Огидно мами замовити Амазонки


Опубликованно 14.01.2020 19:36

Огидно мами замовити Амазонки

"Після 12+ годинного робочого дня, я приходжу додому без сил, з очима від надмірного використання", - написав Nassly продажу на посаді Facebook на 9 січня. “У темряві, я відкриваю новоприбулих коробка підгузники від Amazon, щоб змінити мій дитина перш ніж я йду спати.

“Я беру пластиковий мішок і відразу ж помітили, що він важче, ніж зазвичай. Я розміщую їх на своєму ліжку поруч з моєю відкритої дитини", - додала вона. “Я вмикаю світло в мій найбільший шок ... ці підгузники бруднили! Смердить какашками і сечею! Упаковка була розкрита і Amazon, фактично продав мене акуратно складені брудні підгузки!"

Будь ласка, репост / поділитися - Амазон доставляє брудниться Лувс підгузників для дитини-інваліда після 12+ годинного робочого дня, я приходжу додому...Опубліковано Nassly продажів у четвер, 9 січня 2020 року

ЦБС 3 повідомляє, що пані замовлення на продаж дві коробки підгузників кожен місяць від Amazon для двох її дочок, одна з яких є ослабленим імунітетом. У своєму блозі Facebook, МС даж писав, що вона дезінфікують її ліжка після розкриття упаковки забруднених Лувс підгузники і зв'язався з Amazon, який запропонував їй повернення грошових коштів на подарункову карту, вона використовується на їх придбання.

"Я хочу звичайний повернення", - написала вона. "Я боюся знову магазин Amazon".

МС продажу купив памперси з розділу склад рітейлера Амазон, ЦБС 3 звіту. Склад Amazon дозволяє людям магазин для автомобілів з пробігом, уживані, і відкрити елементи вікна", у відповідності з описом роздрібного гіганта розділу на своєму сайті. У своєму блозі Facebook, МС з продажу сказала, що вона повідомила центрів по контролю і профілактиці захворювань про огидна доставка.

ЦБС 3 повідомляє, що Amazon займається розслідуванням ситуації.

"Ми докладаємо всі зусилля, щоб надати клієнтам з великим досвідом і глибоко шкодуємо, що дана ситуація не дожив до наших високих стандартів," представник Amazon сказав РІА Новини по електронній пошті. "Ми працювали безпосередньо з замовником для вирішення цієї ситуації".

Ця стаття спочатку з'явилася на Fox News і була відтворена з дозволутенденції в технології120Категория: Интернет