BMW керуючи любові шахрая у в'язницю


Опубликованно 02.12.2019 08:12

BMW керуючи любові шахрая у в'язницю

Так званий "любий пройдисвіт", відомий як Джон Мартін Хілл, 35, визнав себе винним у минулу середу в одному епізоді крадіжки, і взявши один пункт звинувачення в лжесвідченні, Грузії прес-секретар Гвіннетт Каунті окружний прокурор Ден Мейфілд сказав.

Він був засуджений до семи років за ґратами і ще 13 на випробувальному терміні.

Хілл переконав жінка — вдова з трьома дітьми — те, що він був мільйонером і закохався в неї. Вони вирішили одружитися через тиждень знайомства на сайті знайомств, і Хілл сказав їй $US80,000 ($A118,200) він зняв з неї піде на будинок своєї мрії, а також деяка меблі.

Джон Мартін Хілл доведеться провести найближчі сім років за ґратами. Фото: Департамент Поліції Округу Гвіннетт

Капрал Мікеле Pihera розповів Атлант-журнал Конституції (АЕК), що після того, як жінка віддала гору грошей, вона ніколи не чув від нього знову. Жінка теж не знала, що пагорб був уже, як повідомляється, живе в квартирі поряд з іншою жінкою і дитиною і був тільки US6 $($А8.87) на своє ім'я.

Після арешту Хілл, інші жінки вийшли вперед і сказали, що вони теж були обмануті місцевим ловеласом.

По темі: люблю афери приземлився австралійський смертної кари

Відповідно до АЕК, Пагорб мав ордерів на арешт принаймні чотири окремих держав під різними назвами. Влада заявила, що його переміщення в минуле було внести заставу і зникають. Слідчі заявили, що не знають загального числа жінок горбка, оббирали, але підтвердив, що він змінив його ім'я п'ять разів за останні кілька років.

Департамент поліції округу Гвіннетт говорить Хілл пішов за ім'я: Григорій Даттон, Джордж Хілл, Блукач Маккрей, Грегорі Девіс і Грегорі Хілл. Він був оголошений в розшук у штаті Вірджинія, Делавер, Меріленд і Нью-Джерсі.

BMW 535d, як куплений Пагорб.

У 2011 році Хілл був заарештований департаментом поліції Уест-Лонг-Бранч в Нью-Джерсі на "видано декілька ордерів і висунули йому звинувачення в трьох епізодах розкрадання шляхом обману", - йдеться в Лонг-Бранч-Итонтаун патч.

Хілл був звинувачений в отриманні грошей від молодої жінки, заявивши, щоб бути виконавчим та рекламну роботу на Craigslist.

По темі: помилка піддає любов щури $2,6 млн лохотрон

"Хілл обіцяв стати генеральним директором і власником компанії, яка спеціалізується на отримання стипендії для середньої школи спортсменів," капітан Ларрі Mihlon сказав патч.

Він хотів вступити в контакт з жінками, Шукаю роботу, організувати інтерв'ю з ними, а потім просять грошей після прийому їх інформацію.

Деякі назви компаній, використовувані на пагорбі були пов'язані коледж призовників і Athlon спорту.

В 2014 році, сторінка Facebook під назвою "Зупинити Грегорі Хілл" був створений, більш докладно звинувачення проти людини.

Ця стаття спочатку з'явилася на Fox News і була відтворена з дозволутенденції в технології716Категория: Интернет