Телстра дражнить смартфон 5г угод з мобільного революції з'явиться


Опубликованно 10.01.2019 15:00

Телстра дражнить смартфон 5г угод з мобільного революції з'явиться

Telstra був гоночний мати свою мережу 5G запущена в 2019 році, а 5г-сумісні смартфони стають доступними. Оператор оголосив цей день він вдарив угод з рядом виробників смартфонів, щоб принести їх телефони "виключно" у своїй мережі 5G в першій половині року.

Телстра була кою на конкретику, посилаючись на комерційну чутливості з боку виробників телефонів, але головний виконавчий директор Енді Пенн сказав: "більше одного виробника на борту, включаючи "деякі з великих".

Telstra був спокійно тестує мережі 5G в останні місяці, поступово переходячи на сайти в містах, включаючи Сіднеї, Мельбурні, Аделаїді, Канберрі і Перті. Сьогодні вона налічує близько 207 5г сайтів.

"(В минулому році) всі мережа готова, і ми абсолютно готове", - сказав Пенн сказав. "Час на впровадження 5г залежить від наявності всіх пристроях — телефонах, планшетах і звичайно ж на весь світ Інтернет-речей".

І очікування майже закінчилося.

Ексклюзивний Телстра угод оголошувати може бути засноване тільки на той факт, що він буде бити своїх суперників — Оптус і Водафон — для перемикання на мережі 5G. Містер Пенн визнав угод смартфона будуть обмежені.

Перехід від 4G до 5G обіцяє передачу даних на швидкостях гіпер і низькою затримкою, щоб розблокувати нові додатки. Включення автономного водіння для скачування відео 4K, щоб наш телефон у лічені секунди, є багато, щоб з нетерпінням чекаємо з 5G.

Це було головною темою на виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі на цьому тижні, телекомунікаційні компанії, виробники чіпів і виробники пристроїв прагнуть рекламувати свій прогрес.

Samsung має прототипом смартфона 5г на дисплеї у разі. Компанія використала частину своєї прес-конференції раніше на цьому тижні, щоб говорити про потенційну 5г і обіцяють запуск сумісний смартфон з допомогою чіпів Qualcomm, який відіграє важливу роль у розвитку нових мобільних апаратних технологій.

"Якщо ти телефон 5G в 2020 році, ви будете занадто пізно", процесором Qualcomm старпома йдеться в тонко завуальований удар по Apple, яка не до 5г пропонувати до наступного року.

Інших можливих кандидатів серед тих, відпрацьовані смартфона угод з Telstra включають Huawei і LG.

Samsung демонструє прототип смартфона 5г на Кес.

ЧИ ДОВЕДЕТЬСЯ МЕНІ ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ?

Телстра зробив шум про чекаючи клієнтів, щоб платити більше за послуги 5г, але не чекайте багато чого від походу ціною.

"Ми ще не підтвердили ціни," Містер сказав Пенн. “Я можу сказати вам, що ми зробили на 4G, яка полягає в тому, що ми не диференційовано ціною мережі 4G в 3G-мережах.

"Я дав коментар перед Різдвом навколо клієнтів, готових платити більше за 5г, (але) це не я кажу, що ми будемо диференційовано 5г ціна."

У той же час, носіїв, таких як Телстра витратили мільярди доларів на модернізацію своїх мереж і скуповують нові спектрі", так що, як правило, приведе до зростання цін", - додав він.

Знак рекламує 5г на стенді компанії Qualcomm на виставці International CES в Лас-Вегасі. Фото: AP/Джон Локер

ОЦИФРОВКА ВСІ

Прибуття комерційно доступних смартфонів 5г є завершальним кроком до того, що споживачі можливість користуватися перевагами більш потужною мобільного зв'язку, з австралійцями будуть серед перших у світі, щоб зробити так.

Перехід від 2G до 3G взяв нас за виклик і текст і дозволило споживання даних на смартфонах ми сьогодні сприймаємо як належне. Перехід від 3G до 4G підтримує великому збільшенні посібників відомості дозволяють нам робити такі речі, як потокове Netflix на поїзд.

По своїй суті, 5г використовує набагато більш високі частоти для радіозв'язку, ніж було використано в мережах стільникового зв'язку в минулому. Результат буде більше пропускної здатності і прискорення з'єднання. З 5G, споживачі зможуть насолодитися супер-швидкою завантаження потокової передачі високої якості та ігри, та розвиток таких тенденцій, як доповненої реальності і віртуальної гри.

Ще одним важливим фактором буде зменшена затримка — затримка в передачі даних. Що буде мати вирішальне значення для робототехніки і доповненої реальності, де голити мілісекунд має вирішальне значення. Він буде підтримувати такі речі, як дозволяє віддаленим операції на серці проводяться з допомогою роботизованої руки, поліпшити інтерактивних ігор у віртуальній реальності і забезпечити супер швидкий час відгуку, необхідне для автономних транспортних засобів.

Генеральний директор телстра Енді Пенн говорить 5г скоро в Австралію. Фото: Девід Джераті/Австралійський

Дана технологія буде лежати в основі безлічі датчиків-пристроїв, що зробить все від відстеження вантажу, для вимірювання погодних умов і надання інших додатках інтелектуального обліку.

Цей світ підключених пристроїв називають Інтернет речей і очікуваним благом для гірничодобувної промисловості, виробництва, транспортної логістики, сільського господарства та інших галузей іноді називають четвертої промислової революції істинно віруючих.

"Я думаю, що в найближчі 20 років буде неймовірно в тому сенсі, що було багато оцифровки в світі, але, що оцифровки, як правило, обмежуються тим, що я б назвав послуг шарі, в той час як фізичний світ все ще не оцифровані," містер сказав Пенн.

З 5G, фізичні активи стають все більш оцифрованої. Він стане загальним для тракторів, іригаційних систем і навіть худобу, щоб бути підключений до мережі з сенсорними технологіями. У поєднанні з дозріванням технологій, таких як штучний інтелект і хмарних обчислень, Telstra є оптимістичним про можливості надання послуги і, що більш важливо "рішення" — для споживачів та корпоративних клієнтів.

"Як фізичний світ стає переплітаються з цифровим світом, у вас є можливість підключення до проводів цих даних, у вас є обчислювальної потужності для обробки даних в хмарі, а у тебе ІІ движків, щоб насправді перетворити їх у тісному петельні системи," містер сказав Пенн. "Це призведе до неймовірний світ автоматизації".

Репортер вирушив у Лас-Вегас в якості гостя компанії LGКатегория: Телефоны