Модель Instagram продає ню лісових пожеж полегшення


Опубликованно 09.01.2020 02:45

Модель Instagram продає ню лісових пожеж полегшення

Кейлен Уорд — також відомий як "голий філантроп" — сказав, що вона підняла близько $500000 протягом двох днів, пропонуючи голі фото в обмін на пожертвування пожежа полегшення фондів, Нью-Йорк Пост повідомили.

На 20-річної моделі в Лос-Анджелесі 3 січня написав у твіттері, що той, хто послав її доказом того, що вони скинулися список австралійських благодійних організацій, хотів би отримати тіло, оголюючи пік в своїй поштовій скриньці.

"Я очікував підняти, може бути, $1000, але твіт підірвали," вона сказав BuzzFeed Новини в неділю.

Уорд не чекаючи, щоб підняти більше 1000$. Фото: Твіттер/@lilearthangelk

Вона найняла чотирьох співробітників, щоб допомогти її просіяти через тисячі прямих повідомлень, переконайтеся, пожертви і реагувати з парної фото.

Уорд, який вже продає голі образи себе в інтернеті, подумав, що вона цілком може зробити те ж саме за справу після того як побачив останні освітленням руйнівного полум'я.

Я підняв $1мил в Австралії на ім'я своє оголене тіло, піддаючись в інтернеті мільйони і мільйони людей. Це страшне почуття, щоб бути уразливими і відкритими для світу. Але я зробив це тому, що я хотів зробити щось хороше.— Неозброєним філантроп (@lilearthangelk) 7 січня, 2020

"Я бачив всі повідомлення в Twitter про австралійських пожежах і я був дійсно зацікавлений не висвітлювалося в ЗМІ і не багато людей, які здавали", - сказала вона на виході.

Минулого літа, її родині довелося бігти під час однієї з пожеж, який розірвав через Каліфорнію.

"Я бачив перших рук, як багато людей постраждали", - сказала вона.

Сказав Уорд її родині довелося бігти торік лісові пожежі в Каліфорнії. Фото: Твіттер/@lilearthangelk

Вона була свідком перших рук спустошення, пожежі можуть принести. Фото: Твіттер/@lilearthangelk

Уорд була запущена кампанія в Twitter, і слово поширилося і на неї 50000 передплатників Instagram.

Але в суботу, Уорд каже, Instagram деактивувати її рахунок, стверджуючи, що вона порушила свої принципи з приводу сексуального змісту.

Соціальні медіа-платформи, сказав Уорд запостив "наводить на думки сексуального змісту", - йдеться в скріншот вона у Твіттері. Вона заперечує, що вона порушила якісь правила.

Все-таки Уорд пообіцяв продовження роботи.

“Мій ІГ отримав відключена, моя сім'я відреклася від мене, і хлопець, який мені подобається не хоче зі мною розмовляти все тому, що чірікать. Але ф*** його, врятувати коалу," вона у Твіттері.

Ця історія вперше з'явилася на Нью-Йоркській посаду і відтворюється тут з дозволу.тенденції в технології139Категория: Интернет