Як зробити скидання налаштувань на телефоні: покрокова інструкція


Опубликованно 27.04.2019 01:15

Як зробити скидання налаштувань на телефоні: покрокова інструкція

Смартфон - пристрій, за яким вкрай важливо стежити і доглядати. Багато користувачів вважають, що після покупки телефону не треба більше ні про що переживати. Але насправді це не так. Рано чи пізно прийде час, коли ви захочете дізнатися, як зробити скидання налаштувань на телефоні. Що це таке?

Скидання налаштувань - це функція кожного смартфона, яка дозволяє скинути усі ваші налаштування та параметри, щоб відновити колишній вигляд пристрою, той, який був після покупки. В цьому випадку всі файли, зміни та настройки стираються зі смартфона, тому вкрай важливо, щоб ви розуміли, що можете втратити всі свої особисті фото, музику, відео та документи. Для чого?

Навіщо потрібно розбиратися в тому, як зробити скидання налаштувань на телефоні? На жаль, деякі сучасні користувачі розуміють принцип роботи пристрою і його дії. З-за цього часто з вини власника телефону починаються збої.

Вони можуть відбуватися з-за того, що смартфон перевантажений файлами. Іноді в систему можуть потрапити шкідливі файли, які просто займають місце, але самостійно видалити їх, не виходить. Часто проблема може бути в програмах, які працюють не зовсім правильно. Можуть бути питання і сумісності. Все це так чи інакше призведе до збоїв і помилок.

Користувач почне помічати, що телефон живе своїм життям. Він починає підвішувати, гальмувати, аварійно вимикатися. Іноді він самостійно запускає або закриває програми. Може телефонувати або надсилати повідомлення вашим знайомим без вашого відома. Щоб цього не відбувалося, доведеться зрозуміти, як зробити скидання налаштувань на телефоні.

Але тут відразу варто розуміти, що цей метод виправлення помилок не є панацеєю від усіх проблем. Деякі з них можуть бути пов'язані з тим, що відбулися незворотні системні або апаратні зміни в пристрої. Тому якщо повернення до заводських налаштувань вам не допоміг, швидше за все, доведеться звернутися в сервісний центр. Підготовка

Перш ніж розбиратися з тим, як зробити скидання налаштувань на телефоні, потрібно підготувати пристрій до цього процесу. Пам'ятайте, що при Hard Reset стираються всі дані, в тому числі повідомлення, контакти, нотатки календаря і ін. Що потрібно робити? Згадати акаунт Google на пристрої. Створити резервну копію даних. Підключити смартфон в розетку і через Wi-Fi до інтернету. Обліковий запис

Після того як ви зробите скидання до заводських налаштувань, вам доведеться відновити файли, а для цього потрібно буде ввести дані свого облікового запису Google. Тому перед процесом вкрай важливо подивитися, яка обліковий запис використовується, оскільки у багатьох з нас може бути кілька акаунтів.

Для цього досить перейти в налаштування телефону, вибрати розділ «Облікові записи», а в списку знайти відповідний. Так ви зможете перевірити ім'я користувача і переконатися в тому, що всі збережені файли на цій облікового запису.

Також потрібно буде згадати пароль. Якщо ви його забули і зібралися відновити, потрібно буде почекати добу після цього, перш ніж робити Hard Reset. Резервна копія

Перед тим як вирішувати, як зробити скидання телефону до заводських налаштувань, потрібно зберегти дані. Наступним етапом є робота з резервними копіями. Для чого вона потрібна?

Вона допомагає пізніше відновити дані, які будуть вилучені при скиданні. Тут маються на увазі повідомлення, контакти, календарні записи та певні налаштування. Для того щоб зробити резервну копію, потрібно перейти в налаштування телефону. Все залежить від версії операційної системи та оболонки, але вам потрібно знайти розділ «Пам'ять і резервні копії» або щось схоже.

Взагалі, фахівці рекомендують періодично створювати резервні копії, щоб у разі непередбачених системних збоїв у вас вже був готовий файл для відновлення. В розділі «Копіювання і відновлення» можна вибрати функцію «Резервне копіювання». Тут ви можете зберегти контакти, SMS та MMS, журнал викликів, календар, системні настройки, додатки і навіть фотографії в альбомі.

Тепер ви можете запустити збереження, а готовий файл відправити навіть поштою собі або в хмару. Завдяки йому можна буде відновити дані телефону. Початок процесу

Як зробити повний скидання налаштувань телефону? Вкрай важливо, щоб телефон був повністю заряджений. Деякі навіть рекомендують не відключати його з розетки, щоб він в самий невідповідний момент не відключився. Також потрібно підключити його до мережі Wi-Fi. Але, в принципі, після скидання він може знову зажадати підключення, тому важливо лише, щоб у вас був або мобільний інтернет, або можливість бездротового підключення, щоб ввести дані облікового запису Google.

Робити скидання налаштувань можна кількома способами. Найбільш простими та розповсюдженими є два: через меню налаштувань і з допомогою комбінації кнопок. Меню налаштувань

Як зробити скидання налаштувань на телефон «Самсунг» або будь-якому іншому? Якщо ваш телефон лагает і гальмує, але як і раніше працює, ви можете зробити це через меню налаштувань. Все, що від вас потрібно - знайти відповідний розділ.

Отже, переходимо в «Налаштування» і шукаємо розділ «Скидання до заводських налаштувань». Іноді він може бути в підменю, тому доведеться пошукати. Тут система пропонує вам зробити повне видалення даних або очистити внутрішню пам'ять. У першому випадку, крім файлів і програм, будуть видалені настройки та службова інформація. У другому ж ви просто позбудетеся від даних у внутрішній пам'яті.

Вибравши «Скидання до заводських налаштувань», ви запустите видалення всіх даних з телефону. Воно може зайняти певну кількість часу. Головне - не втручайтеся в цей процес. Телефон зазвичай вимикається в цьому випадку, а після входить в спеціальне меню, де запускає видалення. Після перезавантажується - і ось, перед вами новенька система.

За допомогою комбінації кнопок

Іноді буває так, що телефон не вмикається, або настільки сильно лагает, що не дозволяє перейти в налаштування та інші меню системи. У цьому разі скидання до заводських налаштувань простіше зробити за допомогою спеціальних кнопок.

Вкрай важливо, щоб телефон був заряджений хоча б наполовину. Далі необхідно вимкнути його, а після використовувати кнопку зменшення гучності і включення. Їх потрібно затиснути на кілька секунд (зазвичай до тих пір, поки пристрій не завібрує чи не з'явиться заставка). Далі відразу відпускаємо клавіші.

Таким чином ви зайшли в спеціальне меню Recovery, де можете запустити потрібну функцію. Щоб переміщатися по ньому, потрібно використовувати гойдалка гучності, а для вибору потрібної команди натискаємо кнопку включення. Що тут треба шукати?

Зазвичай потрібно знайти пункт wipe data/factory reset або Clear eMMC. Іноді може зустрічатися Clear Flash. Після система зажадає підтвердження запуску видалення даних. Деякі телефони самі відновлений по завершенні процесу, деякі вимагають вибрати пункт Reboot System.

Особливість деяких моделей

Деякі моделі можуть вимагати іншої комбінації, тому вкрай важливо уточнити цей момент в інструкції до смартфону.

Як зробити скидання налаштувань на кнопковому телефоні? Зазвичай такі пристрої вимагають використання спеціального коду, який потрібно ввести в меню набору номера. Їх також велика кількість, тому вам доведеться подивитися інструкцію або знайти відповідну інформацію в Мережі.

Також в деяких кнопкових телефонах є спеціальне меню. В цьому випадку потрібно діяти, як описано у розділі «Меню настройки». Принцип скидання в цьому випадку практично не відрізняється. Після скидання

Коли ви розібралися, як зробити скидання налаштувань телефону, після нього потрібно буде почати відновлення даних. Пристрій перезавантажиться сама або з вашою допомогою. На екрані з'явиться привітальна напис. Тепер потрібно вибрати мову, час і підключитися до інтернету. Далі телефон вимагає входу в акаунт Google. Вводимо ім'я користувача та пароль.

Далі потрібно перейти в меню «Налаштування» і знайти резервну копію. Далі відновлюємо дані і користуємося пристроєм.

Проблеми

Але під час видалення можуть виникнути деякі проблеми. Наприклад, деякі користувачі скаржаться, що зробили скидання налаштувань, а телефон не включається. У цьому випадку одні не розуміють в принципі, що робити далі, інші біжать в сервісний центр, а треті починають самостійно відновлювати працездатність пристрою.

Що можна зробити в перші хвилини після скидання, коли телефон не включився: спробувати перезавантажити; витягнути акумулятор, якщо це можливо; витягти карту пам'яті і сімку; залишити телефон на зарядці на кілька годин; перепрошити пристрій; відправитися в сервісний центр.

Зазвичай після скидання до заводських налаштувань нічого подібного не відбувається. А ось після перепрошивки може трапитися всяке. Деякі користувачі не перевіряють прошивку на якість, тому після встановлення її можуть постраждати. І добре, якщо телефон не перетворитися на «цеглину». В іншому випадку доведеться звернутися до фахівців.

Яника ІвановаКатегория: Технологии