Автодозвон на iPhone: як встановити і навіщо він потрібен?


Опубликованно 22.12.2018 03:42

Автодозвон на iPhone: як встановити і навіщо він потрібен?

На жаль, функції "Автодозвону", як такої, в iPhone немає, ні на одній iiOS. Багато ресурси повідомляють про наявність додатка автодозвону в App Store, але на жаль, це не так. Подібним чином, надходять не всі ресурси, але їх більшість. Це сумно, адже багато користувачів в це вірять і витрачають час, намагаючись включити його. Як же встановити “Автодозвон" на iPhone, якщо його немає? Навіщо потрібна така можливість?

"Автодозвон" - дуже корисна функція. Вона, безсумнівно, стане в нагоді користувачам Apple Watch, так як вони дуже добре взаємодіють з Siri, а Siri - з "Автодозвоном", якого, на жаль, як такого на iPhone немає.

Насправді, це навіть зручніше, так як не доведеться робити нічого, крім виголошення однієї голосової команди. Як ви вже зрозуміли, така опція може функціонувати тільки з голосовим помічником Siri. Зараз розповімо, як правильно використовувати "Автодозвон" на iPhone. Siri - розумний асистент

Якщо в налаштуваннях немає такої функції, як "Автодозвон" (iPhone), то це не значить, що його не можна поставити. В такому випадку нам допоможе Siri. З її допомогою можна здійснювати дзвінки, так як вона дуже добре визначає імена людей і їх номери.

Для того щоб зателефонувати останнього номера в телефонній книзі, потрібно зробити кілька простих дій: Розблокує ваш iPhone. Утримуйте кнопку Home, щоб відобразити вікно Siri. Вимовте фразу: "Подзвони ще раз". Siri почне дзвінок останнього контакту, якому ви нещодавно дзвонили.

Якщо ви дзвонили абоненту, а він не відповів, можете перенабрати йому з допомогою Siri. Як змусити Siri зателефонувати?

Якщо ви зателефонували, і вам не відповіли, можете відразу ж попросити Siri набрати номер абонента.

Для цього потрібно: Розблокує ваш iPhone. Утримуйте кнопку Home, поки у вас не з'явиться Siri. Вимовте фразу: "Передзвони". Дочекайтеся поки Siri почне набирати номер.

Щоб використовувати "Автодозвон" без розблокування екрану, зайдіть у налаштування заблокованого екрану і виберіть пункт "Використання Siri". Тепер, щоб використовувати Siri, вам не обов'язково робити розблокування iPhone. Автор: Підлубний Данило 23 Листопада 2018Категория: Технологии