Комаровський зруйнував головний міф з приводу "молочки": українці будуть здивовані


Опубликованно 19.11.2019 04:54

Комаровський зруйнував головний міф з приводу

Багато батьки звикли думати, що відмова малюка від вживання молочних продуктів негативно позначиться на його розвиток і здоров'я. Євген Комаровський вважає, що нічого критичного в цьому немає. І ця проблема спокійно вирішується за рахунок інших продуктів.

За словамЕвгения Комаровського, якщо дитина не їсть "молочку", то трагедії в цьому немає. Так як необхідні дитячому організму кальцій та інші джерела білка, спокійно можна отримати і за рахунок іншої їжі, сообщаетДиалог.UA.

Один молочний продукт - морозиво, їдять вседети, зазначив изестныйпедиатр України на своїй сторінці в Instagram.

За словами доктора, якщо ваш син або дочка не бажають їсти молочні продукти ні в якому вигляді, то і не варто змушувати.

"Головна проблема полягає саме в тому, що це незручно саме батькам", - зазначив Коморовський.

Лікар додав, що дуже багато ссавців ніколи не їдять молочні продукти після того, як перестають ними харчуватися після народження, і прекрасно себе почувають.

За словами Євгена Комаровського, білок і кальцій, якого багато в "молочку", можна також почерпнути в тій самій рибі. А також в м'ясі і яйцях.

"Кальцію величезна в зелених овочах і фруктах", - розповів педіатр.

Раніше доктор Комаровський назвалглавную помилку вагітних і порадив їм перш за все, коли вони обмежують себе в їжі думати про те, як такі позбавлення здаються на майбутній дитині.

Додамо, Комаровський розвінчав головний міф оросте дитини і занять дітьми різними видами спорту.

Також Євген Комаровський розповів, чтокатегорически не можна робити батькам, коли хворіє дитина. Лікар зазначив, що саме цю помилку допускають багато тата і мами.Категория: Техника