Кібер експерти кажуть, що це повідомлення вірусне попередження є містифікацією


Опубликованно 08.01.2019 01:48

Кібер експерти кажуть, що це повідомлення вірусне попередження є містифікацією

Тривожне попередження, яке поширюється як лісова пожежа через службу обміну повідомленнями, повідомляє користувачів про майбутній вірус-Ладена пряме посилання називається "Мартінеллі".

Проте, користувачі не повинні бути стурбовані, тому що експерти з безпеки кажуть, що послання-це лист щастя, і "Мартінеллі" небезпечний обман. Коротше кажучи, немає ніякого ризику і немає необхідності шепотітися.

Однак, повідомлення було пов'язане з "WhatsApp для золота" шахраїв, які нібито пропонують спеціальні, приховані версії сервісу обміну повідомленнями з додатковими функціями.

Австралійські користувачі WhatsApp були засипані цього повідомлення за останні 24 години.

Лохотрон закликає користувачів перейти небезпечною ссылке через додаток "оновлення" нібито преміум сервіс.

Як тільки вони натиснули на посилання, то потрапите на сайт пронизана шкідливих програм, які можуть проникнути у ваш телефон, і вкрасти ваші повідомлення та інші особисті дані.

І, згідно з повідомленням цим вранці раунди, посилання "Мартінеллі" вчинив би так само.

"Якщо ви знаєте кого-небудь з допомогою WhatsApp ви можете пройти на цій," вірусні попередження відправлено сьогодні вранці австралієць користувачі WhatsApp читає.

“Це колега порадив, що вони завтра з WhatsApp називається Мартінеллі не відкривайте його, він зламує ваш телефон і нічого вже не виправиш. Поширити слово".

Однак "Мартінеллі відео" не існує і, як видається стійка для справжніх шахраїв — в WhatsApp золото.

Повідомлення додає: “Якщо ви отримаєте повідомлення, щоб оновити WhatsApp на WhatsApp на золото, не натискайте !!!!!

“Зараз по новинах сказали, що цей вірус важкими і суворими. Передайте це всім".

Новини.ком.АУ зв'язався з WhatsApp для коментувати попередження та "Мартінеллі" загрозою, але компанія поки ніяк не відреагувала.

Кібер експерти кажуть, що WhatsApp золото є реальною загрозою, але Мартінеллі відео не існує.

А будь-які посилання на преміум сервіс WhatsApp це справжній лохотрон, експерти з безпеки радять користувачам не направляти вірусне попередження — яка доводиться до тисячі нас сьогодні вранці — як це розуміти конкретні загрози Мартінеллі-це обман.

Кібербезпека фірма Sophos охарактеризував послання як "сміття" і викликає відео "вигадані загрози".

Факт-переглянувши сайт, Snopes держав зловісне відео насправді не існує — але був частиною ланцюжка повідомлень обман, який розпочався кілька років тому.

"Враховуючи, що там, мабуть, не 'Мартінеллі' відео, користувачі WhatsApp безпечні від неї", - обидва писали в пості.

"Всі вони повинні зробити, це повідомити відправникам, що вони були прийняті в ланцюгове лист, скажіть їм, будь Ласка, перестань пересилати, і звичайно, утримуватися від напрямку його самі."

Однак, в WhatsApp Золотий афері, як і раніше, небезпечний, і користувачі повинні побоюватися яких-небудь підозрілих повідомлень обіцяючи першокласний сервіс.

"Нічого нового про WhatsApp золото," антивірус писав.

"Безпека в інтернеті означає, що всі шкідливі програми, які існують, не тільки один або два шкідливих додатків ви чули про через повідомлення друзів у Bad."

Вони також підготували наступні рекомендації:

? Застосувати оновлення безпеки в найкоротші терміни

? Зробити ваші додатки з App Store або Google play

? Використовувати програмне забезпечення безпеки, такі як безпека Мобільна безпека для iOS або Android.Категория: Интернет