Сліпа астроном придумала спосіб виявлення планет


Опубликованно 15.01.2020 07:06

Сліпа астроном придумала спосіб виявлення планет

Астрономія нерозривно пов'язана з ефектними зображеннями і візуалізаціями космосу. Але Ванда Діас Мерсед каже, що, нехтуючи почуттями, відмінними від зору, астрономи втрачають можливість відкриттів.

Протягом 15 років Діаз Мерсед, астроном Відділення з астрономії при Міжнародному астрономічному союз (МАС), в Мітаке, Японія, впроваджувала техніку, звану ультразвуком. Цей підхід перетворює аспекти даних, такі як яскравість або частота електромагнітного випромінювання, у звукові елементи, включаючи висоту звуку, гучність і ритм. Це може допомогти астрономам уникнути методологічних спотворень, які приходять з інтерпретацією даних тільки візуально, стверджує Діас Мерсед, яка втратила зір у двадцять років.

Минулого місяця вона брала участь в організації першого симпозіуму МАС, присвяченого різноманітності та інтеграції. На цьому заході, який проходив в Мітаке з 12 по 15 листопада, були продемонстровані, серед іншого, зусилля, спрямовані на представлення космічних даних у форматах, які доступні за допомогою почуттів, відмінних від зору.

Сонификация була навколо протягом довгого часу. Наприклад, в 1933 році американський фізик Карл Янський повідомив, що виявив перші радіохвилі з космосу як звукове шипіння в його антени. Але в якийсь момент візуалізація стала домінувати в тому, як ми інтерпретуємо астрофізичні дані.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що астрономи знайшли близько 20 загадкових сигналів з космосу.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Наука