихає нас вести здоровий спосіб життя, або вони просто згуртовується проти неминучої долі?

Якщо ви запитаєте багатих покровителів Силіконової долини, відповідь буде колишньою. Вони направляють вас до статистики тривалості життя, які показали, що ми переживемо більше десяти років у середньому довше, ніж ми зробили 50 років тому . Вони також підкреслюють зростаючу кількість доказів, що суперечить ідеї "верхня межа" про те, як довго людина може вижити.

Поточні дослідження, вони стверджують, що вже дає плоди, і це тільки експоненціальний прогрес звідси. Але, можливо, на жаль, наші дослідження проливають світло на суттєві недоліки у здоров'ї, що може бути як наслідком нашого втручання в антивікової терапії. Людини, схоже, продовжує перевищувати його можливості.

Джеймс С. Хортон є аспірантом в Університеті р. бат, Великобританія і Микола К. священик-викладач в університеті.

Ця стаття була спочатку опублікована на розмову і була відтворена з дозволу.Категория: Наука